Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Vand] mai multe machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/82632-vand-machete.html)

deyan56 03-09-08 23:22

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by ArcTicf0cs (Post 1730023)
"21. 1955 Chevy Nomad - Maisto - 100ron"
Nenea...neneaaaaa
in magazin e 90 de ron...:)
s0z dar m`am gandit ca ar fi mai bine sa anunt lumea...

Eu l-am luat din OMV si am dat 129ron iar la Real e cu 124ron(cel putin astea sunt preturile din TM).La Agip un Jadatoys 1/18 e 270ron.

Tacchini 11-09-08 02:01

Re: Vand mai multe machete
 
Pana la urma tu esti din Miami? Mai e Enzo 1:18 Hot Wheels la 150 ron? kt mai costa taxele pentru Bucuresti? Ai idee? Sunt foarte interesat de Enzo, astept un raspuns

dinutzu4all 04-10-08 17:17

Re: Vand mai multe machete
 
vreau f40 ! 0722199788 sau marindinu id mess ! ! ! ce scara e ?

model collector 04-10-08 20:41

Re: Vand mai multe machete
 
Mai ai Saleenul? Lancia aurelia ce scara este si daca o mai ai. Ms

deyan56 13-10-08 23:13

Re: Vand mai multe machete
 
valabil

model collector 19-10-08 21:40

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by deyan56 (Post 1717083)
daca sunteti interesati de vreo macheta lasati PM, NU folosesc messenger-ul!

20. Ford Shaelby GT 500K - Road signature - 100ron
21. 1955 Chevy Nomad - Maisto - 100ron

80+transport pt shelby?

model collector 20-10-08 20:25

Re: Vand mai multe machete
 
Aici mai raspunde cineva? mai este valabil sau nu?!

deyan56 22-10-08 22:18

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 1817344)
Aici mai raspunde cineva? mai este valabil sau nu?!

Raspund cand am timp!
Pretul e 90 + transport.Daca esti interesat lasa-mi un PM cu datele tale.

deyan56 01-11-08 13:25

Re: Vand mai multe machete
 
valabil!

model collector 19-11-08 16:30

Re: Vand mai multe machete
 
Iti ofer 100 ron pe Countach si Lancia Aurelia. Din Ferrari ce mai ai?

deyan56 19-11-08 21:40

Re: Vand mai multe machete
 
ok,dar nu au cutii si nu sunt noi,sunt prafuite.

B 46 KTO 19-11-08 23:41

Re: Vand mai multe machete
 
ce a mai ramas ?:)

deyan56 20-11-08 18:06

Re: Vand mai multe machete
 
1962 VW Microbus T1; Welly 1/18; nou in cutie-120ron
1962 VW Microbus T1 Sliding Sunroof Edition;1/18 Road Signature; nou-110ron
SALEEN S7; 1/18 Motor Max; nou in cutie; 70ron
Chrysler ME FOUR TWELVE; 1/18 Motor Max; 80ron
2006 Chevy Camaro Concept; 1/18 JadaToys; 200ron
Aston Martin DB9; Solido;nou-100ron
Aston Martin DBR9; Solido; nou-100ron
Jeep Willys; Solido; nou-90ron
Citroen T.A. 15CV;Bburago 1/24;nou-30ron
Automodel Nitro 4x4 off road marca REEALY,scara 1/8,putin folosit(aprox 1 rezervor),rodajul nu e teminat-800ron negociabil
Lancia Aurelia - 50ron
Jaguar E Type - 70ron
Ferrari F40 - 40ron
Ferrari F1 (1/24) - 30ron
VW Bus 1962 (1/24) - 90ron
Alpine A110 ( nu are rotile originale) - 80ron
Porsche Cayenne Turbo - 90ron
Peugeot 407 Silhouette - 70ron
Aston Martin DB7 - 75ron
Chrysler 300C Custom( nu are rotile originale) - 110ron
Sylverado (1/24) - 110ron

model collector 20-11-08 18:14

Re: Vand mai multe machete
 
Quote:

Originally Posted by deyan56 (Post 1875110)
ok,dar nu au cutii si nu sunt noi,sunt prafuite.

Rezerva-mi-le te rog si iti dau PM cu adresa, dar sa ajung acasa sa nu fie problema cu ridicarea coletului. Multumesc

B 46 KTO 21-11-08 13:18

Re: Vand mai multe machete
 
Peugeot 407 Silhouette - 70ron
Lancia Aurelia - 50ron
sunt ambele scara 1/18 ?


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning