Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

viruszatu1 31-08-08 11:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
un moment de glorie pentru Skoda :D

Mustang 31-08-08 15:23

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by raulito (Post 1722597)
visul meu care saper ca se va indeplini odata ce voi luat carnetul :D

Sper sa nu ...

VaLeX 31-08-08 15:47

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
new logo :X

ps. cand o sa fiu mare , am sa ma fac Ninja :lol:

Dark Side 03-09-08 13:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by viruszatu1 (Post 1724645)
un moment de glorie pentru Skoda :D

Cred ca Lamboul tocmai traseses pe dreapta:D!

norbi_bidi 05-09-08 13:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
tuning is not a crime (asta reprezinta)

Io4rap 14-02-09 10:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un dog tag cu logoul unei formatii si anume NWA.

Snoopy 15-02-09 19:44

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un caracter pe care il admir :)

Dark Side 15-02-09 20:17

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un Ferrari Testarossa.

sezione91_blue 15-02-09 20:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un BMW sau un Vis... :rolleyes2

bodyspeed 16-02-09 09:35

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1702109)
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 1702152)
Al dracu' mercedes =))

Care Bmw..care mercedes..că e un pisoi(animal nu E36) cu căşti :lol:
La mine - ochii sint oglinda sufletului
Ochii cuprind īn universul lor tainic răspunsuri ce cuvintele nu au puterea să le rostească ..(la asta mă gāndeam cānd am pus avatarul:oops:

aleks 16-02-09 10:03

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :)

bodyspeed 16-02-09 10:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2071174)
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :)

Ştiu Aleks.. ce aveai īnainte, nu prea schmbi des .. nici eu nu am schimbat des..
aveai sigla de la mercedes---;) asta te stiam merţu lui aleks..eu aveam oltcitu, vechiul verde pe faţa unei tipe :D

Mustang 16-02-09 12:23

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2071174)
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :)

Sau hauser... :lol:
Eu am Mustang de Drag la avarat... Asa sunt justificate caucioacele imense de pe spate. :D

Sasha 16-02-09 12:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine nu cred ca trebuie prea multe explicatii :lol::lol::lol:

BANK$ 16-02-09 16:58

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
simplu..diesel-turnier snow fun:D


All times are GMT +2. The time now is 03:09.

- Copyright 2026 4Tuning