![]() |
re: Cielo - PGF
Si inca o parere, pe langa ce s-a spus despre bari... eleronul de pe luneta chiar nu arata bine.
|
re: Cielo - PGF
da si eleronul,insa parerea mea,,plasa din spoiler neagra,jentile nerge cu buza gri aluminiu sau nikel in cel mair au caz,dar nu rosii,si numarul pe spate parca nu cade el as bine..ii trebe o alta prindere.parerea mea !numai bine...
|
re: Cielo - PGF
Jantele îmi plac, dar, barele par cam mari... Poate că în altă culoare ar da mai bine!...
|
re: Cielo - PGF
Bravu Dungă felicitări pt maşină este UNICĂ nu asculta gura lumii ;) !
P.S. Baftă pe viitor cu planurile tată !Măcar să ajungă alţi la nivelul tău man....ce fel de oameni ...... |
re: Cielo - PGF
fiecare si-a exprimat parerea rzw-ule...e dreptul lor...
pot spune ca plasa nu ramane asa...si mai sunt cateva detalii de interior schimbate :D |
re: Cielo - PGF
Eu nu consider ca am zis nimic rau referitor la plasa ca ar da mai bine negra,iar jantele cu gri aluminiu...au fost sfaturi,nu am zis k e urata,insa mi-am exprimat parerea despre cum ar da mai bine in viziunea mea..bafta in continuare !
|
re: Cielo - PGF
Felicitari!
Arata frumos. Acum parerile sunt impartite...dar eu sunt de parere ca nu mai este un Cielo plictisitor. Baga-i o spalare calumea si mai arata-ne niste poze cu ea. |
re: Cielo - PGF
Quote:
|
re: Cielo - PGF
in mare parte masina e reusita, dar normal ca mai are niste minusuri...dar fiecare are alt gust, iar daca lu nenea dunga ii place, bravo lui. A muncit destul la masina, a bagat destui bani in vopsea si vopsire...Mai e de munca, dar sa isi mai refaca si el fondurile. Oricum rzw te laudai cu niste poze smekere, apucate si fale odata :d
Ca sa imi exprim si eu parerea, singuru lucru care nu imi place este cozorocu de pe luneta, iar codita mai trebuia un pic mai pierduta spre coltu masinii. |
re: Cielo - PGF
te-am vazut azi pe la real vitan....a iesit super masina....felicitarile mele....inca un cielo rosu marfa
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning