![]() |
Unde ... dupa sponsori....apoi lumea mai mere si la scoala... da de dimineatza merg yo si Kamikazee ... k asha am vorbit cu el ... merem la sponsori si la pe la Stefan sa ii zicem ce sa mai vorbit sambata :D .... e bine..?
|
sponsori
Este bine, insemna ca eu luni dimineata voi merge in Falticeni sa vad care este miscarea pe acolo si voi vedeti ce puteti face pe aici. e bine asa?
|
cu cine mergi la falticeni??? ca vin si eu :)
|
falticeni
Nu stiu, ori cu sor-mea ori cu cineva de la firma
|
si tre sa mearga vreunu dintre mine si low_ridah?? :)
|
Care are timp si vrea sa mearga cu mine Luni dupa sponsori ...
|
Sorry ca nu am fost am fost plecat la iasi !!!
|
Nai treaba Heparu ... da problema este urmatoarea >>>> trebuie sa gasim cati mai multi sponsori si cat mai repede .
|
Heparu tu nu ai putea sa vii ..?
|
cursa
Se pare ca pana la urma cursa se va tine cat de curand, a inceput sa mearga treaba cu strangerea de fonduri 8) 8) 8) 8)
|
Bine lumea vrea sa se faca cursa .. lumea vrea sa se stranga fonduri ... dar ce folos k nu sunt sponsori .... :roll:
|
as
serios?????? 8) m-am intalnit azi cu cineva in oras si i-am spus despre ce e vb, trec maine pe la birou sa ii dau mai multe detalii dar 75% sare cu banu, si banutzu va fi destul de gros
|
Apoi ar trebui sa mai icercam .... poate nu e asa cum credeam eu .... poate chiar sunt firme la care nu neam gandit care sunt dispuse sa sponsorizeze .....in cazul asta sper k maine cand merg dupa sponsori sa primesc nijte raspunsuri afirmative .
|
cam pe la ce ora mergem dupa sponsori?? ca dimineatza e inceperea scolii si na cum sunt numai elevi constiinciosi pe acest site mai tre sa mergem si pe la sc :))))))) :lol:
|
Apoi cine are masina si permis si are timp sa ne duca oleac prin oras .. va rog sa postati :D ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning