Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/98845-mazda3-hatchback-primele-fotografii-oficiale.html)

Lecca 10-12-08 17:49

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
superbaaa! mai ales interiorul, doamne, ma face pur si simplu fericit rosul si albastrul! (n-are legatura cu steaua :lol: )

coseru_i 21-12-08 02:02

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
frumoasa....

vacaroz 25-12-08 03:19

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
nu`mi place deloc. nici interior nici exterior. plus de asta parta e prea feminina

boy_wonder 13-01-09 11:18

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
9 Attachment(s)
Fotografii live de la Detroit

T u p 3 u 13-01-09 13:16

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
o masina interesanta

StefanVVTi 13-01-09 13:27

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
Printre cele mai frumoase hatch`uri! ;)

UNLORD 13-01-09 13:33

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
Parca e un pic cam prea inaltata. In rest, designul e f. reusit

IamCross 13-01-09 15:03

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
Opera de arta. Deja m-am obisnuit cu asta la Mazda (a se vedea CX-7, 6 si desigur conceptele).

R0b3r71n0 13-01-09 18:41

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
ce forma interesanta a luat un ghindoc de masina :X

Trixi 13-01-09 20:30

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
...masinuta este placuta pt ochi.pe mine ma cam deranjeaza fata aia de pejo,dar probabil cu numarul de inmatriculare pe ea nu mai este atat de enervant..sau daca e neagra de tot.
ceea ce nu prea imi place este pozitia schimbatorului.este fix ca la auris.pe mine personal ma incomodeaza.
dupa aceea...are aproape 1300 de kg varianta cu motorul 1.6(105 cp)nu m-am dat pe spate.prevad consum ridicat si masina lenesa...VVT fiind nici nu te poti gindi sa ii faci ceva.
varianta 2L e cu cutie automata ...deci nici nu intra in discutie la mine.
din cite vad se bate moneda tare pe variantele diesel..care daca m-ar interesa nu as cauta-o intr-o japoneza cu un aer sportiv...dar e frumoasa!;)

Lecca 13-01-09 21:06

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
de ce unui VVT nu te poti gandi sa ii faci ceva?:shock:

Trixi 14-01-09 15:58

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
m-am referit in mod exclusiv la motor,care aspirat fiind(din cate stiu eu,corectati-ma daca nu) doar cu ajutorul unor investitii serioase poate fi rugat sa binevoiasca sa mai nasca ceva caluti in plus.parerea mea este ca nu merita..dar nu as vrea sa dam in offtopic.

serady 15-01-09 01:17

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
globalizarea asta mosu e platforma si motoare de focus,nu toate dar in general ii reusita masina.raman la parerea ca civic-ul e design domnule...

sparly 26-01-09 14:03

Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
 
DA FOARTE INTERESANTA SI MAI MULT EXCELENTA PT O FATA


All times are GMT +2. The time now is 00:57.

- Copyright 2026 4Tuning