![]() |
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
Frumos foarte frumos .
|
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
deja e o moda sa ai masina negru mat:))
|
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
e frumos si dak era alta culoare
|
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
arata bine exteriorul... si atat
|
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
masina e extraordinara , totul se gaseste pe ea intr-o perfecta armonie ... cand ii dai gaz decoleza...
si sunetul ... simfoniile lui bethoven sunt scartaituri pe langa gallardo :P |
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
super mat.
|
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
mie nu imi place cum arata fata cu negru mat...
|
Re: Lamborghini Gallardo LP560 mat
Arata super fain.......interiorul e super
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:30. |
- Copyright 2026 4Tuning