![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
si cam la cat?? nu preaq sotisfikt k nu as vrea prea multe schimbari :D adik as vrea dar nu prea am bani:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
cine se ofera sa faca un desen cu un kit de tuning pt nova :X
nu exagerat |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
daca nu sunt cam nesimtit ..poti face si una din spate sa vad si bara spate ...si daca se poate pe porbagaj un leron ca cel de pe loganurile 16v incorporate si un pic mai masiv si scos in esterior .....v-as fi recunoscator ;) si sper sa nu va suparati p mn ..da incerc sa vad daca cade bine si sa vin la voi s-o fac :F :lol::lol::lol::lol::lol::lol: va rog muult
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
multumesc muult remus ..esti un tip de treaba ;) :lol::lol::lol::lol::!::!:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Oricum mai bine decat stock...ii da complet alta fata...daca o vezi live iti da o impresie mult mai buna despre Logan...
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Am o rugaminte si eu remus...pt ca sunt la inceput dar vreau sa fac ceva frumos din ce am... cand ai timp sa-mi faci si mie te rog o schita mica pt un Break CN1
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Sa stii ca m-ar interesa si pe mine noul kit de logan,lasa si mie un pm cu nr vostru
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ai fct desenu remus ???
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
remus dak vrei poti sa imi faci si mia un kit de exterior pt un logan mcv :D ms mult :*
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning