Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

pro street remus 07-08-08 19:57

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by cristy_sofy (Post 1672411)
cat costa kitul asta ????

850 ron /buc spoiler si 500 ron set praguri

pro street remus 07-08-08 19:59

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 1684238)
chiar kt costa kitul asta?dar pentru un logan mcv se poate gasii ceva?

se poate face.

AnDrEiCa 11-08-08 08:53

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
si cam la cat?? nu preaq sotisfikt k nu as vrea prea multe schimbari :D adik as vrea dar nu prea am bani:D

crazyfornova 04-09-08 13:41

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
cine se ofera sa faca un desen cu un kit de tuning pt nova :X
nu exagerat

pro street remus 06-09-08 17:54

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1732205)
cine se ofera sa faca un desen cu un kit de tuning pt nova :X
nu exagerat

ma risc eu cu placere. pe sapt. viitoare ok

pro street remus 09-09-08 22:38

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1732205)
cine se ofera sa faca un desen cu un kit de tuning pt nova :X
nu exagerat

supernova front

crazyfornova 11-09-08 19:06

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
daca nu sunt cam nesimtit ..poti face si una din spate sa vad si bara spate ...si daca se poate pe porbagaj un leron ca cel de pe loganurile 16v incorporate si un pic mai masiv si scos in esterior .....v-as fi recunoscator ;) si sper sa nu va suparati p mn ..da incerc sa vad daca cade bine si sa vin la voi s-o fac :F :lol::lol::lol::lol::lol::lol: va rog muult

pro street remus 11-09-08 19:21

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by crazyfornova (Post 1747098)
daca nu sunt cam nesimtit ..poti face si una din spate sa vad si bara spate ...si daca se poate pe porbagaj un leron ca cel de pe loganurile 16v incorporate si un pic mai masiv si scos in esterior .....v-as fi recunoscator ;) si sper sa nu va suparati p mn ..da incerc sa vad daca cade bine si sa vin la voi s-o fac :F :lol::lol::lol::lol::lol::lol: va rog muult

ok fac pe sapt.viitoare candva

crazyfornova 11-09-08 21:33

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
multumesc muult remus ..esti un tip de treaba ;) :lol::lol::lol::lol::!::!:

Weebo^ 13-09-08 02:13

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Oricum mai bine decat stock...ii da complet alta fata...daca o vezi live iti da o impresie mult mai buna despre Logan...

Weebo^ 13-09-08 02:15

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Am o rugaminte si eu remus...pt ca sunt la inceput dar vreau sa fac ceva frumos din ce am... cand ai timp sa-mi faci si mie te rog o schita mica pt un Break CN1

i-legal kid 14-09-08 15:02

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Sa stii ca m-ar interesa si pe mine noul kit de logan,lasa si mie un pm cu nr vostru

pro street remus 15-09-08 20:44

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by i-legal kid (Post 1752572)
Sa stii ca m-ar interesa si pe mine noul kit de logan,lasa si mie un pm cu nr vostru

0723188821 Remus

crazyfornova 15-09-08 22:35

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
ai fct desenu remus ???

AnDrEiCa 15-09-08 22:37

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
remus dak vrei poti sa imi faci si mia un kit de exterior pt un logan mcv :D ms mult :*


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning