![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
un moment de glorie pentru Skoda :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
new logo :X
ps. cand o sa fiu mare , am sa ma fac Ninja :lol: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
tuning is not a crime (asta reprezinta)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un dog tag cu logoul unei formatii si anume NWA.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un caracter pe care il admir :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un Ferrari Testarossa.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un BMW sau un Vis... :rolleyes2
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Quote:
La mine - ochii sint oglinda sufletului Ochii cuprind īn universul lor tainic răspunsuri ce cuvintele nu au puterea să le rostească ..(la asta mă gāndeam cānd am pus avatarul:oops: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :) |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
aveai sigla de la mercedes---;) asta te stiam merţu lui aleks..eu aveam oltcitu, vechiul verde pe faţa unei tipe :D |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Eu am Mustang de Drag la avarat... Asa sunt justificate caucioacele imense de pe spate. :D |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine nu cred ca trebuie prea multe explicatii :lol::lol::lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
simplu..diesel-turnier snow fun:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:09. |
- Copyright 2026 4Tuning