Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Daewoo Cielo rosu (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/9725-daewoo-cielo-rosu.html)

DACIA-Wrc 25-10-06 15:44

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
si treaba cu kilometrii ii reala...eu am 354 de mii reali, da in bord am 254 de mii :d
da mno daca o fost masina ta personala si alea alea ii posibil 150 real...intrebare...ce fel de teava ti-ai pus la tobe? de 50 din fata pana in spate?
casa de piatra ca mi-am adus aminte :P

webcathos 28-11-06 23:27

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Da ,casa de piatra!!!!Offff, inca mai visez la ea!!!!dar deja am luat alta.....pe care o sa incerc sa o aduc cel putin in acelasi stadiu....Super tare masina!

DACIA-Wrc 29-11-06 09:15

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
te ajut cu sfaturi

co-k 04-12-06 19:42

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 640851)
Da ,casa de piatra!!!!Offff, inca mai visez la ea!!!!dar deja am luat alta.....pe care o sa incerc sa o aduc cel putin in acelasi stadiu....Super tare masina!

Mersi. Si eu mi-am luat altceva dar mai am si Cielo. Te pot ajuta si eu cu sfaturi . Multa bafta!

Takashy_Vtec18 09-12-06 16:13

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Sa o stapanesti sanatos..........super tare!!!!1

co-k 25-01-07 14:34

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
1 Attachment(s)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ...

Gabi 25-01-07 14:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 714852)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ...

Hahahaha !!! Bine COK :) Frumoasa masina; parca o stiu de undeva ! :-P

GolfuletzS 25-01-07 14:38

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
1 Attachment(s)
parca o stiu si eu dp undeva

Lao 25-01-07 14:39

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 714852)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ...

N-o mai umfla atat! :lol: :lol: :lol:

https://img206.imageshack.us/img206/2...wkok8cg.th.jpg

co-k 25-01-07 14:48

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Si yo care credeam ca nu va prindeti
Lasa ca ma fac eu mare ...
Oricum lui Gabi trebuie sa-i atribui meritele !

LuTzA 02-02-07 01:14

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
facuta cu gust

webcathos 17-02-07 14:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Il mai ai de vanzare?ma interesez si eu din cand in cand ....imi creste salariu din mai-iunie...:)..mai fac un drum la banca si..:)

co-k 15-03-07 19:52

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Nu-l mai vand pt. ca a ramas in familie.
Si oricum nu prea mai arata la fel ca la cum merge taicameo ... am preferat sa mai vand de pe ea.

webcathos 18-03-07 11:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
ok,nici o problema!mai ai vre-o ceva de vanzare de pe ea?KITUL EXTERIOR L-AI DAT?MA MAI INTERESAU PLEOAPELE!

Rasputin 24-03-07 11:33

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Chiar dragut Cielo asta(este printre cel mai frumoas pe care l-am vazut).:D


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

- Copyright 2026 4Tuning