Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

CatalinM6 18-01-10 11:53

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
8 Attachment(s)
MillionDollarBaby...merci! Daca te-au "pacalit " ca sunt 1/18 ...inseamna ca sunt niste machete ok :D

31. Dodge Challenger SRT 8 2008, de la Maisto
(un muscle-car mai nou)

CatalinM6 18-01-10 17:11

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
II. Jaguar Mark II 1959, de la Bburago
A doua macheta 1/18 din colectia mea (si aceasta este primita cadou.Persoanele care tin la mine...imi cunosc gusturile :))

dolb 18-01-10 17:40

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
1. E superba !
2. cumva e bburago gold?
3. am vazut-o si in kaufland si ma batea gandu sa o iau dar m-am ales cu un SL 500 :D

steaua23 18-01-10 18:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
E frumoasa foc pe culoarea asta. A mea ... argntie e urata :( . Din pacate vad ca toate machetele au defect la usa spate stanga ...
Sa o stapanesti sanatos

X1190 18-01-10 18:49

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
frumoasa...ai grija de ea:D

DTH 18-01-10 23:24

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
superba , imi place mult si exteriorul si interiorul :D

CatalinM6 19-01-10 09:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Ma bucur ca va plac :)!

Griffo 19-01-10 10:18

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Jaguar Mark II e lucrat foarte finut dupa cum se vede.

Imi place si Challenger'u desigur.O poza din interior'ul lui ai?:)

Felicitari pentru achizitii, te joci nu gluma cu colectia.

lauTM 19-01-10 17:05

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
misto dodgeul asta , go muscle power

Bubu21 19-01-10 17:10

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
ce bine arata jaguar-ul..felicitari;)

Savucp 20-01-10 08:39

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Sa o vedem si pe cea noua :D

CatalinM6 20-01-10 13:08

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
Griffo.....si mie mi-a placut f.mult.O sa fac niste poze si cu interiorul Challenger-ului

Merci lauTM!Merci Bubu21!

Aseara am primit cadou o macheta deosebita din partea unui prieten...chiar m-a luat prin surprindere :).Este o macheta pe care o avea de 10-11 ani.
Multumesc mult Ciprian (Savucp)!

Ferrari 1961 156 F1, scara 1/35, Collezione Classico Shell

dolb 20-01-10 13:15

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Superba! si e classico ! Sa o stapanesti bine si sa ai grija mare de ea!

DTH 20-01-10 13:27

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Asa caut eu sa-mi iau 1.18 in genu asta :( , superba machetuta , vorba lui dolb , sa ai mare grija de ea !

CatalinM6 21-01-10 09:34

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Multumesc!
O sa am grija de ea :) !

CatalinM6 21-01-10 12:18

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
32. BMW X5 4.4i, de la Bburago
Nu e cine stie ce realizare,dar imi doream o machete X5 1/24

steaua23 21-01-10 12:31

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Cred ca e cea mai potrivita culoare pentru x5-ul de la scara asta. Pacata ca nu s-au chinuit unpic mai mult la motor :)

CatalinM6 21-01-10 16:16

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
steaua23...asa e..merge culoarea.Cu detaliile motorului..au lasat-o mai moale

33. Chevrolet Corvette 1957,de la Maisto
(scuze pt nr mare de poze!)

dolb 21-01-10 16:49

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
hopaaaaa.. domnu Cata a intrat in bani! E superba! E cea care ti-am recomandat-o eu de la Agip ?

CatalinM6 21-01-10 16:52

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Merci!
Nu!Am luat-o de la un baiat,era noua

CatalinM6 09-02-10 16:52

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
34. Citroen T.A. 15 cv, de la Bburago Italy
Imi place foarte mult macheta asta..nu stiu de ce :)

Creative256 09-02-10 18:19

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Iti zic eu de ce E SUPERBA! :-D

CatalinM6 10-02-10 11:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Ms!Ma bucur ca iti place!

CatalinM6 13-02-10 11:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
35. BMW Z3 M Roadster (1996), de la Bburago Italy

X1190 13-02-10 12:22

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
foarte frumos z3-ul...felicitari pentru macheta:D
misto stickerele de pe capota:D

CatalinM6 16-02-10 11:47

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
1 Attachment(s)
Merci X1190! Pe cele de pe capota le-am pastrat,cel de pe bara spate a fost dat jos
Mai astept vreo 3 machete sa vina..sa vedem :)...1BMW,1 Jaguar si un Mercedes,toate modele mai vechi

Mai jos este o lista cu toate machetele pe care le am

CatalinM6 19-02-10 16:44

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
36. Mercedes-Benz SSK 1928, de la Bburago Italy

enDzo 19-02-10 18:32

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Imi place Z3 M Roadster !... dar nici Citroenul nu e mai prejos... imi aduce aminte de anumite filme vechi frantuzesti...

CatalinM6 20-02-10 12:45

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
Endzo...ma bucur ca iti plac...:)

37. Jaguar XK 120 Roadster 1948, de la Bburago Italy

Racer21 20-02-10 19:59

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Tare Jag-ul asta! Chiar daca personal dintre Jaguaruri prefer E-type, mi se pare a fi si asta frumos. Ca macheta e foarte misto, BBurago Italy! :D

DTH 20-02-10 20:48

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Imi plac toate cele postate pe pagina asta , in specia ( Chevrolet Corvette 1957 ) este superb ...culoarea scoate in evidenta foarte mult macheta , la mai multe !

CatalinM6 21-02-10 12:03

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Merci MillionDollarBaby!
Merci Racer21!
Ma bucur ca va plac :)!

steaua23 21-02-10 12:06

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Jaguar XK 120 ... o masina superba. Eleganta si sportiva ... :)

Nici macheta nu arata rau

CatalinM6 23-02-10 12:51

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
12 Attachment(s)
38. BMW 318i 1981, de la Fabri (am primit-o cadou)
Mie imi place foarte mult!

steaua23 23-02-10 13:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Arata foarte bine babuta. Are detalii frumoase, in special la motor. N-am prea stat sa studiez machete 1:24, dar asta e chiar frumoasa :D

CatalinM6 23-02-10 18:49

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
steaua23...Merci!Ma bucur ca iti place!

Acum..astept un Chevrolet Nova,sa vedem cand o ajunge...

Darius DMS 23-02-10 18:50

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
sa ghicesc,prietena??:shock:...oricum,este superba...felicitari si bafta;)

Bubu21 23-02-10 18:59

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Foarte frumos modelul;)Spor la colectionat:D:D:D

CatalinM6 23-02-10 19:05

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Darius DMS....exact :)!Ultimele 3 machete sunt de la ea :)
Bubu21.........merci!

alexu_bad_boy 24-02-10 00:12

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
marfa rau.....e cel de la calin nu???


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning