Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Povocari! Cine vs. Cine? (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/96300-povocari-vs.html)

marius89 22-05-09 11:48

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
asta am citit si io p-aici....da vroiam sa incerc totusi :D .... n-am nimic de pierdut

Villy ATS 22-05-09 11:58

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by marius89 (Post 2342193)
asta am citit si io p-aici....da vroiam sa incerc totusi :D .... n-am nimic de pierdut

poi prezinta-ne si noua masina pe sectiunea destinata acestui lucru micule tuner, sa vedem despre ce e vorba:)

darkyro77 22-05-09 12:44

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
la fel e diferenta si intre motoarele de pe sn si slz

maryus_83 22-05-09 15:55

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Am avut supernova cu 230.000 de km si tot se infigea mai bine ca o solenza cu putini km.

JON_NSL 09-06-09 11:33

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
ce faceti fratilor ati adormit,nimic,nici_o provocare?intalniri nu se mai fac?

bogdan matei 10-06-09 16:59

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
jon...ce zici de provocare?la urmatoarea intalnire te astept la linia se start;)

JON_NSL 10-06-09 19:57

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
k,nu ma dau niciodata inapoi

SweetBoy 10-06-09 22:41

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by JON_NSL (Post 2396981)
k,nu ma dau niciodata inapoi

bai imi zicea sorin (NSN) ca a fost la galati

JON_NSL 11-06-09 10:53

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
;)sorin cu opel_ul nu?

SweetBoy 11-06-09 11:05

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
da, cu opelu

SweetBoy 29-07-10 08:41

Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia
 
daca mai faceti vre-o intalnire sa ma anuntati si pe mine mai din timp ca sa ma pregatesc ( ma vrea cineva la start ) :oops:

alex_77_marius 30-07-10 18:20

Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia
 
Yo dupa ce schimb ambreiaju :D si ce-o mai fi p-acolo;)

SweetBoy 03-08-10 08:52

Re: Intalnirea Membrilor 4Tuning Slobozia
 
Quote:

Originally Posted by alex_77_marius (Post 3553637)
Yo dupa ce schimb ambreiaju :D si ce-o mai fi p-acolo;)

era altu, dar daca vrei si tu nu refuz, numa sa stiu dinainte sa am benzina =))


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning