![]() |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
asta am citit si io p-aici....da vroiam sa incerc totusi :D .... n-am nimic de pierdut
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
la fel e diferenta si intre motoarele de pe sn si slz
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Am avut supernova cu 230.000 de km si tot se infigea mai bine ca o solenza cu putini km.
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
ce faceti fratilor ati adormit,nimic,nici_o provocare?intalniri nu se mai fac?
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
jon...ce zici de provocare?la urmatoarea intalnire te astept la linia se start;)
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
k,nu ma dau niciodata inapoi
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
;)sorin cu opel_ul nu?
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
da, cu opelu
|
Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia
daca mai faceti vre-o intalnire sa ma anuntati si pe mine mai din timp ca sa ma pregatesc ( ma vrea cineva la start ) :oops:
|
Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia
Yo dupa ce schimb ambreiaju :D si ce-o mai fi p-acolo;)
|
Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning