![]() |
Re: Machetele mele - CatalinM6
8 Attachment(s)
MillionDollarBaby...merci! Daca te-au "pacalit " ca sunt 1/18 ...inseamna ca sunt niste machete ok :D
31. Dodge Challenger SRT 8 2008, de la Maisto (un muscle-car mai nou) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
II. Jaguar Mark II 1959, de la Bburago
A doua macheta 1/18 din colectia mea (si aceasta este primita cadou.Persoanele care tin la mine...imi cunosc gusturile :)) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
1. E superba !
2. cumva e bburago gold? 3. am vazut-o si in kaufland si ma batea gandu sa o iau dar m-am ales cu un SL 500 :D |
Re: Machetele mele - CatalinM6
E frumoasa foc pe culoarea asta. A mea ... argntie e urata :( . Din pacate vad ca toate machetele au defect la usa spate stanga ...
Sa o stapanesti sanatos |
Re: Machetele mele - CatalinM6
frumoasa...ai grija de ea:D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
superba , imi place mult si exteriorul si interiorul :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Ma bucur ca va plac :)!
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Jaguar Mark II e lucrat foarte finut dupa cum se vede.
Imi place si Challenger'u desigur.O poza din interior'ul lui ai?:) Felicitari pentru achizitii, te joci nu gluma cu colectia. |
Re: Machetele mele - CatalinM6
misto dodgeul asta , go muscle power
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
ce bine arata jaguar-ul..felicitari;)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Sa o vedem si pe cea noua :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
Griffo.....si mie mi-a placut f.mult.O sa fac niste poze si cu interiorul Challenger-ului
Merci lauTM!Merci Bubu21! Aseara am primit cadou o macheta deosebita din partea unui prieten...chiar m-a luat prin surprindere :).Este o macheta pe care o avea de 10-11 ani. Multumesc mult Ciprian (Savucp)! Ferrari 1961 156 F1, scara 1/35, Collezione Classico Shell |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Superba! si e classico ! Sa o stapanesti bine si sa ai grija mare de ea!
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Asa caut eu sa-mi iau 1.18 in genu asta :( , superba machetuta , vorba lui dolb , sa ai mare grija de ea !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Multumesc!
O sa am grija de ea :) ! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
32. BMW X5 4.4i, de la Bburago
Nu e cine stie ce realizare,dar imi doream o machete X5 1/24 |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Cred ca e cea mai potrivita culoare pentru x5-ul de la scara asta. Pacata ca nu s-au chinuit unpic mai mult la motor :)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
steaua23...asa e..merge culoarea.Cu detaliile motorului..au lasat-o mai moale
33. Chevrolet Corvette 1957,de la Maisto (scuze pt nr mare de poze!) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
hopaaaaa.. domnu Cata a intrat in bani! E superba! E cea care ti-am recomandat-o eu de la Agip ?
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Merci!
Nu!Am luat-o de la un baiat,era noua |
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
34. Citroen T.A. 15 cv, de la Bburago Italy
Imi place foarte mult macheta asta..nu stiu de ce :) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Iti zic eu de ce E SUPERBA! :-D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Ms!Ma bucur ca iti place!
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
35. BMW Z3 M Roadster (1996), de la Bburago Italy
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
foarte frumos z3-ul...felicitari pentru macheta:D
misto stickerele de pe capota:D |
Re: Machetele mele - CatalinM6
1 Attachment(s)
Merci X1190! Pe cele de pe capota le-am pastrat,cel de pe bara spate a fost dat jos
Mai astept vreo 3 machete sa vina..sa vedem :)...1BMW,1 Jaguar si un Mercedes,toate modele mai vechi Mai jos este o lista cu toate machetele pe care le am |
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
36. Mercedes-Benz SSK 1928, de la Bburago Italy
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Imi place Z3 M Roadster !... dar nici Citroenul nu e mai prejos... imi aduce aminte de anumite filme vechi frantuzesti...
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
Endzo...ma bucur ca iti plac...:)
37. Jaguar XK 120 Roadster 1948, de la Bburago Italy |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Tare Jag-ul asta! Chiar daca personal dintre Jaguaruri prefer E-type, mi se pare a fi si asta frumos. Ca macheta e foarte misto, BBurago Italy! :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Imi plac toate cele postate pe pagina asta , in specia ( Chevrolet Corvette 1957 ) este superb ...culoarea scoate in evidenta foarte mult macheta , la mai multe !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Merci MillionDollarBaby!
Merci Racer21! Ma bucur ca va plac :)! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Jaguar XK 120 ... o masina superba. Eleganta si sportiva ... :)
Nici macheta nu arata rau |
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
38. BMW 318i 1981, de la Fabri (am primit-o cadou)
Mie imi place foarte mult! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Arata foarte bine babuta. Are detalii frumoase, in special la motor. N-am prea stat sa studiez machete 1:24, dar asta e chiar frumoasa :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
steaua23...Merci!Ma bucur ca iti place!
Acum..astept un Chevrolet Nova,sa vedem cand o ajunge... |
Re: Machetele mele - CatalinM6
sa ghicesc,prietena??:shock:...oricum,este superba...felicitari si bafta;)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Foarte frumos modelul;)Spor la colectionat:D:D:D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Darius DMS....exact :)!Ultimele 3 machete sunt de la ea :)
Bubu21.........merci! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
marfa rau.....e cel de la calin nu???
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning