Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Racer_e30 13-12-09 18:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
uite id meu
racer_e30

Racer_e30 13-12-09 18:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se da acuma id meu RACER_E30 un buzz si se rezolva astept

DannyKid 13-12-09 18:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
E careva acu pe joc?
5 minute, un drift canion, atat ! Ca trebuie sa ma car :lol:

Styla 13-12-09 18:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2888119)
uite id meu
racer_e30

okay ms

R3chin 15-12-09 17:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
Salut vreau si eu sa am cu cine juca un nfs u2.
Am un evo pentru drift
Si o Celica pt serpentine
Id mes insane4_you care vrea sa jucam .

NtzDra 15-12-09 23:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
ce nick are serveru si ce parola dak imi puteti zice si mie va rog frumos

Xtremer 17-12-09 17:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Cui ii place scorul? :-"

Note : drift de 10 ture :D

DannyKid 18-12-09 18:38

Re: NFS UG2 Drifters
 
Care te bagi asta seara la drift? Hai ca nu am chef de strainii din alte tari de pe pLan :))

kenzor 18-12-09 19:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
EU ma bag !
ska.grin id ;d

Alex30 23-12-09 13:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
Care imi explica si mie cum sa joc ? :D Ca am incercat cu plan si nu merge...Am Windows 7. Care ma ajuta sa intre pe id-ul meu (e in semnatura)

Ingerasul99 23-12-09 15:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Diseara in jurul orelor 19:00 - 20:00 , va astept pe serverul de hamachi sa ne jucam una mica!

2fast4u_DK 25-12-09 19:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu are legatura cu topicul dar in caz ca va intereseaza ;) -> https://www.youtube.com/watch?v=K64odJKkk3I snow mod click

eMH 28-12-09 13:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bagabontilor,v-ati apucat iar de NFSU2 pe net,si pe mine nu m-a anuntat nimeni. Norocul vostru ca nu am mai jucat de multa vreme,ca altfel va trageam pe nas.

Azi ma apuc iar de driftuit,si cred ca pana la sfarsitul lunii iar joc cu voi.

Cu snow mod asta care e schema,face drifturi mai bine,sau e doar de design??

DaViD TL 30-12-09 19:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2928846)
Bagabontilor,v-ati apucat iar de NFSU2 pe net,si pe mine nu m-a anuntat nimeni. Norocul vostru ca nu am mai jucat de multa vreme,ca altfel va trageam pe nas.

Azi ma apuc iar de driftuit,si cred ca pana la sfarsitul lunii iar joc cu voi.

Cu snow mod asta care e schema,face drifturi mai bine,sau e doar de design??

Ai inviat ?!?

eMH 30-12-09 21:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pai daca pe mine nu m-ati anuntat niciunul ca ati facut alt topic :|

BTW,sper ca macar pe asta,daca se cheama NFS DRIFTERS sa nu mai vb de curse de drag,circuit, cules mandarine,strans mazarea din cenusa (cenusareasa) si asa mai departe. Deci Drift,tata !

Ingerasul99 31-12-09 09:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2935164)
Pai daca pe mine nu m-ati anuntat niciunul ca ati facut alt topic :|

BTW,sper ca macar pe asta,daca se cheama NFS DRIFTERS sa nu mai vb de curse de drag,circuit, cules mandarine,strans mazarea din cenusa (cenusareasa) si asa mai departe. Deci Drift,tata !

La cate report-uri am dat , nici un moderator nu s-a clintit sa faca putina curatenie aici!

DaViD TL 01-01-10 02:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
mie-mi desenezi n-are rost fratie ce a fost nu o sa mai fie niciodata si s-o lasam asa ;)

DaViD TL 09-01-10 13:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DaViD TL (Post 2937634)
mie-mi desenezi n-are rost fratie ce a fost nu o sa mai fie niciodata si s-o lasam asa ;)

revenisi cu un nou proiect ,care gineste ce masina e ,are o naveta de bere ;)

eMH 09-01-10 20:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Sa nu imi zici ca e Golf :|

eMH 10-01-10 11:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Who's back in the game ??

Cand mai facem si noi ceva sideways action ???

Ingerasul99 10-01-10 18:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2962521)
Who's back in the game ??

Cand mai facem si noi ceva sideways action ???

Cand cineva va face curat pe aici!

DaViD TL 10-01-10 19:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
e A3 , cam la ce curatenie faci referire eu as zice mai bine sa se redeschida fostul thread si discutiile de aici sa fie mutate acolo , cred ca asta ar fi cea mai buna solutie voi ce parere aveti ?!?

Ingerasul99 10-01-10 19:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
In fostul thread se facea curatenie si se luau ban-uri aici , astia fac ce vor ei , ca la ei acas asa se cred in thread-ul asta!

DannyKid 10-01-10 19:49

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai ma care se baga asta seara de-a latu? hai hai ca am chef sa va dau pe coaja
EDIT:
David_TL, ce e cu avataru ala?
Cred ca o sa mi`l pasezi mie, daca te bagi asta seara ! :twisted:8)

DannyKid 10-01-10 19:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Care vrea sa intri, eu cu Ingerasul 99 ne bagam, hai hai, sa facem o seara mare !

eMH 10-01-10 20:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu nici macar nu imi dau seama de ce a fost inchis fostul thread. Era deschis de mine. Era activitate pe el. Cine facea off-topic, acea buba. Deci era ordine,era frumos. Oamenii carora le placea NFS-ul discutau despre chestia asta. DE CE A FOST INCHIS TOPICUL???

DaViD TL 10-01-10 22:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Topicul celalalt a fost inchis dintr-o prostie , la care am participat 90% eu , a fost vorba despre un campionat niste grupe facute aiurea indignarea mea si cam atata ,in rest nimic ,in plus oamenii care au insistat ca topicul celalalt sa fie inchis n-au mai jucat de atunci ,insa nici atunci nu aveau vreo treaba cu jocul asta , in fine s-a vazut cine stie si se tine de treaba si cine nu ,eu am dat pm la 2 moderatori de pe sectiune pana acuma ,insa nu am primit nici un raspuns in fine nu mai conteaza acuma chestia asta cine vrea sa se joace se da si fara ca topicul celalalt sa fie deschis cine nu asta e ,oricum mihai treburile s-au cam stricat de mult nu prea mai e ceea ce a fost , asta e nu mai avem ce face.....daca am uitat vreo parte a povestii care a dus la inchiderea topicului sa-mi dati de stire

eMH 10-01-10 22:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nici nu iti imaginezi cat de mult m-a impresionat faptul ca imi stii numele! :|
Anyway,habar nu aveam ca ai participat si tu la schema cu inchiderea topicului. Oricum,ce a fost,a fost. Azi am jucat cu unii pana au ajuns sa ma dea afara de pe server si sa nu ma mai primeasca.
Anyway,maine cred ca facem iar un sincron,ceva... ca pe vremuri :D (daca tu esti disponibil,evident...)

P.S. Acum te-ai dat si tu pe A3,nu mai joci cu Mustang?
In sfarsit ai descoperit si tu ce inseamn 4x4 :D

DaViD TL 10-01-10 22:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
cand am jucat eu ma cu mustang ?!? am impreza de vreo catva timp lung si a3 de 3 saptamani ,ne auzim maine nu-i problema ;)

kenzor 11-01-10 19:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
dati un buzz,la dj_kenzor cand vreti sa jucam..pe pLan.

Ingerasul99 14-01-10 21:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Asta seara ne-am adunat 3-4 si ne-am dat, eu , ntz, insane si inca un baiat, poate cu timpu o facem mai des si in mai multe persoane.
Ca sa mai lungim vorba, as vrea sa va intreb adica sa prezinte pe scurt fiecare modificarile de la masina cu care concureaza . Si ca totul sa aiba un inceput zic eu primul .
Masina: mitsubisi eclipse
Tractiune: 4x4
Modificari : aerodinamica, franare, treptele de viteza , ecu si turbo , fara gume!
O folosesc pe manual!

eMH 14-01-10 21:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai ne bagam maine seara,pe la 8...
Mai multi asa...

Eu joc cu EVO,intotdeauna... Am modificat tot ce se poate modifica la el,in afara de ECU si Turbo. Daca umblu acolo mi se pare ca are pierderi de putere si ma lasa cuplul exact cand am mai mare nevoie de el. Adica exact in mijlocul curbei...

R3chin 15-01-10 12:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
7 Attachment(s)
Cei drept ne-am adunat ... a fost o placere sa ma dau alaturi de voi
Numele este InSaNe
Sunt dinsponibil seara dupa 8...
Masinile de drift sunt
Eclipse-evo-skyline-golf4-supra

Toate au aceleasi setari -suspensile pe spate maxim....pt rotirea rapida a spatelui...fata jos...
la aerodinamica fata maxim spate minim
la roti fata full , spate minim , franele pe spate adica dreapta maxim...
turbo aveti mai jos...
treptele de viteza 1 ...jumate 2 -jumate etc...
acceleratie la maxim...

toate setate sa scoata pe stadium drift 1 peste 100.000 puncte
si Ingerasul99 vezi ca la drift si la evo si la subaru si la eclipse ruleaza doar tractiuena spate ....in free game merge 4x 4 :P


Si pentru eMH fa teste cu el... uitate in timp ce testezi masina...unde pierzi pe ce tura de exemplu...eu asa faceam.
daca nu punele toate de la 1 la 9 in linie asa " / " toate puncele maxime sa deie in linie pe cat posibil. Mie asa imi sunt toate si merg perfect.
Cu setariel al turbo si ecu din pozele de mai jos mie imi merge perfect
doar c ape langa trebuie umblat si la treptele de viteza...

eMH 15-01-10 13:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bineinteles ca la drift functioneaza si tractiunea fata. Inceaca cand joci cu cineva sa te proptesti intr-un perete si sa accelerezi. Se invart toate.

Interesante masinute. Cand ardem una mica pe Stadium Drift 2 ?

R3chin 15-01-10 17:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Sa fie cum zici tu dar mie doar rotile pe spate ma duc....si stiu ce vorbesc....pentru ca in joc merge 4 x 4....da la drift nu-mi merge...daca apesi frana de mana te duce in joc..fata da la drift nu....daca apesi frana te duce spatele si in joc si la drift...asa e la mine..paote difera....
id insane4_you daca nu-l ai...pe la ora 8...dam daca esti liber

Xtremer 15-01-10 17:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nick : Xtremer
Car : EVO
Modificari : tot...inclusiv ECU si turbo :D
se mai joaca pe hamachi? :D

R3chin 15-01-10 18:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Un mic video
Xtremer mai nou se foloseste Plan...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

DaViD TL 15-01-10 18:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 2980547)
Un mic video

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/DZwjtArtVSE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

frumusel ,poate o sa am onoarea sa ne dam vreodata dupa sesiune

GT'S 15-01-10 18:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
sall;)mijto supra

tot nu am apukt sa ne dam pe un drift a2;)

Ingerasul99 15-01-10 23:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
Din cate stiu , cei care se joaca pe hamachi se joaca pe serverul facut de mine!
Cine vrea sa intre tre sa il accept eu si nu intri orisicine!


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning