![]() |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Bobby daca te bate VW Golf V GTI sa vezi ce rad :lol:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
eu am zis si o repet....daca incepe vremea urata acel GTI e ff dezavantajat.
dar si daca vine primavara si apar modificari hardware (care deja au inceput sa soseasca) atunci nu va fi nicio rusine... oricum, eu am mare incredere in GTIul ala... Tre stie despre ce vorbesc...ca l-a vazut in mers.... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
SI cu exceptia IX-ului lu tziganu ala mic.
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Referitor la comentariu lu basu....ntz ntz ntz esti pe podium la 200 de cai mah nebunule?:D:D:D:D cred ca ai uitat ce nana ti-ai luat de la ursu koala sau aia nu se pune?Pana una alta ai noroc cu vremea ca altfel ce tranteala ii dadeam eu la portocala aia mecanica.
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Momule...pai asa si el cheama pe fratele mai mic, Ibiza..sau tu ai de gand sa faci un viitor DGH? ca atunci...e f bine. :))
ideea e sa ne strangam cat mai curand si sa vedem ce si cum. |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Comandante eu sunt prezent seara de seara pe strazi gata de start....nu am refuzat nici o invitatzie...asta pana o sa fie gata Tweety ca apoi nu mai scot balena la 400m sa nu faca `trosc` cutia sau grupul.....nu de altceva dar ii dau de munca lui Jakal cu ambulantza!!!:D |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Quote:
Cat despre portocala mecanica... Mecanica fina prin ashchiere. :lol: |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
boby, eu nu am zis ca nu esti prezent...incercam si noi sa fim..doar ca vroiam repede, asa cum am vb pe PM ca eu o sa trec la gume de iarna curand.
iti urez multa bafta cu tweety, stiu ca ursii sunt nebunia ta :) imi aduc aminte de acum multi ani..cand mergeam pe la km6...cand era shell inainte....ce seri... cu 318is parca? |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Fiecare cu gargaunii lui...pentru mine URSU-i URS!!!!!:))))) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
MMM - :lol:
1.8 IS... era un fel de DGH la Bucuresti asa... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
cea mai buna masina e aia de care ai nevoie si aia pe care o ai :)
mi-as dori sa pot aduce in tara ceva sa aliniez demn de ursii vostrii..dar inca S2 si RS2 sunt scumpe pe afara. :) dar si 380 de cai din fabrica in anii 90'.... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
pai ele costa >13 000e acolo+taxe..transport...blah blah....
ce poti face unui urs cu atatia bani? oricum, mi-a ramas si mie gandul la un urs rosu cu care am mers...325ix pachet breyton...cam full pt vremea aia... |
| All times are GMT +2. The time now is 16:11. |
- Copyright 2026 4Tuning