Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   lucrari la comanda Cluj Napoca (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/92775-lucrari-comanda-cluj-napoca.html)

bobe 12-01-09 08:22

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by suprarazvan (Post 1974414)
cumetre vezi ca u ejti tare in gura pt ca ejti la 500 km ,cand erai in branesti la alex nu mai erai asa zmeu,nu am zis eu ca te am invatat fibra ,nici nu ma intereseaza c stii u sa faci atat ti am cerut sa nu ma mai vb ca eu imi vad de treaba mea,porschele si golful ti le ai luat ca lucrari personale de acum 2 ani cand am plecat din cj,bv tie "reclama face tot"u ai clienti tai in cj eu p ai mei ,cat despre jefuit la alex nush care a avut ideea sa mi dea una alta si care ii imbarliga lui alex clienti ca sa si aduca masinile"pontiacul"la cj sa l vopsesti u.de sunat te am sunat dar nu rasp,oricum lumea e mica si ne mai intalnim :D

astept sa ne intalnim

Sir. Kid 12-01-09 08:43

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
In primul rand pot sa confirm ca unele din masinile din pozele tale sunt facute de alex! Daca esti tare in gura nu dovedesti decat ca ai o minte de 14 ani, in care smecheria se baza pe smardoiala! Nu conteaza ce a fost intre tine si Razvan iar faptul ca nu iti respecti concurenta nu inseamna decat ca nu esti un om de calitate! Iar in legatura cu "tuningul prin posta" putin sunt aia care pot face clumea, in sensul in care piesa chiar sa se potriveasca pe masina!
bafta cu "tuningul'' altora!

bobe 12-01-09 08:46

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by Sir. Kid (Post 1974630)
In primul rand pot sa confirm ca unele din masinile din pozele tale sunt facute de alex! Daca esti tare in gura nu dovedesti decat ca ai o minte de 14 ani, in care smecheria se baza pe smardoiala! Nu conteaza ce a fost intre tine si Razvan iar faptul ca nu iti respecti concurenta nu inseamna decat ca nu esti un om de calitate! Iar in legatura cu "tuningul prin posta" putin sunt aia care pot face clumea, in sensul in care piesa chiar sa se potriveasca pe masina!
bafta cu "tuningul'' altora!

Da?...daca tu zici asa sa fie,voi sunteti smardoi pt k voi ati inceput cu toate prostiile ,a fost tot meritul meu sa un poze cu bertone si cu pontiacul pt k eu leam facut cat timp am muncit la bucurest.nu stiu care e problema voastra...

suprarazvan 12-01-09 09:47

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
da fratzioru,ai dreptate ai muncit la pontiac ,e lucrarea ta,posteaza poze cu ea si in state nu ma intereseaza,eu nici nu mai am poze cu masina,dar restul???mihai care a avut bertonele m a sunat sa mi zica sa nu i mai postez masina la anunturi p bazar pt ca el a platit kitul original acum ceva ani ,chiar dak s a mai completat p parcurs pe la Alex si la TnT

B-14-BYE 12-01-09 10:18

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
6 Attachment(s)
poze cu razvan.. in cluj.. si la bucuresti..

dexter031 20-01-09 10:39

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
1 Attachment(s)
Salut,

Poti sa faci pragurile din imaginea de mai jos ptr. un Ford Focus si cat ma costa. Dar ma intereseaza sa le faci exact ca alea originale, sa fie calitative (sa nu se sparga imediat) si sa aiba sistem de prindere ca alea originale.

Merci

babydihor 29-07-09 20:31

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Buna,as dori si eu sa stiu daca este in cluj ceva service sau ceva unde mi-ar turna sub scaun la un scuter fibra de sticla pentru suport de boxe.

33 cm lung si 25 cm latimea.

Sau cine se ocupa cu asa ceva mi-ar putea zice un pret?si nu vreau sa fie lin deci numai cum ar veni o membrana sa pot pune amplif si fire:P Multumesc.Astept un raspuns;)

babydihor 29-07-09 21:17

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Am venit cu inca un post ca pe celalalt nu il pot edita sa va zic cam cum as vrea sa il fac.
Deci pe video-ul de mai jos o sa vedeti cum si-o pus unul 3 boxe jos dar eu vreau sa pun doar unul de 20 de cm si sus sub scaun nu acolo jos.

https://www.youtube.com/watch?v=_C8PfIiXrx8

cam atat astept pareri.multumesc !;)

bobe 30-07-09 23:26

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
0727138323 putem vb la telefon...se poate face ...

babydihor 30-07-09 23:39

Re: lucrari din fibra de sticla la comanda
 
Quote:

Originally Posted by bobe (Post 2524142)
0727138323 putem vb la telefon...se poate face ...

Salut.un numar de orange nu ai cumva?Daca nu te sun pe sambata ca atunci imi reincarc cartela ca acuma am doar minute pe orange;) si ms deocamdata !:D

SILVIU POP 21-02-10 17:37

Re: lucrari la comanda Cluj Napoca
 
mai lucrezi?

Dolce CST 22-02-10 22:50

Re: lucrari la comanda Cluj Napoca
 
Gata cu cearta oameni buni! M-ar interesa bara spate modificata...un difuzor gen renault cj 88 SPL si niste praguri de r32 toate astea pt un golf 4 variant...astept un raspuns cu timpu de lucru..si pretul!

zN3u 23-02-10 08:25

Re: lucrari la comanda Cluj Napoca
 
Quote:

Originally Posted by Dolce CST (Post 3114484)
Gata cu cearta oameni buni! M-ar interesa bara spate modificata...un difuzor gen renault cj 88 SPL si niste praguri de r32 toate astea pt un golf 4 variant...astept un raspuns cu timpu de lucru..si pretul!

Vezi ca aici nu sa mai scris din 29.07.2009 de initiatorulu topicului :lol::lol::lol::lol::lol:

bobe 23-02-10 11:55

Re: lucrari la comanda Cluj Napoca
 
mai lucrez..pt cei interesati aveti numar de contact.:P

cj-86-pit 11-12-10 23:09

Re: lucrari la comanda Cluj Napoca
 
7 Attachment(s)
si daca bobe nu mai are chef de fibra puteti totusi sa apelati la mine voi incerca sa satisfac toate gusturile...si totusi voi posta cateva poze cu lucrari facute de bobe in garaj la mine


All times are GMT +2. The time now is 21:16.

- Copyright 2026 4Tuning