![]() |
Re: Gumball 3000 editia 2008
ce viata ....
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
eu am citit undeva ca daca vrei sa participi trebuia sa ai o masina de 200000 usd plus o taxa destul de piperata de participare..
super masinute:)) daca ramanea vechiul traseu pana la budapesta dadeam si eu o tura pana acolo.. |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
superbe exemplare...eu din cate stiu...in acesti bani.nu stiu exact suma exacta...sunt incluse toate cele...cazare vama....transportul q feribotul..amenzile ...si toate cele necesare..daca am gresit imi cer scuze..dar eu unu asa stiam...
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
amenzile sub nici o forma, dar in rest totul e acoperit. anul acesta cand ajung la finish in beijing au toti un bilet la jocurile olimpice.
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
sa numai zicem de petrecerile organizate in hoteluri :)
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
abia astept sa apra si filmarile :)
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Nu se mai aude nimica de evenimentul acesta????
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
uite aici ce are busul ala rosu pe el;) https://www.youtube.com/watch?v=Ua8yp...eature=related
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
abia astept sa vad filmulete ceva ca sunt inebunit dupa cursa asta supeeer si masiniile la fel sunt marfa!!!
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
SUPER TARI MASINUTZELE ....dar este o mare reclama PUMA
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
cel mai interesant raliu ..e un concept foarte interesant se tarieste viata la maxim in masini extreme ..nu se poate mai bine de atat
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Din ce in ce mai tare este gumball`ul....intr-un cuvant: SUPERB
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
16 Attachment(s)
Dupa cum probabil a-ti vazut,anul acesta a fost un PUMAGUMBALL
Taxa de intrare pentru a 10ea aniversare Gumball 3000 a fost de £60,000 aici este inclus : toate zborurile pe durata raliului , cazare de 5* , mancare si super petreceri de pe durata concursului.Pe langa acestea am auzit ca si echipament de raliu dat de PUMA si vopsitul masinilor este inclus :rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 09:04. |
- Copyright 2026 4Tuning