Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   Ford Capri (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/8503-ford-capri.html)

tudor1975 12-10-06 22:10

Re: Ford Capri
 
am chiar si 2 platforme pt tractari auto cu basculare pistonas cu axe duble una 2000 euro una 2500 euro,,ambele persoana fizica,,,astept oferte un ford siera la 15 mil pt acte sau pt piese...breack

tudor1975 12-10-06 22:15

Re: Ford Capri
 
pt poze scrieti la [email protected]

johnny111 13-10-06 22:02

Re: Ford Capri
 
Quote:

Originally Posted by tudor1975 (Post 584127)
il vind deoarece ma pregatesc de plecare in tarile calde astept oferte la 0743999940 sau 0721520542 la 1500 dau tot ceea ce i de ford capri,,, masina mea inscrisa pe mine la care trtebuie lucrat putin plus tot setul de geamuri ,capota punte spate ,,fata ,,2 motoare pe carburatie v6 2 sau 3 cutii viteze plus una in 5 trepte ,,2 3 seturi de faruri..etc etc,, astept oferte

Un ochelar de faruri drepta de MKIII ai? Si la ce bani?

Iulian-GL 08-11-06 09:47

Re: Ford Capri
 
eu zic ca merita un sa iti iei un ford capri ... app ti-ai cumparat? poze noi?cu masina ... la ce pret ai cumparat-o?

Lupy 03-12-06 13:18

Re: Ford Capri
 
nu mi-am cumparat ... am tot vazut preturi de 500-1500 E , dar nu stiu exact ce sa mai fac ... sper sa-mi iau innima-n dinti prin primavara si sa-mi iau odata unul ... credeti ca vom avea probleme de la 1 ian cu batranelele ??? eu momentan am o dacie 1300 din '81 si daca imi iau si Capri cum o sa fie ??

bil1706 03-12-06 16:58

Re: Ford Capri
 
lupuleeee o sa fie muuult mai tare decat in "barsana" :))

florin_cars 04-12-06 01:56

Re: Ford Capri
 
imi vinzi mie Dracia...si mai pui pe langa..pt capra :lol:

R1150GS 07-12-06 11:09

Re: Ford Capri
 
Am un Ford capri de vanzare,este inmatriculat cu nr. noi ieftin!

bil1706 07-12-06 18:54

Re: Ford Capri
 
poze + scor

panaitescud 06-01-07 12:26

Re: Ford Capri
 
Quote:

Originally Posted by R1150GS (Post 651412)
Am un Ford capri de vanzare,este inmatriculat cu nr. noi ieftin!

a postat omu si nik poze.
lupule ai gas ceva ?

florin_cars 08-01-07 11:26

Re: Ford Capri
 
cred k era o mare tzeapa..anuntzul mai sus postat :lol:

Silencer Power 09-01-07 18:51

Re: Ford Capri
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 689326)
cred k era o mare tzeapa..anuntzul mai sus postat :lol:


Nu e chiar teapa avand in vedere pretul, dar omul nu stie sa vanda o masina... cand m-am dus, pe langa faptul ca a intarziat pana cand s-a innoptat (masina fiind afara, neiluminata), nu a gasit cheile (sa vad si eu motorul si interiorul), ca sa nu mai vorbesc ca actele erau cam dubioase si incomplete.

aviaru 14-02-07 09:26

Re: Ford Capri
 
stiti de care mator injectie sr poate pune pe ford capry.Am pe masina 2000linie si vreau injectie benzina peste 2500

florin_cars 14-02-07 09:29

Re: Ford Capri
 
pai Ford perfuzat peste 2.5L ar fi 2.8i/2.9i si Cosworth 24V 2.9i :D

ce an e capra ta? motorul tau are 101Cp(74kw)?

aviaru 14-02-07 09:30

Re: Ford Capri
 
am acte pt ford capri de vinzare


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning