Re: Arden Jaguar AJ 21, un XF de 500 CP
Quote:
Originally Posted by UNLORD
(Post 1696785)
Ledurile alea nu prea isi au rostul si as fi vrut mai multe poze.
|
Doamne, dar ce tot aveti cu ledurile alea, asa-zis luate de la Audi (Arden sunt de fapt chinezi, si imprumuta elemente stilistice de la toti -semnalizatoarele din oglinzi sunt de la mercedes e, rahatul ala "aerodinamic" de deasupra lunetei este luat de la bmw 5, farurile rotunde seamana teribil de mult ce alea de pe Golf- :lol::lol:). Amuza-ma, de ce nu isi au rostul??Daca pui problema asa, nici jantele alea enorme nu-si au rostul si nici prostia aia de deasupra lunetei (si nici nu ma porni cu eleronul :lol:). Mie mi se par integrate destul de bine. Iti spun eu ce nu-si are rostul: "Leaper-ul" de pe capota. Ala ii CHIAR aiurea. :mrgreen:
Edit: Daca nu ma insel, Jaguar nici nu a pus "leaper-ul" pe modelul de serie, din motive evidente.
|