Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - B-81-HVZ (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/87436-e30-81-hvz.html)

mad_mario 22-11-08 17:36

Re: E30 - B-81-HVZ
 
AM TRCUT PUTIN PE ROSU....SI MI-A LUAT 1 LUNA PERMISU DAR NU E PANICA FAC....PLANGERE.....SI DAK NU ASTA E O SA TREC PE ROSU MAI MULT PE TRECERE;))

xGeorge 07-12-08 19:46

Re: E30 - B-81-HVZ
 
2 Attachment(s)
ma bate gandu sa fac jantele asa ce ziceti o sa dea bine?

pyttbull 07-12-08 20:15

Re: E30 - B-81-HVZ
 
:shock::shock::shock:: suuper

Cataaa_ 07-12-08 20:35

Re: E30 - B-81-HVZ
 
eu zic ca o sa dea bestial , uita`te la pisicutza lui mihaitza pvm ... :) go 4 it

B-XX-NOX 07-12-08 23:12

Re: E30 - B-81-HVZ
 
in ce stil sunt jantele alea... fa-le asa k sunt bestiale... bafta in continuare

MARI_NSL 08-12-08 00:22

Re: E30 - B-81-HVZ
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1907948)
ma bate gandu sa fac jantele asa ce ziceti o sa dea bine?

o sa dea cam asa :rolleyes2 + bonus suspensie :-)

xGeorge 08-12-08 00:34

Re: E30 - B-81-HVZ
 
daca puteai sa ii pui si bandourile:D cu praguri era si mai frumos:P

MARI_NSL 08-12-08 00:38

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1908408)
daca puteai sa ii pui si bandourile:D cu praguri era si mai frumos:P

mi-a fost lene :-P

xGeorge 08-12-08 00:41

Re: E30 - B-81-HVZ
 
:)) te inteleg , pana in primavara sper sa reusesc sa ii montez turbo si sa ii schimb si culoarea, acu sa vad ce culoare sa aleg ca nu stiu:(

Skillzu 08-12-08 23:32

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1908423)
:)) te inteleg , pana in primavara sper sa reusesc sa ii montez turbo si sa ii schimb si culoarea, acu sa vad ce culoare sa aleg ca nu stiu:(

pai ai o culoare in minte? niste optini generale?
adica sa zicem ca ai vrea ceva pe gri...sau ceva pe alabstru mai inchis...ex... :?:

xGeorge 08-12-08 23:44

Re: E30 - B-81-HVZ
 
nu stiu ..ori un gri mai inchis am vaz odata o poza cu un urs..sau cum il are santos ma bate gandu dar albastru....nu stiu oricum tre sa o vopsesc ca m`am plictisit de ea:) si ca sa nu o vand ii mai schimb culoarea una alta:))

MARI_NSL 09-12-08 02:01

Re: E30 - B-81-HVZ
 
1 Attachment(s)
alb :peace:

andreiovidiu_p 09-12-08 17:35

Re: E30 - B-81-HVZ
 
o vinzi? cat ai vrea pe ea? este super tare ursuletu ai facut treaba buna cu el.felicitari

xGeorge 19-12-08 03:00

Re: E30 - B-81-HVZ
 
9 Attachment(s)
...........de plictiseala:) cum fac si eu sa o mai las de fata...nu imi spuneti cu arcuri ca nu am gasit sport pt ix:( ma gandesc sa vopsesc masina si am ales 2 culori tre sa ma hotaresc daca aveti idei cu alte culori..puneti poze..

Skillzu 19-12-08 03:29

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1930152)
...........de plictiseala:) cum fac si eu sa o mai las de fata...nu imi spuneti cu arcuri ca nu am gasit sport pt ix:( ma gandesc sa vopsesc masina si am ales 2 culori tre sa ma hotaresc daca aveti idei cu alte culori..puneti poze..

blueeeeee


All times are GMT +2. The time now is 16:02.

- Copyright 2026 4Tuning