![]() |
tekno,cu mine vorbeai :?:
|
neeeh... vorbeam singur :lol: :lol: :lol:
bineintzeles ca vorbeam cu tine man :D :wink: |
bine,ce sa fac :wink: m-an intors si io din vacanta :roll:
|
Exista si messenger, baietzi... :wink:
|
yea... din cate vad... nu are... asha ca las' ca shi aici e bine :lol:
cam tarziu ai vinit din vacabtza mah... :roll: :lol: |
Re: ideile mele de tuning(BC Tuning)
Quote:
|
ups :!: :!: :!: nu stiu ce am vrut sa fac
|
Dak u nu jti !?! :P :D
|
sper sa maipun niste schite cat de curand
|
Re: ideile mele de tuning(BC TUNING)
Quote:
|
Re: ideile mele de tuning(BC TUNING)
dupa ce pana mea dezgropati topicuri din 2004
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:23. |
- Copyright 2026 4Tuning