Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   25 Septembrie 2005 Etapa Ko Racing!!! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/7753-25-septembrie-2005-etapa-ko-racing.html)

strengaritza 14-09-05 02:23

laju-le :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

andreinui 15-09-05 17:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:wink:

andreinui 15-09-05 18:01

sper sa aiba muuulti spectatori; deoarece concurenti...
in orice caz pe mine n-o sa ma vedeti p-acolo :x

draculas 17-09-05 10:32

Dumnezeule oare chiar nu doare deloc sa fii prost gramada ?

Piry 17-09-05 11:14

din nefericire pentru unii si fericire pentru altii etapa a fost amanata pe 25 septembrie.

Laju 18-09-05 20:05

25? Aia to DUMINECA pica?

andreinui 21-09-05 15:20

hai ca DUMINECA asta poate ajung si io
daca nu ploua IAR :lol:

DACIA-Wrc 23-09-05 09:10

te dai si tu nui`ule? :d

andreinui 23-09-05 13:35

cred ca numa luni plec asa ca o sa vin sa ma DAU :lol:
(si fara permis) :lol: :twisted:

andreinui 23-09-05 14:44

1 Attachment(s)
KO racing ce autorizatie aveti sa lipiti afisele astea pe unde va trece prin cap??? :evil:

mae 23-09-05 16:04

o sa ajung si yo pa-colo dar din pacate o sa fiu fara masina ca nu cred ca facea fatza un drum bucuresti -cluj -bucuresti din cauza ambreiajului, si desii imi doream sa ajug cu masina pe acolo ca am inteles ca e si ceva indemanare auto, dar o sa fiu spectator ca nu cred cavoi gasi vro masina pana duminaca la prietenii din cluj si care sa o pot si folosi la asa ceva :(

sandrei 23-09-05 22:39

si ca sa reincepem distractia \"la aeroportul INTRENATIONAL\" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

CVR 23-09-05 23:19

Sa vedem,vremea pare ca va tine cu oi,va ploua dimineata da pe dupamasa o sa se faca fruoms.De la ce ora incepe?

Sanse de ploaie 30%
Temp maxima:19 :(
Temp minima :8

DACIA-Wrc 24-09-05 09:46

maine merge dracu
si saptamana trecuta tot asa o fost
si acuma picura
maine o sa fie la fel parca vad
duminica trecuta...eram happy sa ma duc si cand colo...canci
:( sa ne rugam sa fie soare si uscat sa putem merge

CVR 24-09-05 11:27

Daca ploua nu cred ca se risca vreounu sa faca liniute cu motoru.Sa speram ca nu minte prognoza meteo si pe dupa amiaz o sa fie vreme buna chiar daca va fi un pic cam frig.


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning