Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

andrew 46 29-09-08 19:23

Re: machete in lucru-andrew 46
 
multumesc de aprecieri
mai am catefa finisaje minore
si o vopsesc

voi pune poze si cu interiorul

canon 29-09-08 21:45

Re: machete in lucru-andrew 46
 
cu ce ai zis ca ai lucrat??cu chit auto sau poxilina..?

andrew 46 30-09-08 09:09

Re: machete in lucru-andrew 46
 
poxilina
si finisat cu chit auto

B 46 KTO 30-09-08 09:50

Re: machete in lucru-andrew 46
 
acum daca tot ai facut kitu de bari si praguri fa si niste evazari la aripi :))

andrew 46 01-10-08 21:21

Re: machete in lucru-andrew 46
 
4 Attachment(s)
de evazari nu stiu
ma mai gandesc...chestii ingineresti

insa am facut rost de la un prieten un porsche 911 carrera gt3 bburago 1/18
este mazgalit de varul lui de 7 ani....nasol
sa vad cum sa-l indepartez
da o sa iasa un proiect super tare

voi lucra in paralel si la ferrari si la porsche
insa as vrea sa termin ferrari ca sa am mai mult timp pentru el....:x
voi vedea:-)

Dark Side 01-10-08 22:51

Re: machete in lucru-andrew 46
 
Dar Posrsche-lea nu arata asa rau daca aia ar fi fost vopsea!

andrew 46 02-10-08 08:51

Re: machete in lucru-andrew 46
 
da
insa as vrea sa-i schimb jantele cu unele mai mari cromate
sa-i mochetez interiorul
sa o revopsesc
si un bodykit ca sa fie mai joasa deoarece jantele cromate o vor face inalta
si acum este inalta dealtfel.....

andrew 46 02-10-08 21:11

Re: machete in lucru-andrew 46
 
4 Attachment(s)
azi pun niste poze cu ferrari dat cu spritzchit:twisted:
mai trebuie lucrat putin :shock:
insa culoarea lui va fi rosie....cred....:D

HoricutzWSR 03-10-08 17:29

Re: machete in lucru-andrew 46
 
in spate macar la roata ar trebui sa incerci niste evazari,"construieste" o contra-aripa cumva si pe baza aleia incearca sa faci si evazarea propriu zisa...rotile alea iesite in afara o "trag in jos"...in rest e foarte foarte faina macheta,bine lucrata...

andrew 46 03-10-08 20:04

Re: machete in lucru-andrew 46
 
multumesc de aprecieri
mai am cateva lucruri de facut la ea
mai ales ca tre sa adaptez si usile deoarece pragurile sunt mai iesite si arata naspa daca nu mai incarc pe usi

andrew 46 04-10-08 11:41

Re: machete in lucru-andrew 46
 
2 Attachment(s)
am "dezinfectat" de marker porsche-ul:shock:
acum e o adevarata macheta:D

AdY9005 04-10-08 18:55

Re: machete in lucru-andrew 46
 
da tot trebuie revopsita ....... :-)

andrew 46 04-10-08 19:49

Re: machete in lucru-andrew 46
 
da
dar era prea urata
normal ca o sa o revopesec din moment ce o sa-i fac body-kit

rares 07 04-10-08 20:25

Re: machete in lucru-andrew 46
 
frumos finisat si la vopsit te pricepi bine.

coman razvan 04-10-08 21:06

Re: machete in lucru-andrew 46
 
Ca intre frati! :) Prietenii stiu de ce! :)


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning