![]() |
Re: machete in lucru-andrew 46
multumesc de aprecieri
mai am catefa finisaje minore si o vopsesc voi pune poze si cu interiorul |
Re: machete in lucru-andrew 46
cu ce ai zis ca ai lucrat??cu chit auto sau poxilina..?
|
Re: machete in lucru-andrew 46
poxilina
si finisat cu chit auto |
Re: machete in lucru-andrew 46
acum daca tot ai facut kitu de bari si praguri fa si niste evazari la aripi :))
|
Re: machete in lucru-andrew 46
4 Attachment(s)
de evazari nu stiu
ma mai gandesc...chestii ingineresti insa am facut rost de la un prieten un porsche 911 carrera gt3 bburago 1/18 este mazgalit de varul lui de 7 ani....nasol sa vad cum sa-l indepartez da o sa iasa un proiect super tare voi lucra in paralel si la ferrari si la porsche insa as vrea sa termin ferrari ca sa am mai mult timp pentru el....:x voi vedea:-) |
Re: machete in lucru-andrew 46
Dar Posrsche-lea nu arata asa rau daca aia ar fi fost vopsea!
|
Re: machete in lucru-andrew 46
da
insa as vrea sa-i schimb jantele cu unele mai mari cromate sa-i mochetez interiorul sa o revopsesc si un bodykit ca sa fie mai joasa deoarece jantele cromate o vor face inalta si acum este inalta dealtfel..... |
Re: machete in lucru-andrew 46
4 Attachment(s)
azi pun niste poze cu ferrari dat cu spritzchit:twisted:
mai trebuie lucrat putin :shock: insa culoarea lui va fi rosie....cred....:D |
Re: machete in lucru-andrew 46
in spate macar la roata ar trebui sa incerci niste evazari,"construieste" o contra-aripa cumva si pe baza aleia incearca sa faci si evazarea propriu zisa...rotile alea iesite in afara o "trag in jos"...in rest e foarte foarte faina macheta,bine lucrata...
|
Re: machete in lucru-andrew 46
multumesc de aprecieri
mai am cateva lucruri de facut la ea mai ales ca tre sa adaptez si usile deoarece pragurile sunt mai iesite si arata naspa daca nu mai incarc pe usi |
Re: machete in lucru-andrew 46
2 Attachment(s)
am "dezinfectat" de marker porsche-ul:shock:
acum e o adevarata macheta:D |
Re: machete in lucru-andrew 46
da tot trebuie revopsita ....... :-)
|
Re: machete in lucru-andrew 46
da
dar era prea urata normal ca o sa o revopesec din moment ce o sa-i fac body-kit |
Re: machete in lucru-andrew 46
frumos finisat si la vopsit te pricepi bine.
|
Re: machete in lucru-andrew 46
Ca intre frati! :) Prietenii stiu de ce! :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning