![]() |
Re: Tuning solenza
misto de tot pozele
oare cati bani a bagat in ea???? <<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>> https://img204.imageshack.us/img204/9...ledoors9id.gif |
Re: Tuning solenza
Ce CTA visezima baete ... e bucuresti toata ziua..mai exact Drumu Taberei langa liceul meu ( Eugen Lovinescu ) o vad in fiecare dimineata ; pacat ca nu am auzit`o cum suna si ea..oricum respect pt posesor e prea frumoasa...can am vazu`to inainte sa o termine am zis k uite alt tzaran care se kinuie sa "faca" o solnitza..retrag cuvintele masina arata super tot respectu` totu` e imbinat frumos pe ea culoarea o prinde bine ce mai...nijte roti mai mari dak avea era giugiuc...oricum frumoasa...cam asa as vrea sa arate si solenza mea ( cand o voi cumpara ) si sa o conduc ( cand o sa am carnet de conducere ) :)) salutare
|
Re: Tuning solenza
2 Attachment(s)
alta la fel
|
Re: Tuning solenza
Mi-am facut o husa din vinilin pt. Solenza ca acea originala se arsese putin de la tigare si acum vreau s-o dau ca vreau sa-mi fac din piele. Asta care o am e neagra si o dau cu 30RON.
|
Re: Tuning solenza
Scuze dar nu mai pot edita postul de sus. Acum mi-am dat seama ca am uitat sa mentionez ca husa este de la schimbatorul de viteze :P
|
Re: Tuning solenza
am vazut slz portocalie prin colentina foarte mult daca nu ma insel, foarte mishto, insa pe mine nu ma atrag f mult jantele
|
Re: Tuning solenza
De cea argintie de pe penultimul rand de ce nu zicetzi nimik? Mie personal mi se pare cea mai tunata - super lucrata!. Nu ma intelegeti gresit si celelalte sunt super - felicitari!
|
Re: Tuning solenza
aia portocalie e super! singurul lucru care nu-mi place este ca are inca logo-ul cu dacia!
|
Re: Tuning solenza
misto solentza asta dar e una si mai sucara cea cu faruri de logan ... parerea mea ..
|
Re: Tuning solenza
cum ai pus doua evacuari ai scos roata de rezerva:-)
|
Re: Tuning solenza
Quote:
unde ti-ai facut bara de fata??au si alte modele?..pot sa execute dupa schite??sh cat te-a dus... |
Re: Tuning solenza
https://www.youtube.com/watch?v=p6T6rSJenFI
https://www.youtube.com/watch?v=d6lJwTucJ7s https://www.youtube.com/watch?v=40ZAPZQY-Uc Niste filmulete cu aia portocalie,pe proprietar il cheama Lucian,este un bun prieten de al meu...habar nu aveam ca i-a ajuns masina pe aici!daca aveti interbari legate de tuning puneti-le aici si am eu grija sa ajuna la el! |
Re: Tuning solenza
da solenza asta face totzi banii my ales k acuma are si geamuri negre
|
Re: Tuning solenza
e f.f. mijto solentza portocalie !! respect pt. proprietar !! in legatura cu aia albastra : sunt mijto rau de tot jentile lear sta mai bine pe aia portocalie !! succes in continuare pt. propietar !!
|
Re: Tuning solenza
solenza albastra are acuma alte jenti ... nu mai sunt alea vopsite in albastru
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:06. |
- Copyright 2026 4Tuning