Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/109516-15-martie-2009-craiova-402-a.html)

CobraArt 13-03-09 14:20

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Vezi ca merg si de la noi.Vorbeste cu nebunu....

DONU' 13-03-09 14:20

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 2144642)
Astept cu nerabdare 4tuning days,mai sunt cam 27 de zile.Nu vin la craiova ca de pe taxa de inscriere si drumul la benzina imi iau radiator de tropice si o rup in gusa de la romexpo.
Drum bun :D

Treaba buna boss! Treaba buna!
Sa nu ne dezamagesti la Romexpo! Sa faci bahaus acolo! ;)

Nebunu se pare ca nu mai merge la Craiova. Masina lui din nou nu este gata!

barladi 13-03-09 14:32

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Eu nu stiu daca reusesc sa ajung diseara sa ne vedem, dar la Craiova merg sigur. Daca va intalniti si stabiliti ceva exact(ora plecare, loc) postati si voi aici


Ps: Pana la urma participa cineva de la noi?

DONU' 13-03-09 14:42

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Da! Este BAS-ul cu Kadett-ul GSI!
Speram sa faca treaba buna acolo! :peace:

alexone 13-03-09 16:02

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Eu merg sigur cu masina mea. Daca mergem pe ruta Bucuresti-Pitesti-Craiova apropie de 300 km drumul. Asa ca am deschis casa de bilete dupa un mic calcul.
35 ron biletul de persoana dus/intors. Oferta limitata. Mai sunt numai 3 locuri (in spate :D).
Eu sofer, Dracu' in dreapta mea. Pentru rezervari luati legatura cu Dracu'.

ph88bas 13-03-09 16:42

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2144703)
Da! Este BAS-ul cu Kadett-ul GSI!
Speram sa faca treaba buna acolo! :peace:

sa inteleg k sunt singurul din ploiesti care participa la craiova?
si la romexpo sunt si linii sau doar burn si cercuri?

bobiMOM 13-03-09 18:12

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by ph88bas (Post 2145032)
sa inteleg k sunt singurul din ploiesti care participa la craiova?
si la romexpo sunt si linii sau doar burn si cercuri?

Vrei sa vin si eu cu ursu` roshu? vb serios...asta ca sa nu te simtzi singur;)

Tod3rik 13-03-09 22:06

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
si eu particip la craiova.. :)

DRooPY 14-03-09 06:51

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
:P cre ca ma bag si eu!!!

ph88bas 14-03-09 07:29

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
cred k o sa mergem la schi
k la brasov ninge k la nebuni.o sa vb cu baietzii de la craiova sa vedem cum e vremea acolo!

barladi 14-03-09 10:57

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
si azi si maine se anunta vreme frumoasa la Craiova.....cel putin pe net

Gabi 14-03-09 11:02

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Dacă e şi mâine soare, cum e acum, o să fie foarte ok.

iuliannsl 14-03-09 13:16

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Se mai merge la Craiova?

DONU' 14-03-09 13:24

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2146814)
Dacă e şi mâine soare, cum e acum, o să fie foarte ok.

Gabitzule, din ce stii au mai venit masini la peste 300 CP?
La grupele mari sunt cai multi?
Daca se incepe normal cu grupele mici am putea sa plecam (asa cum am vorbit cu MOM-u' aseara) si la 7 de dimineata ca sa nu prindem neaparat si grupele pana-n 130 CP.
Din cate am vazut la TV am inteles ca azi o sa ploua si maine va fi in Oltenia cam cum a fost ieri la Ploiesti adica si soare si nor, dar fara ploaie. :???:

iuliannsl 14-03-09 13:25

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
http://dolj.einformatii.ro/content.p...=24&zi_meteo=2
Prognoza meteo pentru 15.03.09

DONU' 14-03-09 13:29

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
In general insorit :peace:

iuliannsl 14-03-09 13:31

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2147161)
In general insorit :peace:

deci mergem nu?

Gabi 14-03-09 14:01

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2147145)
Gabitzule, din ce stii au mai venit masini la peste 300 CP?
La grupele mari sunt cai multi? [...]

Ăstea era înscrise online ieri:

Subaru Impreza WRX STI - 265 cp
Chevrolet Camaro - 275 cp
BMW E46 - 300 cp
BMW 338i - 340 cp
BMW Z4M coupe - 343 cp

Vladz 14-03-09 14:26

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Maxima: 12°C
Minima: 0°C Duminica, 15 martie
In cea mai mare parte insorit. Rece. Racoros.

Tod3rik 14-03-09 15:51

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
se face o plecare organizata? daca da.. se poate posta ora si locul? merci

bobiMOM 14-03-09 17:45

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
care merge la Craiova? Serios si 100%....

DONU' 14-03-09 18:02

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Am vorbit cu Taz si maine dimineata am vrea sa plecam si noi. Asta seara vedem care si cati suntem.

bobiMOM 14-03-09 18:30

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 2147731)
Am vorbit cu Taz si maine dimineata am vrea sa plecam si noi. Asta seara vedem care si cati suntem.

Si eu vreau sa merg....imi pare rau sa pierd un spectacol pt 200 lei motorina!;)

feryboy 14-03-09 22:09

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
imi ziceti si mie o ora si un loc?

CobraArt 14-03-09 22:51

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
La 4 dimineata se pleaca.

JIMCBR 14-03-09 22:58

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Hopa, o sa-l intalnesc pe CobraART de pe Motociclism? :-?

CobraArt 14-03-09 23:02

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Salut,nu stiu cine esti,dar eu nu vin.Am alte planuri maine.

JIMCBR 14-03-09 23:19

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
A, ma gandeam ca vii maine la Craiova! Eh, sunt un membru vechi de pe Motociclism ;)

CobraArt 14-03-09 23:47

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Nu,nu vin.

DONU' 15-03-09 00:41

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by feryboy (Post 2148375)
imi ziceti si mie o ora si un loc?

Feryboy, ora 4:00 la Petrom la Hipodrom

feryboy 15-03-09 01:11

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
ne vedem acolo :)

jakal 15-03-09 17:20

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
detalii........detalii......
pt cei care nu au putut ajunge..........

CobraArt 15-03-09 19:28

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
S-au anulat :)))

T@zMania 15-03-09 22:05

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
niste cocalari basitzi si pitzipoance de rahat.....
de tot ***ul!!!
sa va fie rusine atzi inscris 150 de masini si nu atzi reusit sa lasatzi nici macar doua grupe sa se termine....disperatzi dupa bani ce sunteti.
locatzia de tot rahatul!!!!!
organizarea si mai si!!!!
mare pacat de numarul mare de masini puternice care s-a aliniat la start.
buzaul a fost intrecut cu mult....cea mai de rahat cursa la care am fost
RUSINE!!!!!

barladi 15-03-09 22:08

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Se pare ca este adevarata vestea ca distractia a continuat pe aeroport.....si a continuat intr-un stil mare, pana spre seara :D......F multe masini puternice si oameni cca 1 sfert din cati erau la Bucovat

ALEX_BZN 15-03-09 22:10

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 2151045)
niste cocalari basitzi si pitzipoance de rahat.....
de tot ***ul!!!
sa va fie rusine atzi inscris 150 de masini si nu atzi reusit sa lasatzi nici macar doua grupe sa se termine....disperatzi dupa bani ce sunteti.
locatzia de tot rahatul!!!!!
organizarea si mai si!!!!
mare pacat de numarul mare de masini puternice care s-a aliniat la start.
buzaul a fost intrecut cu mult....cea mai de rahat cursa la care am fost
RUSINE!!!!!

Totusi si oamenii au fost de vina...nu numai organizatorii....langa mine erau grupuri si grupuri care stateau pe pista..numai basiti...jandarmii si oficialii le ziceau si ei nimik...dupa ce plecau jandarmii erau al loc...cel putin ala cu lamborghinii nu avea loc deloc sa ii dea..si il cred

ALEX_BZN 15-03-09 22:12

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Quote:

Originally Posted by barladi (Post 2151059)
Se pare ca este adevarata vestea ca distractia a continuat pe aeroport.....si a continuat intr-un stil mare, pana spre seara :D......F multe masini puternice si oameni cca 1 sfert din cati erau la Bucovat

Majoritatea au plecat...nu se stia nimic sigur si daia cred....macar bine ca cei cu cai multi nu au aruncat banii degeaba si si-au atins scopu de a concura....ca cei mai multi cu motoare mari cred ca au avut un consum pe masura si au avut si cheltuieli pe masura

barladi 15-03-09 22:28

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
S-au dat in draci pe aeroport....spun din surse sigure.....e plin netul de poze de pe aeroport. La liber......si spuma in general. Cateva exemple: Gallardo, 911 turbo, ursi turbo, STI-uri, EVO-uri, CZR-ul, Speedsterul, cl 63 AMG, etc

ALEX_BZN 15-03-09 22:32

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
pacat..:(...daca stiam mai am duceam si eu...dar era o nelamurire totala...fiecare zicea cate o versiune din auzite...ba ca se amana..ba ca se face o pauza,ba ca se muta pe aeroport...fel si fel...si cum majoritatea au plecat am plecat si eu...pacat de drumu batut pana acolo:(

shantzu 15-03-09 22:53

Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
 
Toata lumea da vina pe public de fiecare data , dar niciodata la cursele cu probleme nu a fost cineva care sa se ocupe de ei ( jandarmi , BGS , etc)
Am fost la Pitesti anul trecut organizare f buna , toata lumea statea dupa garduri.(in general cand organizeaza Legal Racing a fost totul cum trebuie).Si la Brasov a fost f buna organizarea ( alt organizator)
De Craiova ce sa zic.... imi pare bine ca nu m-am decis aseara sa merg :lol: si imi pare rau pentru cei care au fost ...


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning