Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Tim 26-05-10 20:59

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
felicitari pentru obiectiv :D imi doresc si eu unul :D

Wagenwerks rulzzzzz :D

Evoluzione 26-05-10 21:52

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Nu vreu sa fiu carcotas... Insa pacat sa ai obiectiv original si sa faci poze asa de banale.

Nu-mi plac incadrarile...
Este pacat pentru ca subiectul este interesant si material bun ai.

Uite cateva idei, alte incadrari la pozele care-mi plac. Sper sa te ajute cu ceva si sa intelegi ideea (am facut ceva rapid fara detalii :oops:)

rommel 28-05-10 00:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 3392504)
Nu vreu sa fiu carcotas... Insa pacat sa ai obiectiv original si sa faci poze asa de banale.

Nu-mi plac incadrarile...
Este pacat pentru ca subiectul este interesant si material bun ai.

Uite cateva idei, alte incadrari la pozele care-mi plac. Sper sa te ajute cu ceva si sa intelegi ideea (am facut ceva rapid fara detalii :oops:)

Foarte tare, chiar imi place ca ai avut rabdare sa faci schitele :)

Rares_CRM 28-05-10 02:03

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by rommel (Post 3395706)
Foarte tare, chiar imi place ca ai avut rabdare sa faci schitele :)

Da.. :) Mersi mult evolutzione, o sa tin cont ;)

Rares_CRM 06-06-10 15:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
:rolleyes2

Rares_CRM 14-06-10 17:50

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
O ticaloasa :twisted:

DTH 15-06-10 00:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Ce dulce e !!!! Frumoasă poza :D

pwr_bz 24-06-10 15:16

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Mai baga poze cu bestia din postul #125 :)

Rares_CRM 25-06-10 00:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 3466843)
Mai baga poze cu bestia din postul #125 :)

Pt. tine ;)

pwr_bz 25-06-10 06:43

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Multumesc frumos.Raman dator!
F.reusite pozele.Bft pe viitor:)
Poate pe viitor si o sesiune girl+car ;)

dog99 28-06-10 10:58

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3468234)
Pt. tine ;)

superb exemplar,dar si pozele reusite;)

Heparu_Boy 29-06-10 08:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Vai de ce masina :))) da ce exemplar :))

Petre_008 29-06-10 11:30

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3468234)
Pt. tine ;)


Poza asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1277417881 e cea mai tare :X

Heparu_Boy 29-06-10 23:27

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
II aratam degetu la crm :)

Rares_CRM 04-07-10 15:03

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Alba Iulia - Cluj :D

Petre_008 07-07-10 20:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
^^ ala din poza aceea e ferarri? :O

Rares_CRM 12-07-10 09:02

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
Petre_008, da... e Ferrari.

Poze din weekend. :) :arrow:

Wlad 12-07-10 09:50

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte tari fotografiile din ultimul set.bravo;)
ce obiectiv ai folosit?

mareo 12-07-10 09:55

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
un 10-20 mm wide cumva?

Rares_CRM 12-07-10 10:08

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Wlad (Post 3511820)
Foarte tari fotografiile din ultimul set.bravo;)
ce obiectiv ai folosit?

Mersi! A 3-a poza e HDR din aparat. :) Adica 3 poze suprapuse cu expunere diferita.

Obiectiv Sigma 10-20mm cu F 4.0-5.6

VaLeX 12-07-10 11:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3511861)
Mersi! A 3-a poza e HDR din aparat. :) Adica 3 poze suprapuse cu expunere diferita.

Obiectiv Sigma 10-20mm cu F 4.0-5.6

Foarte frumoase culorile din pozele tale ...succesuri :D

Rares_CRM 17-07-10 11:24

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Ma prosteam si eu :lol:

andreycbr 17-07-10 15:17

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3524350)
Ma prosteam si eu :lol:

Wow ce bine a iesit. Ce efecte i`ai dat?

Rares_CRM 17-07-10 15:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by andreycbr (Post 3524729)
Wow ce bine a iesit. Ce efecte i`ai dat?

Mai multe, nu pot sa-ti descriu. :) Am lucrat cam 2 ore pe poza..

Rares_CRM 22-07-10 19:40

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
VW Bora 1.8T

TuningBoy 22-07-10 19:49

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3536152)
VW Bora 1.8T

Beautiful!

Imi place foarte mult prima :D dar si restul:-)

ovidiu89 22-07-10 19:52

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
superb setul cu peisajele:D

andreycbr 22-07-10 20:39

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumos frumos ultimul set. Au iesit super. Sunt cumva HDR`uri?

Rares_CRM 22-07-10 21:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by andreycbr (Post 3536242)
Frumos frumos ultimul set. Au iesit super. Sunt cumva HDR`uri?

Am incercat HDR, dar n-am avut trepied la mine, si nu prea se suprapuneau pozele perfect. Si am renuntat. Data viitoare ma duc cu trepied sa fac HDR. :)
Mersi! Ma bucur ca va plac, si mie imi place foarte mult prima.

Tim 22-07-10 23:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
bun rau ultimul set ;)
bravo ;)
asteptam mai multe cadre :)

andreycbr 22-07-10 23:08

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3536410)
Am incercat HDR, dar n-am avut trepied la mine, si nu prea se suprapuneau pozele perfect. Si am renuntat. Data viitoare ma duc cu trepied sa fac HDR. :)
Mersi! Ma bucur ca va plac, si mie imi place foarte mult prima.

Pai si atunci cum a iesit prima asa ca nu pot sa imi dau seama? Cel putin norii...

mareo 22-07-10 23:36

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by andreycbr (Post 3536607)
Pai si atunci cum a iesit prima asa ca nu pot sa imi dau seama? Cel putin norii...

Photoshop... :rolleyes2:rolleyes2

andreycbr 23-07-10 01:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 3536684)
Photoshop... :rolleyes2:rolleyes2


Ma gandeam si eu ca in photoshop...dar cum? In fine, nu conteaza

shantzu 23-07-10 18:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 3536684)
Photoshop... :rolleyes2:rolleyes2

plus RAW :-)

Rares_CRM 24-07-10 12:38

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Golf3

BiG SmOkE 25-07-10 12:23

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3539455)
Golf3

Great pic(s):shock:!!!

mareo 26-07-10 11:48

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3539455)
Golf3

Prea putine..

Rares_CRM 26-07-10 15:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by mareo (Post 3543211)
Prea putine..

L-am prins in parcare, am vb cu el sa iesim la o sedinta foto cand ajung acasa (Sfantu Gheorghe), ca el e de-acolo. A venit in vizita la Cluj. :) Deci, sa speram ca vor fi mai multe cat de curand :D

mareo 26-07-10 20:41

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Am inteles, iti urez bafta,ai ce poza,masina are foarte multe detalii interesante,trebuie sa stii sa le pui in evidenta!

Evoluzione 27-07-10 11:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase ultimele. Te-ai mai obisnuit cu obiectivul :)

Prima ultimului "set" ii foarte OK, insa ma intreb daca nu era mai bine sa fie capota inchisa :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning