![]() |
Re: Ce difuzoare recomandati pt cielo?
Sa inteleg ca daca nu schimb player-ul n-am sanse la boxe nu ? :) .
|
Re: Ce difuzoare recomandati pt cielo?
Cam da, iti trebuie, pe fata eu zic sa le lasi pe cele stock daca sunt in stare buna si sa mai adaugi niste tweetere , si pe spate unele de 16,5 cm, de 60w,si pentru asta iti trebuie si un player mai de doamne ajuta macar cu 4x45w iesire
|
Re: Ce difuzoare recomandati pt cielo?
Ravi daca chiar vrei ceva bun mergi ca HU pe Pioneer/Alpine si ca difuzoare coaxiale sau sisteme Helix,Hertz,DLS chiar si Hifonics(Crunch tot de ei sunt facute si ceva mai ieftine) ... iti zic ca nu vei fi dezamagit si cei care stiu firmele ce le`am scris stiu despre ce vb :twisted:
p.s. pe spate la cielo intra si difuzoare coaxiale de 20cm daca sti cum sa le pui ;) |
Re: Ce difuzoare recomandati pt cielo?
salut.... ce trebuie sa faci sa bagi difuzoare de 20 pe spate la cielo ....sau la ce te referi ca vreau sa imi pun de 20 si nu stiu daca sa le cumpar sau nu :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:16. |
- Copyright 2026 4Tuning