Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Hai sa Vorbim numai prin \"moace\" (smiley face-ur (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/910-hai-vorbim-moace-smiley-ur.html)

mjs 15-04-04 10:52

Quote:

Originally Posted by \"Kitana\"
IS 18 BOG pastreaza comentariile pt tine... n`ai tu ce discuta cu mine ... considera`ma inexistenta cum te consider sji io pe tine
shi daka tot suntem la divertisemnt intratzi pe pagina asta ca e super marpha io am murit de ras :
http://www.haha.ro/cretin_open.asp?cretinid=2
:P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D


ca caterinca. oricum imi venea sa sparg monitorul.

Hondarul 15-04-04 10:54

Mah Kitana mah, decat sa-l certi pe is bog asta, mai bine l-ai invita la o seara romantica care se va termina dezlantuit si veti uita astfel disputa voastra... :wink:

EvLSant0S 15-04-04 11:03

ce draqutz... are dreptate hondarul , daca e faceti si voi ceva poze... sa vedem si noi :P da? singura probl. ar fi ca is ala e din iasi si ea e din cr.. daca e ne vedem toti pe 10 iulie... si rezolvati probl acolo sa vada toti! :P :twisted:

Kitana 15-04-04 18:08

hondare ce repede gaseshti tu solutzie la toate haha :):):):):):)
mjs asta era sji scopu sa te scoata din sarite macar ai citit tot ce zicea ala ? aa ... nu ai ras ca io una am capiat de ras e tare dobitoaca pagina :)

IS 18 BOG 15-04-04 18:27

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Mah Kitana mah, decat sa-l certi pe is bog asta, mai bine l-ai invita la o seara romantica care se va termina dezlantuit si veti uita astfel disputa voastra... :wink:


o dezlantuire in masina mea ......
bine zis Hondarule
zice ea ce zice da am dat-o aseara gata cu cateva versuri de manele :))
pe canalul de mIRC #4tuning asha ca ce sa-i fac e rea de gura dar d-nul \"Gigi\" e remediulil stii pe domnul \"Gigi\" ??

IS 18 BOG 15-04-04 18:32

Quote:

Originally Posted by \"mjs\"
Quote:

Originally Posted by \"Kitana\"
IS 18 BOG pastreaza comentariile pt tine... n`ai tu ce discuta cu mine ... considera`ma inexistenta cum te consider sji io pe tine
shi daka tot suntem la divertisemnt intratzi pe pagina asta ca e super marpha io am murit de ras :
http://www.haha.ro/cretin_open.asp?cretinid=2
:P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D


ca caterinca. oricum imi venea sa sparg monitorul.


ALT + CTRL + DEL
asha am scapat eu ca ma dispera
ce era de ras nu stiu
poate de ranjeai cand te gandeai ce am patit noi sau cum ??

Hondarul 15-04-04 21:24

Vedeti sa va protejati... :lol:

IS 18 BOG 15-04-04 21:41

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Vedeti sa va protejati... :lol:

ce de la ALT + CTRL + DEL :chew:



apropo KITANA ce zici de :bunch: ?? sper sa nu ma :chainsaw: ca atunci eu :zombie: si tu ai sa faci :joy: !!! si cei din jur or sa :yikes: si eu am ceva mare si tare :pissed: !
:D

mai de protejat te protejezi da se duce placerea mai !

Hondarul 15-04-04 23:04

Bah io cred ca voi de fapt va iubiti nene, pe bune acum...

Pune-ti-o fratzilor de-o orgie nebuna, cu tot tacamul si cu asta basta, sa va linistiti nene... 69, ETC...

:pelvic_th :hug: :drunk: :censored: :rockon: :workout:

ESPinoza 15-04-04 23:43

aoleu s`a ajuns si la orgii pe aici?

ZoliaT 15-04-04 23:48

Quote:

Originally Posted by \"ESPinoza\"
aoleu s`a ajuns si la orgii pe aici?

cineva a pronuntat orgii ? :ihearu:

ESPinoza 15-04-04 23:53

iote deja se arunca baietzii :lol: Zoliat tu cred ca ar trebui sa fii primu care sa alfe cand e vorba de orgii pe aici nu? :) :lol: :lol:

ZoliaT 16-04-04 00:56

pai daca e sa fie in grup trebuie si un pic de organizare nu ? sau vrei sa o luam numain in f..d fara a da la b..i ?

sper sa nu fi fost prea pervers. rog un moderator sa ma corecteze

IS 18 BOG 16-04-04 08:39

ba voi ce aveti cu fata asta ca nu intelec
ziceai ceva de orgii ? aduci aBivolaru frate stai calm
adevarul ca era foarte tare stateau baietii la meditatii goi pushca femei/barbati ptuuu ca sincer nu mi-ar place

si ce e mai Hondarul te crezi Mircea Radu sa combini lumea stai in caravana ta si lasa lumea in pace :) e distanta mare Craiova - Iasi voi sunteti nebuni ?

EvLSant0S 16-04-04 13:06

eee nu-i nimik ma .... va intalniti pe la MEDIAS si rezolvati problema :P nu?


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2026 4Tuning