Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

DRK*DeSiGn 26-09-08 11:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
duffy.....te rog frumos clau este colegutza mea....a fost acceptata in echipa Drk*Design :D sau Aliance*DesignTeam

daffy duck™ 26-09-08 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
io dc nu stiu k s-a facut "alliance design"??????k poate vroiam si io in acel team......va ia mama drecu

Mustang 26-09-08 11:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1777370)
io dc nu stiu k s-a facut "alliance design"??????k poate vroiam si io in acel team......va ia mama drecu

Ca sa ce faci?
Ia-ti aparat foto. :lol::lol::lol:

daffy duck™ 26-09-08 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1777375)
Ca sa ce faci?
Ia-ti aparat foto. :lol::lol::lol:

iar ai aparut ma?.....ba da nu poate omu sa zica nik k apari tu......o s aimi iau ma.....sa il dau pasta si sa vad ce imi iau......

DTH 26-09-08 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da tin sa va anunt ca trebe sa ma duc cu aparatu la garantzie ...ca mi s-a ars blitzu :)) ...oricum merge :X

p.s: diseara veniti la intalnire ? :D:>

daffy duck™ 26-09-08 11:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1777383)
Da tin sa va anunt ca trebe sa ma duc cu aparatu la garantzie ...ca mi s-a ars blitzu :)) ...oricum merge :X

p.s: diseara veniti la intalnire ? :D:>

dal in .....de blitz.....asa faci si u poze fara blitz

Lucian_GXZ 26-09-08 11:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1777370)
io dc nu stiu k s-a facut "alliance design"??????k poate vroiam si io in acel team......va ia mama drecu

Tu sa-mi aduci husa de la aparatu foto, mi-e si frica sa ma gandesc ce-ai facut cu ea... :)

DTH 26-09-08 11:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Alliance * Desingteam...ok si banii de unde vin ??? gata le cerem bani pt poze =)))) :)))))) !!!

blitzu blitzu blitzu si eu la cine mai bag blitzu`n ochi aaa??? pffff

daffy duck™ 26-09-08 12:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1777389)
Tu sa-mi aduci husa de la aparatu foto, mi-e si frica sa ma gandesc ce-ai facut cu ea... :)

fac p dracu-n 4 si iti aduc husa.....sau..iti fac rost de alta

Lucian_GXZ 26-09-08 12:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daca ti-ai bagat putz@ in ea... nu vreau iar sa ma gandesc ce itzi voi face...

daffy duck™ 26-09-08 12:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1777434)
Daca ti-ai bagat putz@ in ea... nu vreau iar sa ma gandesc ce itzi voi face...

ha ha ha....jokere......:lol::lol::lol:

Mustang 26-09-08 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1777434)
Daca ti-ai bagat putz@ in ea... nu vreau iar sa ma gandesc ce itzi voi face...

Lasa copilul in pace.
Daca e ... ii lasi husa ... cine stie ce iei. :lol::lol::lol::lol:

DRK*DeSiGn 28-09-08 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1777392)
Alliance * Desingteam...ok si banii de unde vin ??? gata le cerem bani pt poze =)))) :)))))) !!!

blitzu blitzu blitzu si eu la cine mai bag blitzu`n ochi aaa??? pffff

nu putem lua bani de la Street Alliance :D o facem moka :) poate ne mai dau si ei o ciunga din knd in knd....cu duffy scapatzi ieftin k el o ia la buchsa =))))

Lucian_GXZ 29-09-08 12:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy? pff... rupe bucsha-n el!

DRK*DeSiGn 29-09-08 13:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))))))) me mila asa o leaca de el...


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning