Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Gumball 3000 editia 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/87022-gumball-3000-editia-2008-a.html)

ceoby 11-08-08 16:13

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
ce viata ....

adrian78bmw 11-08-08 18:53

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
eu am citit undeva ca daca vrei sa participi trebuia sa ai o masina de 200000 usd plus o taxa destul de piperata de participare..
super masinute:))
daca ramanea vechiul traseu pana la budapesta dadeam si eu o tura pana acolo..

ESPinoza 11-08-08 23:15

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by adrian78bmw (Post 1690805)
eu am citit undeva ca daca vrei sa participi trebuia sa ai o masina de 200000 usd plus o taxa destul de piperata de participare..
super masinute:))
daca ramanea vechiul traseu pana la budapesta dadeam si eu o tura pana acolo..

poti sa mergi si cu caruta daca crezi ca faci fatza.

Bmw_E30dak 12-08-08 00:29

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
superbe exemplare...eu din cate stiu...in acesti bani.nu stiu exact suma exacta...sunt incluse toate cele...cazare vama....transportul q feribotul..amenzile ...si toate cele necesare..daca am gresit imi cer scuze..dar eu unu asa stiam...

PaulMIG 12-08-08 00:33

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
amenzile sub nici o forma, dar in rest totul e acoperit. anul acesta cand ajung la finish in beijing au toti un bilet la jocurile olimpice.

ESPinoza 12-08-08 00:55

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
sa numai zicem de petrecerile organizate in hoteluri :)

bogddanel 12-08-08 04:24

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by adut (Post 1689929)
referitor la bubitza are motor de nustiu ce Porsche pe ea :D :D
nici in cel mai frumos vis nu as putea sa ma vad participand la un astfel de concurs...foarte tare !!!

Daca e cumva aceeasi masina despre care stiu si yow, atunci e un motor de Porsche Carrera RS

JustMeB 12-08-08 12:08

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
abia astept sa apra si filmarile :)

Ghimpe200 12-08-08 13:09

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Nu se mai aude nimica de evenimentul acesta????

Brynk 13-08-08 18:12

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
uite aici ce are busul ala rosu pe el;) https://www.youtube.com/watch?v=Ua8yp...eature=related

foss 14-08-08 12:40

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
abia astept sa vad filmulete ceva ca sunt inebunit dupa cursa asta supeeer si masiniile la fel sunt marfa!!!

andi_cimpean 14-08-08 22:29

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
SUPER TARI MASINUTZELE ....dar este o mare reclama PUMA

agentu`secret 15-08-08 00:10

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
cel mai interesant raliu ..e un concept foarte interesant se tarieste viata la maxim in masini extreme ..nu se poate mai bine de atat

T u p 3 u 20-08-08 01:57

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Din ce in ce mai tare este gumball`ul....intr-un cuvant: SUPERB

Co5m1n eXtreme 20-08-08 12:01

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
16 Attachment(s)
Dupa cum probabil a-ti vazut,anul acesta a fost un PUMAGUMBALL

Taxa de intrare pentru a 10ea aniversare Gumball 3000 a fost de £60,000 aici este inclus : toate zborurile pe durata raliului , cazare de 5* , mancare si super petreceri de pe durata concursului.Pe langa acestea am auzit ca si echipament de raliu dat de PUMA si vopsitul masinilor este inclus :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

- Copyright 2026 4Tuning