Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Dacia Logan (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/87272-dacia-logan.html)

eugeninho 10-01-09 19:23

Re: Dacia Logan
 
uppppp

eugeninho 27-01-09 11:32

Re: Dacia Logan
 
nimeni interesat?

eugeninho 08-02-09 17:36

Re: Dacia Logan
 
up!!!! negociabil

andreiovidiu_p 08-02-09 20:44

Re: Dacia Logan
 
eu zic ca arata super bine masina asta nu stiu dc vrei sa o dai dar spor la vanzare.cred ca m-as combina si eu la ea.sa vedem. ti-am dat un pm sa vb acolo.

eugeninho 09-02-09 11:37

Re: Dacia Logan
 
te-am adaugat in lista de mess ;)

andreiovidiu_p 09-02-09 17:29

Re: Dacia Logan
 
ti-am dat accept eugeninho si te astep sa vb acolo ms mult.

andreiovidiu_p 10-02-09 16:23

Re: Dacia Logan
 
te-am sunat azi dar nu ai raspuns pe la 15.30 de pe un nr privat.intrii pe mes sa vb mai multe in leg cu masina?

eugeninho 06-03-09 21:36

Re: Dacia Logan
 
Valabil

eugeninho 06-04-09 16:33

Re: Dacia Logan
 
6200 Euro!!!

eugeninho 21-04-09 11:30

Re: Dacia Logan
 
uppp!

eugeninho 23-04-09 11:56

Re: Dacia Logan
 
6100 Euro!!!

eugeninho 28-04-09 20:05

Re: Dacia Logan
 
upppppp

eugeninho 02-05-09 10:38

Re: Dacia Logan
 
anunt valabil!

eugeninho 05-05-09 20:33

Re: Dacia Logan
 
uppppppppp!!!!

baby_serby 06-05-09 14:19

Re: Dacia Logan
 
schimb/schimb cu semnatura
poate te-ai razgandit


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning