![]() |
Re: E30 - B-81-HVZ
AM TRCUT PUTIN PE ROSU....SI MI-A LUAT 1 LUNA PERMISU DAR NU E PANICA FAC....PLANGERE.....SI DAK NU ASTA E O SA TREC PE ROSU MAI MULT PE TRECERE;))
|
Re: E30 - B-81-HVZ
2 Attachment(s)
ma bate gandu sa fac jantele asa ce ziceti o sa dea bine?
|
Re: E30 - B-81-HVZ
:shock::shock::shock:: suuper
|
Re: E30 - B-81-HVZ
eu zic ca o sa dea bestial , uita`te la pisicutza lui mihaitza pvm ... :) go 4 it
|
Re: E30 - B-81-HVZ
in ce stil sunt jantele alea... fa-le asa k sunt bestiale... bafta in continuare
|
Re: E30 - B-81-HVZ
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - B-81-HVZ
daca puteai sa ii pui si bandourile:D cu praguri era si mai frumos:P
|
Re: E30 - B-81-HVZ
Quote:
|
Re: E30 - B-81-HVZ
:)) te inteleg , pana in primavara sper sa reusesc sa ii montez turbo si sa ii schimb si culoarea, acu sa vad ce culoare sa aleg ca nu stiu:(
|
Re: E30 - B-81-HVZ
Quote:
adica sa zicem ca ai vrea ceva pe gri...sau ceva pe alabstru mai inchis...ex... :?: |
Re: E30 - B-81-HVZ
nu stiu ..ori un gri mai inchis am vaz odata o poza cu un urs..sau cum il are santos ma bate gandu dar albastru....nu stiu oricum tre sa o vopsesc ca m`am plictisit de ea:) si ca sa nu o vand ii mai schimb culoarea una alta:))
|
Re: E30 - B-81-HVZ
1 Attachment(s)
alb :peace:
|
Re: E30 - B-81-HVZ
o vinzi? cat ai vrea pe ea? este super tare ursuletu ai facut treaba buna cu el.felicitari
|
Re: E30 - B-81-HVZ
9 Attachment(s)
...........de plictiseala:) cum fac si eu sa o mai las de fata...nu imi spuneti cu arcuri ca nu am gasit sport pt ix:( ma gandesc sa vopsesc masina si am ales 2 culori tre sa ma hotaresc daca aveti idei cu alte culori..puneti poze..
|
Re: E30 - B-81-HVZ
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:02. |
- Copyright 2026 4Tuning