Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Tuning Solenza (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/9485-tuning-solenza.html)

Lukian_XXX 03-05-06 14:16

Re: Tuning solenza
 
misto de tot pozele
oare cati bani a bagat in ea????


<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>


https://img204.imageshack.us/img204/9...ledoors9id.gif

cRbL 04-05-06 21:49

Re: Tuning solenza
 
Ce CTA visezima baete ... e bucuresti toata ziua..mai exact Drumu Taberei langa liceul meu ( Eugen Lovinescu ) o vad in fiecare dimineata ; pacat ca nu am auzit`o cum suna si ea..oricum respect pt posesor e prea frumoasa...can am vazu`to inainte sa o termine am zis k uite alt tzaran care se kinuie sa "faca" o solnitza..retrag cuvintele masina arata super tot respectu` totu` e imbinat frumos pe ea culoarea o prinde bine ce mai...nijte roti mai mari dak avea era giugiuc...oricum frumoasa...cam asa as vrea sa arate si solenza mea ( cand o voi cumpara ) si sa o conduc ( cand o sa am carnet de conducere ) :)) salutare

ionut17 05-05-06 13:06

Re: Tuning solenza
 
2 Attachment(s)
alta la fel

Daedalus 07-05-06 10:19

Re: Tuning solenza
 
Mi-am facut o husa din vinilin pt. Solenza ca acea originala se arsese putin de la tigare si acum vreau s-o dau ca vreau sa-mi fac din piele. Asta care o am e neagra si o dau cu 30RON.

Daedalus 07-05-06 10:38

Re: Tuning solenza
 
Scuze dar nu mai pot edita postul de sus. Acum mi-am dat seama ca am uitat sa mentionez ca husa este de la schimbatorul de viteze :P

MagicOne 07-05-06 15:32

Re: Tuning solenza
 
am vazut slz portocalie prin colentina foarte mult daca nu ma insel, foarte mishto, insa pe mine nu ma atrag f mult jantele

andy79 08-05-06 13:40

Re: Tuning solenza
 
De cea argintie de pe penultimul rand de ce nu zicetzi nimik? Mie personal mi se pare cea mai tunata - super lucrata!. Nu ma intelegeti gresit si celelalte sunt super - felicitari!

B-69-TAU 08-05-06 23:27

Re: Tuning solenza
 
aia portocalie e super! singurul lucru care nu-mi place este ca are inca logo-ul cu dacia!

FuJi 04-06-06 23:40

Re: Tuning solenza
 
misto solentza asta dar e una si mai sucara cea cu faruri de logan ... parerea mea ..

atti 12-06-06 20:58

Re: Tuning solenza
 
cum ai pus doua evacuari ai scos roata de rezerva:-)

patraulea 18-07-06 16:06

Re: Tuning solenza
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz
arata super bine, unicat , dupa vopsire cred ca va fi cea mai frumoasa solenza din tara e bestiala
respect pentru posesor


unde ti-ai facut bara de fata??au si alte modele?..pot sa execute dupa schite??sh cat te-a dus...

Dannyfaq 21-07-06 00:12

Re: Tuning solenza
 
https://www.youtube.com/watch?v=p6T6rSJenFI
https://www.youtube.com/watch?v=d6lJwTucJ7s
https://www.youtube.com/watch?v=40ZAPZQY-Uc

Niste filmulete cu aia portocalie,pe proprietar il cheama Lucian,este un bun prieten de al meu...habar nu aveam ca i-a ajuns masina pe aici!daca aveti interbari legate de tuning puneti-le aici si am eu grija sa ajuna la el!

Dannyfaq 27-07-06 05:52

Re: Tuning solenza
 
da solenza asta face totzi banii my ales k acuma are si geamuri negre

bodo 16-08-06 11:53

Re: Tuning solenza
 
e f.f. mijto solentza portocalie !! respect pt. proprietar !! in legatura cu aia albastra : sunt mijto rau de tot jentile lear sta mai bine pe aia portocalie !! succes in continuare pt. propietar !!

sandrin 16-08-06 18:27

Re: Tuning solenza
 
solenza albastra are acuma alte jenti ... nu mai sunt alea vopsite in albastru


All times are GMT +2. The time now is 22:06.

- Copyright 2026 4Tuning