Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

peter 15-03-06 11:01

Re: Xtreme Club Emotion
 
stai sa vina raz la cta..sa vb si el..

Mustang 15-03-06 15:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
la o adica razvan trece la constanta sa ia banii de la voi ! si duminica tre' sa fie inapoi sa ia banii de aici ;)

peter 15-03-06 18:45

Re: Xtreme Club Emotion
 
cam asa ceva..doar e SUPER MAN !!!

13RvR 16-03-06 00:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
cam asa ceva..doar e SUPER MAN !!!

Vezi ca sambata vin sa te iau drace ... :))

peter 16-03-06 10:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
unde sa ma iei mah ? La Oiemvie ?

Psycho 16-03-06 10:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
http://www.nearlygood.com/smilies/spammer2.gif http://www.nearlygood.com/smilies/spammer.gif

peter 16-03-06 10:58

Re: Xtreme Club Emotion
 
Intrusule !!!! :pistoles:

kalvin77 16-03-06 18:32

Re: Xtreme Club Emotion
 
Razvane sa dai unbeep man cand ajungi...
Sa stii ca e in regula cu treaba ai ... si am sa zic pe forum , ceea ce altii nu au zis... caut postul ideal ...
Este mult mai supla acum.

Mustang 16-03-06 22:04

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Xtreme-Razvan
Vezi ca sambata vin sa te iau drace ... :))

si duminica ma iei si pe mine...
bai da' ce timp liber ai tu mah !

kalvin77 17-03-06 22:30

Re: Xtreme Club Emotion
 
peter si leo mai mergeti cu mine cu masina la bucuresti de 1 ?

leonard 18-03-06 11:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by kalvin77
peter si leo mai mergeti cu mine cu masina la bucuresti de 1 ?

da mah.cu tine vin io...dar mai e un obstacol de trecut ..tre sami conving parintzii...au zis ca se mai gandesc pana atunci

kalvin77 19-03-06 18:11

Re: Intalnirea Juniorilor
 
Grigo .. poate ma rezolvi si pe mine cu un banner d-asta ... imi place mult Bmw-ul, ce zici ?

ZET-EVO 19-03-06 18:12

Re: Intalnirea Juniorilor
 
Vreau si eu semnatura cum ai tu grigo da cu sigla mea! :D

kalvin77 19-03-06 18:12

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by leonard
da mah.cu tine vin io...dar mai e un obstacol de trecut ..tre sami conving parintzii...au zis ca se mai gandesc pana atunci

Tārziu .... , multumesc !!!

kalvin77 19-03-06 18:13

Re: Intalnirea Juniorilor
 
Da exact Semnatura ... cu bmw-ul ala si cu XCE ....

leonard 19-03-06 20:23

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by kalvin77
Tārziu .... , multumesc !!!

am vb cu u pe mess ....sti care e treaba

kalvin77 19-03-06 22:25

Re: Xtreme Club Emotion
 
Da ma , stai linistit, am inteles care-i baiu . era doar o paranteza

Most_Wanted 19-03-06 22:58

Re: Xtreme Club Emotion
 
Dar semnatura mea va place....?
daca nu va convine o scot sa stitzi!!

13RvR 19-03-06 23:13

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted
Dar semnatura mea va place....?
daca nu va convine o scot sa stitzi!!

E super Ok ;)

Most_Wanted 19-03-06 23:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
Ma bucur ca itzi place! :peace: .....sa ii zic lu fratimiu sa faca semnaturi baietziilor astia care ziceau ca vor semnaturi!!

GRIGO 20-03-06 01:07

Re: Intalnirea Juniorilor
 
Quote:

Originally Posted by kalvin77
Grigo .. poate ma rezolvi si pe mine cu un banner d-asta ... imi place mult Bmw-ul, ce zici ?

Se rezolva asta pt ca te cunosc ;) ....cei care mai vor ... sa ia legatura cu mine pe mess si sa imi zica exact ce vor!!
=>id-ul meu pe mess fanatic_driver

eram sigur ca o sa va placa semnatura mea ;)

kalvin77 21-03-06 22:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
okey merci frumos!

GRIGO 24-03-06 18:47

Re: Xtreme Club Emotion
 
Am intrat si eu in club IUPIIIIIIII

Most_Wanted 24-03-06 22:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
CEZARE ....ai si pt mine loc pt la bucuresti
daca da spune catzi bani sa pun sa merg cu tine!

Mustang 25-03-06 07:00

Re: Xtreme Club Emotion
 
Membri noi din club sunt rugati sa intre aici: https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups ,sa bifeze Join Group la XCE, dupa care join groups ;)

de asemenea va asteptam cu posturi si aici : https://forum.4tuning.ro/167-xtreme-club-emotion.html

kalvin77 25-03-06 12:28

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
Membri noi din club sunt rugati sa intre aici: https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups ,sa bifeze Join Group la XCE, dupa care join groups ;)

de asemenea va asteptam cu posturi si aici : https://forum.4tuning.ro/forumdisplay.php?f=167

Extreme racing aia sntem noi ?
ca e dferenta de la emotion extreme club .... zic eu , nu de alta dar sa nu ma bag aiurea ....

kalvin77 25-03-06 12:31

Re: Xtreme Club Emotion
 
aaaa, gata ... cred c-am rezolvat-o...

Most_Wanted 25-03-06 13:47

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted
CEZARE ....ai si pt mine loc pt la bucuresti
daca da spune catzi bani sa pun sa merg cu tine!


Ia zii ....cum e..am loc ?

Mustang 25-03-06 14:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
mosule ... notasem XCE - Xtreme Club Emotion :D

ZET-EVO 25-03-06 14:38

Re: Xtreme Club Emotion
 
Va Astept La 20 La Aqua Magic!!!

Psycho 27-03-06 00:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ZET-EVO
Va Astept La 20 La Aqua Magic!!!

sa nu mai scrii niciodata locurile ... offfff

si dupa aia t intrebi d c vine politia

kalvin77 27-03-06 08:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
sa nu mai scrii niciodata locurile ... offfff

si dupa aia t intrebi d c vine politia

Da lasa-i ma sa vina ... la urma urmei ce facem ? ne intailnim si atat, eventual spargem seminte si bem sucuri, NOI SUNTEM SUCARI !!!, dupa cum au zis altii.

kalvin77 27-03-06 08:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted
Ia zii ....cum e..am loc ?

Da ma ai loc, vorbim cand ne intalnim sau pe mess

GRIGO 27-03-06 19:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai care avetzi filme de sambata poze .. .bagatzile si voi mah .... mai ales din portu tomis .......scoda cu pasat ...marfa rau

GRIGO 27-03-06 19:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
sa nu mai scrii niciodata locurile ... offfff

si dupa aia t intrebi d c vine politia

ai perfecta dreptate......
cei din liga stiu deja locu` care e asa ca ori vb pe mess ori vedetzi voi cum ..dar nu mai auntati locatia pe forum ...........chiar vretzi sa ne trezim cu nationalu pe cap

Mustang 27-03-06 21:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
sfat???
ascundeti-va placutele de inmatriculare la filmari ;)

Most_Wanted 29-03-06 10:00

Re: Xtreme Club Emotion
 
Mah dar la noi nu mai apare Xtreme club emotion la user grups
????

Mariomagic 29-03-06 21:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
dap, chestia cu placutele e cam nashpa, ca te ia garda in vizor...si te tine minte.

kalvin77 29-03-06 23:00

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mariomagic
dap, chestia cu placutele e cam nashpa, ca te ia garda in vizor...si te tine minte.

numa sa aiba ei memorie ... sa nu faca ca pavel stratan in melodiile lui ... :)

TheBig_X 31-03-06 11:48

Re: Xtreme Club Emotion
 
Cine vrea sa vina la bucuresti la 4tuning sa ma sune acuma 0723199358 mai sunt locuri.


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning