Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Show (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/99932-cadou-sarbatori-utilizatorii-4tuning-invitatie-gratuita-luxury-show.html)

DONU' 07-12-08 01:10

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
Quote:

Originally Posted by laurashgeo (Post 1905966)
Astept sa confirme cineva ca a intrat la targ cu Invitatia. Nu vreau sa fiu Toma necredinciosu, dar nici macar nu scrie ca e invitatie. Arata ca un afis.

Puteti intra fara probleme cu invitatia printata.
Sunt putine masini ca numar, insa sunt numai una si una...
Fetele la fel, nota 10.
Incercati sa nu mergeti imbracati ca la piata oricum. N-o sa vedeti la niciun stand lume imbracata in trening spre exemplu.
Una peste alta, frumos.
Multumim 4Tuning :peace:

nitrouxboy 08-12-08 00:14

Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
 
mult respect pt 4tuning,dar nu chiar toti care si-au dorit sa fie prezenti au reusit...distanta e destul de mare...:-< multa multumire tuturor ce au postat poze . bafta !


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning