Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL ::: (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/97611-bmw-vs-volkswagen-vs-opel.html)

DONU' 17-11-08 13:03

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Bobby daca te bate VW Golf V GTI sa vezi ce rad :lol:

bogdan_wrc 17-11-08 13:11

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
eu am zis si o repet....daca incepe vremea urata acel GTI e ff dezavantajat.
dar si daca vine primavara si apar modificari hardware (care deja au inceput sa soseasca) atunci nu va fi nicio rusine...

oricum, eu am mare incredere in GTIul ala... Tre stie despre ce vorbesc...ca l-a vazut in mers....

jakal 17-11-08 13:12

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1868562)
Nu poti sa te dai cu VR6-le ca nu mai am asigurare si daca tot vine iarna, il bag in garaj frate... Poate ne dam la primavara. ;)

aici ai dreptate ...a venit vremea ca ursii sa intre la hibernat....cu exceptia pacurei care asteapta zapada..........:))

CobraArt 17-11-08 13:14

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
SI cu exceptia IX-ului lu tziganu ala mic.

bobiMOM 17-11-08 13:29

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1869323)
Bobby daca te bate VW Golf V GTI sa vezi ce rad :lol:

pey nu-l bat cu tweety(ursu turbat) apoi...ce crede el..? Salveaza onoarea patata a fratelui mai mare! :)) Totul se rezolva boss!!!!

jakkal 17-11-08 13:31

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Referitor la comentariu lu basu....ntz ntz ntz esti pe podium la 200 de cai mah nebunule?:D:D:D:D cred ca ai uitat ce nana ti-ai luat de la ursu koala sau aia nu se pune?Pana una alta ai noroc cu vremea ca altfel ce tranteala ii dadeam eu la portocala aia mecanica.

bogdan_wrc 17-11-08 13:40

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Momule...pai asa si el cheama pe fratele mai mic, Ibiza..sau tu ai de gand sa faci un viitor DGH? ca atunci...e f bine. :))
ideea e sa ne strangam cat mai curand si sa vedem ce si cum.

bobiMOM 17-11-08 13:46

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1869395)
Momule...pai asa si el cheama pe fratele mai mic, Ibiza..sau tu ai de gand sa faci un viitor DGH? ca atunci...e f bine. :))
ideea e sa ne strangam cat mai curand si sa vedem ce si cum.

vedem ce dreq o sa iasa din tweety asta....sper ca ceva frumos!!!

Comandante eu sunt prezent seara de seara pe strazi gata de start....nu am refuzat nici o invitatzie...asta pana o sa fie gata Tweety ca apoi nu mai scot balena la 400m sa nu faca `trosc` cutia sau grupul.....nu de altceva dar ii dau de munca lui Jakal cu ambulantza!!!:D

DONU' 17-11-08 13:46

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 1869337)
aici ai dreptate ...a venit vremea ca ursii sa intre la hibernat....cu exceptia pacurei care asteapta zapada..........:))

Apropos de zapada, la Azuga ninge, fratzii mei! :peace:

Quote:

Originally Posted by jakkal (Post 1869377)
Referitor la comentariu lu Basu....ntz ntz ntz esti pe podium la 200 de cai mah nebunule?:D:D:D:D cred ca ai uitat ce nana ti-ai luat de la ursu koala sau aia nu se pune?Pana una alta ai noroc cu vremea ca altfel ce tranteala ii dadeam eu la portocala aia mecanica.

O fi uitat, daca ai trecut repede, nici n-o fi avut timp sa-si dea seama ce s-a intamplat.
Cat despre portocala mecanica... Mecanica fina prin ashchiere. :lol:

bogdan_wrc 17-11-08 14:05

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
boby, eu nu am zis ca nu esti prezent...incercam si noi sa fim..doar ca vroiam repede, asa cum am vb pe PM ca eu o sa trec la gume de iarna curand.

iti urez multa bafta cu tweety, stiu ca ursii sunt nebunia ta :) imi aduc aminte de acum multi ani..cand mergeam pe la km6...cand era shell inainte....ce seri... cu 318is parca?

bobiMOM 17-11-08 14:10

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1869451)
boby, eu nu am zis ca nu esti prezent...incercam si noi sa fim..doar ca vroiam repede, asa cum am vb pe PM ca eu o sa trec la gume de iarna curand.

iti urez multa bafta cu tweety, stiu ca ursii sunt nebunia ta :) imi aduc aminte de acum multi ani..cand mergeam pe la km6...cand era shell inainte....ce seri... cu 318is parca?

da 318is...la vremea aia era ceva!!!
Fiecare cu gargaunii lui...pentru mine URSU-i URS!!!!!:)))))

DONU' 17-11-08 14:12

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
MMM - :lol:
1.8 IS... era un fel de DGH la Bucuresti asa...

bogdan_wrc 17-11-08 14:13

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
cea mai buna masina e aia de care ai nevoie si aia pe care o ai :)
mi-as dori sa pot aduce in tara ceva sa aliniez demn de ursii vostrii..dar inca S2 si RS2 sunt scumpe pe afara. :) dar si 380 de cai din fabrica in anii 90'....

bobiMOM 17-11-08 14:15

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1869475)
cea mai buna masina e aia de care ai nevoie si aia pe care o ai :)
mi-as dori sa pot aduce in tara ceva sa aliniez demn de ursii vostrii..dar inca S2 si RS2 sunt scumpe pe afara. :) dar si 380 de cai din fabrica in anii 90'....

Tot respectul pt s2 si rs2. Imi plac si mie f tare!

bogdan_wrc 17-11-08 14:22

Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
 
pai ele costa >13 000e acolo+taxe..transport...blah blah....
ce poti face unui urs cu atatia bani?
oricum, mi-a ramas si mie gandul la un urs rosu cu care am mers...325ix pachet breyton...cam full pt vremea aia...


All times are GMT +2. The time now is 16:11.

- Copyright 2026 4Tuning