Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

EvLSant0S 05-10-05 01:49

bishop , remember cand filmam 0-100 ?
mai tii minte cum iesea in film ?!
EXACT aceiasi chestie ..
e clar masina , e clar subaru ..
intrebarea e ..
al cui ? :)

B|shOp-VR6 05-10-05 01:49

Ok.. e posibil... dar ala tot Subaru e :)

SEBASTIAN 05-10-05 01:54

SUBARU IMPREZA WRX 100%
GRATIAN BAGA CEVA??? NE-AI TRAS CLAPA?
CINE IL ARE ONO? SAU E DE AFARA?

UniculSGM 05-10-05 01:55

\"motocileta\" se mai spune la o masina care urca foarte repede in ture. In cazul de fata Subaru.

Nu imi dau seama ce a vrut sa se cenzureze cu patratul negru. Dupa ce ne-a lasat sa ne agitam un pic, o sa ne dea Gratian o explicatie la final, nu ?

SEBASTIAN 05-10-05 08:42

NIMIC NOU PE MAPAMOND?

B|shOp-VR6 05-10-05 08:54

Toata lumea e in suspans... :lol:

BASU 05-10-05 09:01

din pozele puse de santos... reiese clar ca este vorba de un subaru... acum ramane de vazut al cui este?!? :roll:

Morro 05-10-05 09:36

:lol: nu stiu al cui e Subaru, dar il felicit si il incurajez sa isi puna, totusi, centura de siguranta :lol:

Bytzu 05-10-05 10:17

bah voi sunteti cu capu? cum naiba filmezi la o motocicleta din dreapta? mai ales in acceleratia aia...

TheRogue1 05-10-05 10:31

Chair ciudat numai 9000 ture ... si prea multe ceasuri la bord .. sincer nu am mai vazut atatea ceasuri si beculete la bordul unei motocicilete ...la 90% din ale e un ceas cu turatie unul cu viteza si cxam atata becuri pt ulei semnalkizare ,faza lunga ..si cam atata ... de indicator de benzina .... hmm sincer eu nu am mai vazut pana acuma ....si eu zic ca daca era motot ii p[unea camera p[e rezervor sau intr-o pozitie fixa nu o punea pe el ....dar ma rog ramane sa ne lamureasca gratzian;)

JKV 05-10-05 10:54

Hai sa elucidez eu misterul. Sebastian are Subarul de 1 an de zile aproximativ. Eu am condus vara asta Subarul lui CeReS (MR Constanta) aproape 1000 de km. Cand am vazut filmuletul prima oara mi-a dat seama IMEDIAT ca e vorba despre un Subaru. Daca EU, care NU AM asa ceva stiam ca e Subaru, cum dreaq sa nu-si fi dat seama Sebi?

Bai, ce dreaq, voi nu v-ati recunoaste masina?

In plus de asta, ce motor ar putea fi TURBO??? Se aude FOARTE clar turbina...Oricum Sebi, iti trage bine masinutza si vad ca nu-ti sta aprins becul de \"check engine\". Super smekera cutia aia a ta. Sa faca 1500 de ture intre trepte....intr-adevar, o sa-ti gasesti greu adversari pe la noi. S-o stapanesti sanatos si data viitoare pune topic \"Masina mea, va place cum trage?\".

Ah si inca ceva, ati mai vazut motor cu Airbag sau cu bec de SRS pe bord? Sau cu volan? Sau cu indicator de benzina??? Sau sa fie turbo si sa traga asa de prost? :)

Sebi nu te supara pe mine, dar jignesti inteligenta unora.

Michael 05-10-05 12:17

e clar ca este masina ! dar sa ne spuna care este faza !

B|shOp-VR6 05-10-05 14:25

Gratian.. acest topic ar trebui sa fie inchis :lol: :lol:
Gratian: avertisment pt inducerea in eroare a cititorilor.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bogdan 05-10-05 14:26

si reclama mascata!!!!!!!!! :evil: :lol: :evil: :lol:

Gratzian 05-10-05 14:52

pana la urma, nu uitati ca este un topic pus la provocari.
disputa intre masina-motocicleta este pornita de voi, nu era in intentia mea de loc.
pana la urma, daca ar fi motocicleta, dupa cum a zis cineva, este greu sa fie intrecuta de o masina...
dar masina fiind.... tot nu a raspuns nimeni la provocare, decat ono....
mai asteptam?
motocicleta era o figura de stil editorial, nu o incercare de inducere in eroare...
doamne fereste, departe de mine intentia, puteam sa las doar un ceas si gata, nu?
figura de stil s-a referit EXACT la comparatia cu dinamica unei motociclete, dupa cum ati vazut si in datele pe care le-am scris in post.
ok, masina... ma bucur ca ati descoperit evrika, doar era evident, ce naiba
deseara va mai pun o bucatica ... sa vedem cine are dreptate...


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning