Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Masina mea: OPEL TIGRA (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/83060-masina-mea-opel-tigra.html)

Black Pearl 19-09-08 00:52

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
Imi pare rau Edy. :( Sper sa o repari cat mai repede.

Dracushor 19-09-08 21:36

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
Luni e gata :)) .... ma pot bucura din nou de masina :P

Dracushor 20-09-08 23:15

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
Un clip cu Dtiger :))
https://www.youtube.com/watch?v=UxeqfiBK0F0

P.S. Da ce numai lili sa aiba clip? :)))))))

autOcty 20-09-08 23:17

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
fain...imi place cum e montat! cine le monteaza ca vreau si eu unu'...?!

Dracushor 21-09-08 01:09

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
Site-ul care este afisat la sfarsitul filmuletului

Black Pearl 21-09-08 01:19

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
Super clipul!!!
Da de asta nu zici nimic? :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=VtDsnxXXqFY :D

Dracushor 21-09-08 01:36

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
pai de ala nu am zis nimik ca acel clip e mai nashpa :P

quick_silver 21-09-08 19:21

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1764557)
Luni e gata :)) .... ma pot bucura din nou de masina :P

pana la urma ai luat motoru ala 1.6 ?
sa te bucuri de el:D

Dracushor 21-09-08 20:38

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
aham.... pot sa spun ca o sa am un motor de 1.6 peste 100 de cp :))
In orice rau exista ceva bun :P

autOcty 21-09-08 20:41

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
daca dai/vinzi motoru' vechi de 1.4 cu blocu spart zi-mi si mie te rog si un pret informativ....poate ma tenteaza pt piese :D

Dracushor 21-09-08 20:44

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
nu cred ca il voi vinde, cred ca o sa caut bloc nou si am sa il fac ca cine stie :P cu timpu se poate repara dar ma mai gandesc :D

cosmin_cosmin_1 22-09-08 09:03

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
ai avut aer conditionat pe motorul de 1.4? imi trebuie suportul de la compresor,daca ai asa ceva

Dracushor 22-09-08 11:02

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
am aer conditionat :) o sa vedem cum facem, prima data sa aduc masina si mai vedem pe urma :P

cosmin_cosmin_1 23-09-08 10:58

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
Salut
Imi da eroare cand incerc sa-ti trimit mesaj privat, iti scriu aici ce m-ar interesa de la dezmembrarile de care am vorbit:
Vreau sa-mi montez aer conditionat la tigra, am comandat compresorul din anglia, trebuie sa vina, si imi trebuie restul:
- aeroterma completa (cea din bord). Se potriveste si de corsa B
- suportul prin care se prinde compresorul de motor
- ventilatorul de la radiatorul de aer conditionat
- tevile de la aerul conditionat

Daca ai avea timp, ar fi super.
Mersi

quick_silver 23-09-08 14:45

Re: Masina mea: OPEL TIGRA
 
dracusooorr, na gata masina?
la cine tiai schimbat motoru`?


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning