![]() |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
si treaba cu kilometrii ii reala...eu am 354 de mii reali, da in bord am 254 de mii :d
da mno daca o fost masina ta personala si alea alea ii posibil 150 real...intrebare...ce fel de teava ti-ai pus la tobe? de 50 din fata pana in spate? casa de piatra ca mi-am adus aminte :P |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Da ,casa de piatra!!!!Offff, inca mai visez la ea!!!!dar deja am luat alta.....pe care o sa incerc sa o aduc cel putin in acelasi stadiu....Super tare masina!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
te ajut cu sfaturi
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Sa o stapanesti sanatos..........super tare!!!!1
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
1 Attachment(s)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ... |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
1 Attachment(s)
parca o stiu si eu dp undeva
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
https://img206.imageshack.us/img206/2...wkok8cg.th.jpg |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Si yo care credeam ca nu va prindeti
Lasa ca ma fac eu mare ... Oricum lui Gabi trebuie sa-i atribui meritele ! |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
facuta cu gust
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Il mai ai de vanzare?ma interesez si eu din cand in cand ....imi creste salariu din mai-iunie...:)..mai fac un drum la banca si..:)
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Nu-l mai vand pt. ca a ramas in familie.
Si oricum nu prea mai arata la fel ca la cum merge taicameo ... am preferat sa mai vand de pe ea. |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
ok,nici o problema!mai ai vre-o ceva de vanzare de pe ea?KITUL EXTERIOR L-AI DAT?MA MAI INTERESAU PLEOAPELE!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Chiar dragut Cielo asta(este printre cel mai frumoas pe care l-am vazut).:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning