![]() |
Scuze pentru pauza indelungata. Am halit si am uitat sa mai vin la calculator :)
Sunt online non-stop, dar nu tot timpul la calculator :wink: |
URASC MANELELE :D
|
nici mie nu imi palc da la un party nu ai ce sa asculti si pe ce sa dansezi :D
ps: gabitu cate pagini au fost data trecuta ? :D |
Mda si la mine a iesit o mica cearta cand a dat cineva pe un program la manele, ne-am mai calmat cand au inceput fetele sa danseze, la capitolul asta imi plac manelele, DAMN GIRL :lol:
|
mai sunt 30 de minute
PREGATITI-VA ARTIFICIILE SI APARATELE FOTO/TELEFOANELE MOBILE 8) |
lasa luca ... ca treci si peste asta ! :D
ps: cunosti o fata pe nume oana si are 16 ani si e pasioneata de moto ?:D |
fara manele la mine in seara asta.stop maneleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.house rullz :D :twisted:
|
Golfuletz, initial au fost 2, apoi 5, 6 si acum 9 :lol:
\"Niciodata trandafirii mai frumosi nu infloresc Ca atunci cand doua inimi intre ele se iubesc!\" :wink: |
gabitu anu trecut !
|
Anu' trecut, discutia propriu-zisa de revelion a fost mult mai mica decat asta :wink:
In fiecare an mai multi useri, mai multe mesaje, mai multi oameni de revelion :) |
Asa beau oameni frati..asa beau oamenii frati...de sambata pana marti..de sambata pana marti....:drunk: :drunk:
hai norok la toti...mai dau un gin pe gat...:D...Noi sa fim sanatosi !!!!!!!! |
Din pacate, nu pot fi aici la 1 ianuarie 2006, ora 00:00, asa ca va urez tuturor, de la cel mai mic pana la cel mai mare, un an nou fericit si plin de impliniri, un an nou mult mai bun decat cel care se va incheia in cateva minute.
La sfarsit de an, vreau sa le multumesc mai multor persoane, care m-au ajutat mai mult sau mai putin. Vreau sa-i multumesc, in special, lui Gratzian, lui Vali (ZoliaT) si tuturor celor care mentin acest forum in viata, tuturor celor care zi de zi posteaza cel putin un mesaj, celor care viziteaza zi de zi forumul si site-ul, celor care se implica direct in dezvoltarea activitatii. In ultimii 2 ani am crescut foarte mult, atat cantitativ, cat si calitativ. Sper ca in urmatorii doi ani sa rupem tiparele si sa ne stie o tara intreaga. Sper ca in urmatorii doi ani lumea curselor si a masinilor modificate sa se dezvolte in asa fel incat sa ne lase pe toti - atat pe cei incepatori in domeniu, cat si pe incepatori - cu gura cascata. Va multumesc tuturor! LA MULTI ANI 4TUNING!!! http://www.turismsportiv.ro/images/frts/poza_42_678.jpg |
hai sa ne pregatim cu artificiile si cu sampania,sa-l intampinam pe 2006. :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
|
nu zic nimic decat ca va pup pe totiiiiiiiiiiiiiiii
la multi ani 2006 |
Multumim la fel Gabi!!!! LA MULTI ANI!!!!!
|
hai ca yo mai am putzin si ma fak pardaf..stai sa caut artifiiciile
:drunk: |
Dap Golf....
Hai incet incet scoatem artificiile dar mai intai ciocnim paharele. |
mai sunt 10 minute !!!!!!!!
da sa mai beau o sticla de vin....:drunk:....ce plm..dak o sa fak asa acuma..tot anu o tin asa....cik..:drunk:..:lol:.. |
8 minute :idea:
|
6 min...
la multi ani anticipat! sa aveti parte de multa sanatate, bucurii, fericire...si tot ce va doriti in noul an! sa fie mai bun ca 2005:) |
mai sunt 5 minute,,,shi intram in 2006,,
Sper ca 2006 sa fie un an mai bun ca 2005 ,,, sa aveti parte de cat mai multe curse... shi pe care bininteles sa le castigati,, altceva nu shtiu ce sa va zic,,poate dupa ce mai beau 2 beri shi niste vin o sa'mi vina inspiratia :lol: :lol: |
4 min
TOT CE DORIITZIII !!! TRAIASCA 4TUNING ULTIMELE 4 MINUTE ALATURI DE VOI!!! :)
|
La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tot ce va doriti !!!...si mai multi CP !!!!! :drunk: :drunk::drunk::drunk::drunk: |
LA MULTI ANI 2006 LA MULTI ANI 4TUNING
|
LA MULTI ANI 4TUNING!!!!!!! MULTA SANATATE, IMPLINIREA TUTROR DORINTELOR SI LA CAT MAI MULTI CAI PUTERE!!!! :lol:
|
MOAAAMAAA CE DE BANI ARUNCATI!!!!!
BUCURESTI SA SARA-N AER!!!! :rockon: |
LA MULTI ANI 2006 ! ! !
LA MULTI ANI 4TUNING ! ! ! LA MULTI ANI TUTUROR ! ! ! Am incheiat transmisia 8) |
luca ne parasesti????
|
LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
TOT CE VA DORITI SI ANUL 2006 SA VA ADUCA TOT CE NU VA ADUS ANUL TRECUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :D |
la multi ani mey :) tot c doriti
|
3 Attachment(s)
poze caldeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
si un filmulet cu ce era afara :D |
anu 2006 sa va aduca multe bucurii,,, sanatate,, fericire,,, shi sa aveti parete de shi mai multi cai putere,,,, shi sa aduca romaniei shi mai multe masini marfa
|
LA MULTI ANI :))
o sa revin mai incolo cu poza si filme :D:D:D |
mai shadowro u bei prigat?? in loc sa bei shi u niste whisky ceva...... sau prigatu ala era doar de forma pus :D ??
|
cance cica nu am voie sa upload mpeg
|
bei m-ati prins .. o sa ruginesc in curand dar asta e .... am promis ca nu mai beau :lol: :lol: :lol: :lol:
|
V am promis ca o sa fiu alaturi de voi si va urez inca o data LA MULTI ANI !!!!
|
La multi ani fratii mei multa sanatate si un nou an cat se poate de bun!!! Va pup te toti ! s-a incins cheful si la mine ! SUS PAHARU !!!!!!!!!!!!!
|
Re:
Quote:
|
LAAA multi ani !!
sa nu uitam niciodata de unde am plecat ! welcome 2006 ! ma duc sa ma invart putin cu tico acuma zbye ! intru mai incoloo ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning