![]() |
Re:
Quote:
edit: si mi-ar place sa vad si un tutorial facut de topart ca e priceput ;) (daca iti permite timpul, ce zici de un tutorial, topart ?) 8) |
uite, asta nu mai arata ca o roata de caruta :lol:
daca ar face cineva un tutorial si despre cauciucuri... :cry: |
1 Attachment(s)
uite, asta nu mai arata ca o roata de caruta :lol:
daca ar face cineva un tutorial si despre cauciucuri... :cry: |
De Unde pot lua 3dsmax ?
De unde pot lua si eu 3ds max? :D
|
1 Attachment(s)
am inceput sa stau pe 3dsmax :D :arrow: :arrow: :arrow:
|
Janta
1 Attachment(s)
Janta
tip extensie : max cei care vreti sa o downloadatzi... |
da...marfa dar daca dau render de ce nu se intampla nimic ? :cry:
|
Re: De Unde pot lua 3dsmax ?
Quote:
as avea si eu aceeasi intrebare.de unde?Si pe cit posibil daca pot sa vad macar un demo inainte sa mi se ceara cartea de credit.Pina acum am gasit destule programe de proiectare in 3D insa niciunul nu m-a lamurit ce face,inainte sa mi se ceara cartea de credit.Deci... |
aici poti vedea ce branduri au folosit 3dmax
http://usa.autodesk.com/adsk/servlet...linkID=5572501 de aici il poti downloada,valabil doar 30 de zile http://nct.digitalriver.com/fulfill/0049.034 iar de cumparat il poti cumpara de la orice magazin de specialitate,insa e cateva sute de euro.dar ai licenta,poti vinde ceea ce faci in max. pt alte detalii va stau la dispozitie pe pm. |
\" VREM TUTORIALE !!! VREM TUTORIALE !!! \"
multimea de ashteapta ad1!!! :oops: incercashi sa fak o capota ...si nu stiam cum sa decupez priza de la gura de aer... :cry: un id de mess se poate ? Bafta si MUlt norok la tutoriale |
vreau si eu un program de virtual tuning pls cine ma poate ajuta mail me va rog
|
3 Attachment(s)
mam apucat si eu azi deja mi-a intrat in sange uitati ce mi-a iesit
|
am si io o intrebare cand apas f9 sa se faca popzele se fac la rez mica cum fac sa le scota la rez mai mare?
|
apesi f10 selectezi tab-ul \"common\" al ferestrei care-ti apare si cauti p-acolo pe undeva, o sa gasesti niste rezolutii, alege-ti d-acolo cat vrei...
|
1 Attachment(s)
m-am bagat si eu :D
da am o intrebare cum fak fazele alea de la punctu 2 din al 2-lea tutorial? ca ma tot chinui aicea si nu imi ies :( |
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning