Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - si baba mea (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/94672-e30-baba-mea.html)

marius_turbat 16-02-09 17:29

Re: E30 - si baba mea
 
da il mai am esti intereseat ??

alex.p7m 22-02-09 10:58

Re: E30 - si baba mea
 
sal sunt interesat de masina da`mi un pm te rog cu id mess sau nr. d tel. urgent , vb serios

pain_kings 25-02-09 22:05

Re: E30 - si baba mea
 
sal,mai ai masina ?????

marius_turbat 25-02-09 22:26

Re: E30 - si baba mea
 
da mai am masina
vezi topicul cu vanzare !! sai id mess aradului!!

marius_turbat 25-02-09 22:27

Re: E30 - si baba mea
 
https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/105031-dezmembrez-316-urs-2usi.html acilea discutam mai multe acici doar am prezentat masina

marius_turbat 03-03-09 23:02

Re: E30 - si baba mea
 
se poate inchide aztazi a parasit parcarea!!din pacate!!

ciprian_urs 04-03-09 21:05

Re: E30 - si baba mea
 
ce bani zici k vrei p el m-ar interesa:D

Guwy 04-03-09 21:21

Re: E30 - si baba mea
 
Quote:

Originally Posted by ciprian_urs (Post 2119547)
ce bani zici k vrei p el m-ar interesa:D

Citeste mai sus ... zici ca traiesti pe alta planeta .

marius_turbat 04-03-09 21:58

Re: E30 - si baba mea
 
cred ca nu vede !!

ciprian_urs 05-03-09 10:53

Re: E30 - si baba mea
 
Quote:

Originally Posted by Guwy (Post 2119644)
Citeste mai sus ... zici ca traiesti pe alta planeta .

scuzee acuma am vazut k ms


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning