Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

TazAless 13-01-06 20:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ad1\"
invatati si voi din asta :D
acum serios,zilele astea ma apuc de un tutorial k-lumea.

acum ca tot am prins gustul... sunt nerabdator sa vad ce tutorial faci :peace:
edit: si mi-ar place sa vad si un tutorial facut de topart ca e priceput ;) (daca iti permite timpul, ce zici de un tutorial, topart ?) 8)

TazAless 13-01-06 21:15

uite, asta nu mai arata ca o roata de caruta :lol:
daca ar face cineva un tutorial si despre cauciucuri... :cry:

TazAless 13-01-06 21:16

1 Attachment(s)
uite, asta nu mai arata ca o roata de caruta :lol:
daca ar face cineva un tutorial si despre cauciucuri... :cry:

StreetRacerGS 14-01-06 16:26

De Unde pot lua 3dsmax ?
 
De unde pot lua si eu 3ds max? :D

TazAless 14-01-06 19:38

1 Attachment(s)
am inceput sa stau pe 3dsmax :D :arrow: :arrow: :arrow:

ad1 20-01-06 21:15

Janta
 
1 Attachment(s)
Janta
tip extensie : max
cei care vreti sa o downloadatzi...

TazAless 20-01-06 21:39

da...marfa dar daca dau render de ce nu se intampla nimic ? :cry:

turbojack 26-01-06 02:35

Re: De Unde pot lua 3dsmax ?
 
Quote:

Originally Posted by \"StreetRacerGS\"
De unde pot lua si eu 3ds max? :D


as avea si eu aceeasi intrebare.de unde?Si pe cit posibil daca pot sa vad macar un demo inainte sa mi se ceara cartea de credit.Pina acum am gasit destule programe de proiectare in 3D insa niciunul nu m-a lamurit ce face,inainte sa mi se ceara cartea de credit.Deci...

ad1 26-01-06 07:43

aici poti vedea ce branduri au folosit 3dmax
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet...linkID=5572501

de aici il poti downloada,valabil doar 30 de zile
http://nct.digitalriver.com/fulfill/0049.034

iar de cumparat il poti cumpara de la orice magazin de specialitate,insa e cateva sute de euro.dar ai licenta,poti vinde ceea ce faci in max.
pt alte detalii va stau la dispozitie pe pm.

MeHiGH 31-01-06 21:21

\" VREM TUTORIALE !!! VREM TUTORIALE !!! \"
multimea de ashteapta ad1!!! :oops:
incercashi sa fak o capota ...si nu stiam cum sa decupez priza de la gura de aer... :cry:
un id de mess se poate ?
Bafta si MUlt norok la tutoriale

Treshure 09-02-06 03:51

vreau si eu un program de virtual tuning pls cine ma poate ajuta mail me va rog

GRIGO 15-02-06 23:29

3 Attachment(s)
mam apucat si eu azi deja mi-a intrat in sange uitati ce mi-a iesit

GRIGO 15-02-06 23:56

am si io o intrebare cand apas f9 sa se faca popzele se fac la rez mica cum fac sa le scota la rez mai mare?

a_ombladon 16-02-06 08:09

apesi f10 selectezi tab-ul \"common\" al ferestrei care-ti apare si cauti p-acolo pe undeva, o sa gasesti niste rezolutii, alege-ti d-acolo cat vrei...

RA_2fast4u 16-02-06 20:53

1 Attachment(s)
m-am bagat si eu :D
da am o intrebare cum fak fazele alea de la punctu 2 din al 2-lea tutorial? ca ma tot chinui aicea si nu imi ies :(


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning