Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 09-11-05 15:01

2 Attachment(s)
...un pic de magie

SEBASTIAN 09-11-05 15:06

3 Attachment(s)
galeria de evacuare

SEBASTIAN 09-11-05 15:09

1 Attachment(s)
intercooler

SEBASTIAN 09-11-05 15:16

4 Attachment(s)
intercooler poze

SEBASTIAN 09-11-05 23:03

9 Attachment(s)
poze
filtrul Blitz din poza reprezinta o faza intermediara.

SEBASTIAN 09-11-05 23:10

4 Attachment(s)
poze

SEBASTIAN 09-11-05 23:11

4 Attachment(s)
poze......

SEBASTIAN 09-11-05 23:12

1 Attachment(s)
poze cu colegele de camera...

SEBASTIAN 09-11-05 23:19

5 Attachment(s)
Un ambreiaj exedy prajit la propiu trebuia sa reziste mult si a cedat, dar nu a fost ultimul...

SEBASTIAN 09-11-05 23:21

1 Attachment(s)
...

SEBASTIAN 09-11-05 23:23

3 Attachment(s)
poze...

Gaby B 09-11-05 23:26

putzeti pune shi poze cu interiorul? :?:

SEBASTIAN 09-11-05 23:27

2 Attachment(s)
poarta de iesrire descarca sub masina.

SEBASTIAN 09-11-05 23:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gaby B\"
putzeti pune shi poze cu interiorul? :?:

Ca si exteriorul inca nu a ajuns sa intre in lucru serios.
Poate anul viitor cu un buget bun o sa-i vina randul.
E de serie se poate vedea in orice magazin de prezentare Subaru.

SEBASTIAN 09-11-05 23:34

7 Attachment(s)
la slickuri ...


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning