Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Pe data de 10 septembrie intalnire la ora 5:30 la ODN! (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/7972-data-10-septembrie-intalnire-ora-5-30-odn.html)

Low_Ridah 10-09-05 22:19

Unde ... dupa sponsori....apoi lumea mai mere si la scoala... da de dimineatza merg yo si Kamikazee ... k asha am vorbit cu el ... merem la sponsori si la pe la Stefan sa ii zicem ce sa mai vorbit sambata :D .... e bine..?

Vladutzzz_sv 10-09-05 22:33

sponsori
 
Este bine, insemna ca eu luni dimineata voi merge in Falticeni sa vad care este miscarea pe acolo si voi vedeti ce puteti face pe aici. e bine asa?

KAmikazee2005 11-09-05 11:18

cu cine mergi la falticeni??? ca vin si eu :)

Vladutzzz_sv 11-09-05 11:37

falticeni
 
Nu stiu, ori cu sor-mea ori cu cineva de la firma

KAmikazee2005 11-09-05 11:38

si tre sa mearga vreunu dintre mine si low_ridah?? :)

Low_Ridah 11-09-05 11:52

Care are timp si vrea sa mearga cu mine Luni dupa sponsori ...

Heparu_Boy 11-09-05 12:52

Sorry ca nu am fost am fost plecat la iasi !!!

Low_Ridah 11-09-05 13:27

Nai treaba Heparu ... da problema este urmatoarea >>>> trebuie sa gasim cati mai multi sponsori si cat mai repede .

Low_Ridah 11-09-05 13:42

Heparu tu nu ai putea sa vii ..?

Vladutzzz_sv 11-09-05 14:21

cursa
 
Se pare ca pana la urma cursa se va tine cat de curand, a inceput sa mearga treaba cu strangerea de fonduri 8) 8) 8) 8)

Low_Ridah 11-09-05 15:10

Bine lumea vrea sa se faca cursa .. lumea vrea sa se stranga fonduri ... dar ce folos k nu sunt sponsori .... :roll:

Vladutzzz_sv 11-09-05 15:15

as
 
serios?????? 8) m-am intalnit azi cu cineva in oras si i-am spus despre ce e vb, trec maine pe la birou sa ii dau mai multe detalii dar 75% sare cu banu, si banutzu va fi destul de gros

Low_Ridah 11-09-05 15:19

Apoi ar trebui sa mai icercam .... poate nu e asa cum credeam eu .... poate chiar sunt firme la care nu neam gandit care sunt dispuse sa sponsorizeze .....in cazul asta sper k maine cand merg dupa sponsori sa primesc nijte raspunsuri afirmative .

KAmikazee2005 11-09-05 15:40

cam pe la ce ora mergem dupa sponsori?? ca dimineatza e inceperea scolii si na cum sunt numai elevi constiinciosi pe acest site mai tre sa mergem si pe la sc :))))))) :lol:

Low_Ridah 11-09-05 15:44

Apoi cine are masina si permis si are timp sa ne duca oleac prin oras .. va rog sa postati :D ...


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning