![]() |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
Sunt putine masini ca numar, insa sunt numai una si una... Fetele la fel, nota 10. Incercati sa nu mergeti imbracati ca la piata oricum. N-o sa vedeti la niciun stand lume imbracata in trening spre exemplu. Una peste alta, frumos. Multumim 4Tuning :peace: |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
mult respect pt 4tuning,dar nu chiar toti care si-au dorit sa fie prezenti au reusit...distanta e destul de mare...:-< multa multumire tuturor ce au postat poze . bafta !
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning