![]() |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
body kit-ul mi se pare reusit....in rest jantele + airbush-ul nu imi plac....
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Stilul asta pare foarte apropiar de stilul spanioliilor. Mie nu-mi place deloc, jante cromate si paint-ul oribile. Sa vedeti ce fac spaniolii, va faceti cruce!!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Niste Pleoape si un alt paintjob ar fi fost perfect :)
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
E destul de ochioasa :>
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning