![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
stai sa vina raz la cta..sa vb si el..
|
Re: Xtreme Club Emotion
la o adica razvan trece la constanta sa ia banii de la voi ! si duminica tre' sa fie inapoi sa ia banii de aici ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
cam asa ceva..doar e SUPER MAN !!!
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
unde sa ma iei mah ? La Oiemvie ?
|
Re: Xtreme Club Emotion
|
Re: Xtreme Club Emotion
Intrusule !!!! :pistoles:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Razvane sa dai unbeep man cand ajungi...
Sa stii ca e in regula cu treaba ai ... si am sa zic pe forum , ceea ce altii nu au zis... caut postul ideal ... Este mult mai supla acum. |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
bai da' ce timp liber ai tu mah ! |
Re: Xtreme Club Emotion
peter si leo mai mergeti cu mine cu masina la bucuresti de 1 ?
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Intalnirea Juniorilor
Grigo .. poate ma rezolvi si pe mine cu un banner d-asta ... imi place mult Bmw-ul, ce zici ?
|
Re: Intalnirea Juniorilor
Vreau si eu semnatura cum ai tu grigo da cu sigla mea! :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Intalnirea Juniorilor
Da exact Semnatura ... cu bmw-ul ala si cu XCE ....
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Da ma , stai linistit, am inteles care-i baiu . era doar o paranteza
|
Re: Xtreme Club Emotion
Dar semnatura mea va place....?
daca nu va convine o scot sa stitzi!! |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Ma bucur ca itzi place! :peace: .....sa ii zic lu fratimiu sa faca semnaturi baietziilor astia care ziceau ca vor semnaturi!!
|
Re: Intalnirea Juniorilor
Quote:
=>id-ul meu pe mess fanatic_driver eram sigur ca o sa va placa semnatura mea ;) |
Re: Xtreme Club Emotion
okey merci frumos!
|
Re: Xtreme Club Emotion
Am intrat si eu in club IUPIIIIIIII
|
Re: Xtreme Club Emotion
CEZARE ....ai si pt mine loc pt la bucuresti
daca da spune catzi bani sa pun sa merg cu tine! |
Re: Xtreme Club Emotion
Membri noi din club sunt rugati sa intre aici: https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups ,sa bifeze Join Group la XCE, dupa care join groups ;)
de asemenea va asteptam cu posturi si aici : https://forum.4tuning.ro/167-xtreme-club-emotion.html |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
ca e dferenta de la emotion extreme club .... zic eu , nu de alta dar sa nu ma bag aiurea .... |
Re: Xtreme Club Emotion
aaaa, gata ... cred c-am rezolvat-o...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Ia zii ....cum e..am loc ? |
Re: Xtreme Club Emotion
mosule ... notasem XCE - Xtreme Club Emotion :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Va Astept La 20 La Aqua Magic!!!
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
si dupa aia t intrebi d c vine politia |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
bai care avetzi filme de sambata poze .. .bagatzile si voi mah .... mai ales din portu tomis .......scoda cu pasat ...marfa rau
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
cei din liga stiu deja locu` care e asa ca ori vb pe mess ori vedetzi voi cum ..dar nu mai auntati locatia pe forum ...........chiar vretzi sa ne trezim cu nationalu pe cap |
Re: Xtreme Club Emotion
sfat???
ascundeti-va placutele de inmatriculare la filmari ;) |
Re: Xtreme Club Emotion
Mah dar la noi nu mai apare Xtreme club emotion la user grups
???? |
Re: Xtreme Club Emotion
dap, chestia cu placutele e cam nashpa, ca te ia garda in vizor...si te tine minte.
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Cine vrea sa vina la bucuresti la 4tuning sa ma sune acuma 0723199358 mai sunt locuri.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning