Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

Sese_RS 01-04-11 21:29

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by robert_zed2112 (Post 4219199)
salut....poti sa imi faci si mie o prelungire la bara uite si poze...ms astept un rasp

DA SE POTE FACE DAR DUPA 15 MAI SUNT FULL PANA ATUNCI K SAL.

Daniel_DRV 12-04-11 19:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
ti-am lasat un pm...uite si 2 poze despre ce ti-am scris...

Sese_RS 27-04-11 09:15

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
M3 cabrio, gata de cateva luni dar nu am avut poze.

dog99 28-04-11 09:11

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4284857)
M3 cabrio, gata de cateva luni dar nu am avut poze.

am vazuto pe la nasi la garaj ,superba;)

xtz_06 29-04-11 09:13

Re: RS Tuning Bucureşti
 
salut
ceva idei pt o mazda 6 din 2003?

Sese_RS 07-05-11 20:24

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
kit drift ursulet in lucru finalizare dupa expozitia din 13-15 mai

radu_era 20-05-11 00:39

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Salut,

M-ar interesa si pe mine daca puteti sa faceti o capota din carbon pentru un audi a3 8l si daca puteti sa-mi spuneti si mie un pret...
O zi buna

Sese_RS 20-05-11 08:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by radu_era (Post 4337948)
Salut,

M-ar interesa si pe mine daca puteti sa faceti o capota din carbon pentru un audi a3 8l si daca puteti sa-mi spuneti si mie un pret...
O zi buna

sal; se poate face costa 500e

2xGhe 28-05-11 15:59

Re: RS Tuning Bucureşti
 
inainte sa ajunga la Sese:
https://img839.imageshack.us/img839/1571/p1020025.jpg[/URL]


dupa sese:
https://img52.imageshack.us/img52/8581/dscf2537k.jpg

alexGTI 28-05-11 16:59

Re: RS Tuning Bucureşti
 
profesionist :)

mihaimmm 01-06-11 16:56

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Ptr un e30 coupe praguri mtech 2 modificate putin ca sa poata fi montate fara bandourile mtech2?
multumesc

ynp_46 01-06-11 17:49

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Sese are maini de aur:rolleyes2

Opportunity 03-06-11 11:12

Re: RS Tuning Bucureşti
 
o capota din fibra de sticla pentru un mercedes slk cam cat m-ar costa? dar una de carbon? ms

SEBASTIAN 03-06-11 15:19

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Cat crezi ca ar costa o astfel de prelungire de bara fata pt Logan?
https://forum.4tuning.ro/ ...9;

Sese_RS 04-06-11 09:25

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 4371472)
o capota din fibra de sticla pentru un mercedes slk cam cat m-ar costa? dar una de carbon? ms

sal, din fibra 350e, iar din carbon intre 600e .

Sese_RS 04-06-11 09:31

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 4372035)
Cat crezi ca ar costa o astfel de prelungire de bara fata pt Logan?
https://forum.4tuning.ro/ ...225-2-95-1.jpg

sal; dami un mail cu ce ai vrea k , [email protected]

Sese_RS 04-06-11 09:33

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by mihaimmm (Post 4367247)
Ptr un e30 coupe praguri mtech 2 modificate putin ca sa poata fi montate fara bandourile mtech2?
multumesc

sal. se pot face.

SEBASTIAN 04-06-11 14:55

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4373239)
sal; dami un mail cu ce ai vrea k , [email protected]

La asta ma refeream si oricum am trimis si pe mail.
https://www.4tuning.ro/images/dacia-s...225-2-95-1.jpg

Sese_RS 14-06-11 10:53

Re: RS Tuning Bucureşti
 
12 Attachment(s)
Poate cel mai tare corvette facut in ro.dupa 4 luni de munca a iesit ceva :D

ClaudyuNSL 14-06-11 17:10

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4396042)
Poate cel mai tare corvette facut in ro.dupa 4 luni de munca a iesit ceva :D

:shock: a ieist monstruuuuu :D...bv man, o lucrare de exceptie.

mihaimmm 14-06-11 17:14

Re: RS Tuning Bucureşti
 
banuiam...nu sunt bucurestean, in concluzie daca se pot face si se mai pot si trimite prin curier, da si mie te rog amanunte: pret, conditii livrare...etc.
multumesc frumos
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4373243)
sal. se pot face.


kos_YRC 14-06-11 18:22

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4396042)
Poate cel mai tare corvette facut in ro.dupa 4 luni de munca a iesit ceva :D

4 luni,dar a iesit ceva foarte frumos si unic pe deasupra:twisted:

Sese_RS 14-06-11 21:46

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 4396778)
:shock: a ieist monstruuuuu :D...bv man, o lucrare de exceptie.

Mersi,in curant vin si cu o pisica grava, sa fie ceva mai pe gustul tau:lol:

ClaudyuNSL 14-06-11 23:33

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4397442)
Mersi,in curant vin si cu o pisica grava, sa fie ceva mai pe gustul tau:lol:

:peace: tot ce iese din mana ta e cu gust

Sevastian_Vr6 16-06-11 13:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salut. Vopsit integral Vw corrado din alab perlat in negru + capota nichelata + jante din alb perlat sa le fac nichelate (jantele sunt pe 16 9j si 7,5j). Zi-mi un pret. Ms

alexGTI 20-06-11 11:46

Re: RS Tuning Bucureşti
 
cu siguranta cel mai tare corvette :)

unde iti trimit si eu niste poze sa-mi zici daca poti sa faci un kit ?:D

Sese_RS 20-06-11 21:26

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 4409848)
cu siguranta cel mai tare corvette :)

unde iti trimit si eu niste poze sa-mi zici daca poti sa faci un kit ?:D

sal. ALEX,acilea trimitemi:lol: [email protected]

Preparatul 22-06-11 13:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
cat ma costa sa-mi faci barile la fiat stilo ca cele din poze?fara vopsit,doar finisat,pregatit de vopsit.

Sese_RS 01-07-11 10:18

Re: RS Tuning Bucureşti
 
9 Attachment(s)
kit mtechnic2 adaptat pe e30 modelul 1+aripi evazate spate.

xtz_06 01-07-11 10:27

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
salut
niste praguri de genul celor din poze, pt mazda 6, poti face? si cat costa?
multumesc

madutz2006 05-07-11 15:02

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
salut !

puteti umple locul sticlei de pe pavilionul renaultului cu fibra? spune-mi te rog si cat m-ar costa....

ClaudyuNSL 05-07-11 18:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4444936)
salut !

puteti umple locul sticlei de pe pavilionul renaultului cu fibra? spune-mi te rog si cat m-ar costa....

:lol:ce ai frate cu panoramicu nu iti mai place sa iti bata soarele in cap...sau ti sa spart

madutz2006 05-07-11 20:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by ClaudyuNSL (Post 4445389)
:lol:ce ai frate cu panoramicu nu iti mai place sa iti bata soarele in cap...sau ti sa spart

e spart...

Sese_RS 06-07-11 09:41

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4444936)
salut !

puteti umple locul sticlei de pe pavilionul renaultului cu fibra? spune-mi te rog si cat m-ar costa....

sal. se poate face dar trebuie vazut exact life,deoarece masina asta se mai si decapoteaza si implica mai multe aspecte de loat in calcul ,det. la tel 0732566120 sese

Vlad_18RLG 06-07-11 15:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salutare Sese!
Cat ma costa si pe mine sa-mi faci o capota portbagaj de america pt un BMW 730 e38, exact cum are TEA pe M5?
Mersi frumos!

Sese_RS 06-07-11 21:47

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_18RLG (Post 4447558)
Salutare Sese!
Cat ma costa si pe mine sa-mi faci o capota portbagaj de america pt un BMW 730 e38, exact cum are TEA pe M5?
Mersi frumos!

sal.VLAD, sunama si vb. k. 0732566120

xtz_06 27-07-11 16:51

Re: RS Tuning Bucureşti
 
1 Attachment(s)
salut
poti sa faci asa ceva si cam cat ar costa ?

B-41-G A D 28-07-11 09:01

Re: RS Tuning Bucureşti
 
http://www.tuning-in.cz/pictures/1_1172484987.jpg


ma intereseaza daca merge sa imi imbraci in fibra de carbon difuzerul de pe bara spate la fel k cel din imagine, si la ce pret ar ajunge.ms

tea_radu 29-07-11 20:33

Re: RS Tuning Bucureşti
 
6 Attachment(s)
Corvette C6 in lucru

SEBASTIAN 29-07-11 21:08

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by tea_radu (Post 4495915)
Corvette C6 in lucru

Pentru resoftare daca vrei sa pastrezi ecu de serie trebuie sa sti ca noi putem face asta.
Valabil si in cazul unui stand alone.


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning