![]() |
Re: Fotografiile mele - Unic
Baieti daca ajungem sa ne certam pentru promovarea unui club cred ca nu ne prea vedem lungul nasului... E adevarat ca Inferno e un club cunoscut... nu are nicio importanta asta... in imaginile prezentate de unic era o masina prezenta la o expozitie de tuning... care prin intrarea in acel spatiu expozitional si-a dat acordul tacit pentru a fi fotografiata... Publicarea oricaror poze ulterioare tine de fotograf... in ceea ce priveste fundalurile... am pus acolo cateva reguli... sunt putine dar bune... asa ca va rog de acum incolo cand schimbati fundalurile specificati.... l-am schimbat frate l-am luat de pe nush ce site...
|
Re: Fotografiile mele - Unic
1 Attachment(s)
Beemer`s
masinile fotgrafiate la $tuning action & sound fundalul fotografiat in bran... |
Re: Fotografiile mele - Unic
1 Attachment(s)
Quote:
sa lasam masinile deoparte si sa trecem un pic la digital art..o verisoara. poza imi apartine fundalul e de pe deviart |
Re: Fotografiile mele - Unic
De ce ai pus ingerasul pe marginea cascadei? Nu e o critica vreau sa stiu cum ai gandit:D
|
Re: Fotografiile mele - Unic
pai nu prea am gandit mult la imaginea ai dupa cum am zis imaginea imaginea este luata de pe deviart. si era deja cu un ingeras pe cascasa in fundal.. eu doar am adaugat layerul cu vara peste cel original..cu multe retusuri...asta mia placut cel mai tare....deci nu e gandita prea mult..:)
|
Re: Fotografiile mele - Unic
1 Attachment(s)
Dark Side
|
Re: Fotografiile mele - Unic
nu-mi place...prea mult negru in poza, numarul ala nu avea ce sa caute acolo, cam putine detalii in poza...trebuia sa prinzi ceva mai mult din capota si din roata din stanga..
|
Re: Fotografiile mele - Unic
1 Attachment(s)
pe capota erau niste reflexi aiurea.. si am vrut sa scap de ele si am coborat mai mult cu umbra
|
Re: Fotografiile mele - Unic
4 Attachment(s)
Xtreme
|
Re: Fotografiile mele - Unic
1 Attachment(s)
WRC..
|
Re: Fotografiile mele - Unic
1 Attachment(s)
bmw night
|
Re: Fotografiile mele - Unic
2 Attachment(s)
megane f1
|
Re: Fotografiile mele - Unic
3 Attachment(s)
un mic edit..
|
Re: Fotografiile mele - Unic
la pozele cu megane f1 pe pista.. ai stricat masina.. vezi la latime si lungime
|
Re: Fotografiile mele - Unic
da... e un pic lungita..
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning