![]() |
Re: Masinile din "Death Race"
saracele masini :sad:
|
Re: Masinile din "Death Race"
Mi ar place un camion din ala sau mustangul ala asa cum e el sa trec peste soferii care nu stiu sa conduca bine sau care gresesc, dar mai ales sa merg prin parlament sa mii iau pe totzi politicieni la intrebari de unde au atatia bani sa isi cumpere masini trasnet?
in fine Om trai, om vedea, om comenta si om analiza daca e sau nu bun filmul. |
Re: Masinile din "Death Race"
oare cand le-au construit au folosit si elefanti?:D...sau numai peugeot are licenta...? :)))
|
Re: Masinile din "Death Race"
Primul trailer oficial pentru Death Race
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/y8E9GEwg_3U&hl=en"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/y8E9GEwg_3U&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object> |
Re: Masinile din "Death Race"
Pare interesant
|
Re: Masinile din "Death Race"
ai de p.... planetara mea ce super mortal ii filmul :X:X:X:X
|
Re: Masinile din "Death Race"
super tare...filmu asta o sa rupa tiparele :D
|
Re: Masinile din "Death Race"
ba ce tare o sa fie :) abia astept :D
|
Re: Masinile din "Death Race"
se anunta a fi un film interesant :D
|
Re: Masinile din "Death Race"
dupa film o sa vedem teribilistii,la stirile de la ora 5 a doua zi(ca ala care s-a uitat la Gone in 60 Seconds,si apoi s-a pus pe treaba si el,dupa ce o prins detalile:))
|
Re: Masinile din "Death Race"
nu era cine stie ce la poze....da acu' :D
|
Re: Masinile din "Death Race"
marfa ....pare interesant, cand ziceati ca apare :-? ??
|
Re: Masinile din "Death Race"
pff sper sa apara cat de repede :D
|
Re: Masinile din "Death Race"
superb abia astept sa apara imi place ca joaca tyrese in el
|
Re: Masinile din "Death Race"
tare , e pe gustul meu , abia astept sa apara.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:38. |
- Copyright 2026 4Tuning