Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 27-06-08 22:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am dat mail pentru o cotatie de transport. De indata ce am un raspuns de la vanzator vei primi un PM cu pretul final.

Nemilosu 28-06-08 00:42

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/AUDI-200-100-V8-L...d=p3286.c0.m14


poti sa le licitezi tu ?
sunt friend cu marius

Nemilosu 28-06-08 00:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/Relais-287-fuer-A...d=p3286.c0.m14


si asta

razak 29-06-08 12:08

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@Nemilosu


1. Licitatia s-a terminat.

2. Transport in RO + comisionul meu 40 Ron. La astia adaugi pretul de final al licitatie.

Nu licitez pana cand nu am un avans din partea voastra. Dupa terminarea licitatiei achitati si restul de bani dupa care eu fac plata catre vanzator.

Nemilosu 29-06-08 22:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 1619374)
@Nemilosu


1. Licitatia s-a terminat.

2. Transport in RO + comisionul meu 40 Ron. La astia adaugi pretul de final al licitatie.

Nu licitez pana cand nu am un avans din partea voastra. Dupa terminarea licitatiei achitati si restul de bani dupa care eu fac plata catre vanzator.

cat ar fi costat transportul ?
ca m-am uitat cum s-au dat cu 50 e

razak 30-06-08 10:11

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut,

Nu se puteau aduce, nu expedia vanzatorul, oferea decat predare personala la el in Germanica :)

adut 30-06-08 11:38

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sall omule cand ne luam si noi tobe?:D
aa si am mai gait ceva si vreu neaparat:
1 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...ayphotohosting

si

2 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...3756.m20.l1116

trebue sa le am zimi cand vrei sa ne vedem sa iti dau avans sau daca vrei toata suma e ok am incredere in tine :)

razak 30-06-08 12:49

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
da-mi un add pe messenger la id-ul din semnatura

Bobbytza 30-06-08 16:50

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
vreo veste cu eleronul, cu adidasii ?
merci

razak 30-06-08 16:51

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by Bobbytza (Post 1621448)
vreo veste cu eleronul, cu adidasii ?
merci

Eleronul il astept inca. Adidasii or sa vina ambele perechi!

Bobbytza 30-06-08 17:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
k, merci frumos !

Bobbytza 30-06-08 23:09

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Ti-ai pus folie pe masina ?

razak 30-06-08 23:46

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
inca nu , lipsa de bani :( am de platit alte porcarii acum

Bobbytza 30-06-08 23:51

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sa-mi dai si mie un semn cand iti pui, te rog !

razak 03-07-08 14:19

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Bobbytza tata da-mi un telefon diseara sa iti dau eleronul :)


All times are GMT +2. The time now is 17:27.

- Copyright 2026 4Tuning