![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
am dat mail pentru o cotatie de transport. De indata ce am un raspuns de la vanzator vei primi un PM cu pretul final.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
http://cgi.ebay.de/AUDI-200-100-V8-L...d=p3286.c0.m14
poti sa le licitezi tu ? sunt friend cu marius |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@Nemilosu
1. Licitatia s-a terminat. 2. Transport in RO + comisionul meu 40 Ron. La astia adaugi pretul de final al licitatie. Nu licitez pana cand nu am un avans din partea voastra. Dupa terminarea licitatiei achitati si restul de bani dupa care eu fac plata catre vanzator. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
ca m-am uitat cum s-au dat cu 50 e |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut,
Nu se puteau aduce, nu expedia vanzatorul, oferea decat predare personala la el in Germanica :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sall omule cand ne luam si noi tobe?:D
aa si am mai gait ceva si vreu neaparat: 1 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...ayphotohosting si 2 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...3756.m20.l1116 trebue sa le am zimi cand vrei sa ne vedem sa iti dau avans sau daca vrei toata suma e ok am incredere in tine :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
da-mi un add pe messenger la id-ul din semnatura
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
vreo veste cu eleronul, cu adidasii ?
merci |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
k, merci frumos !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Ti-ai pus folie pe masina ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
inca nu , lipsa de bani :( am de platit alte porcarii acum
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sa-mi dai si mie un semn cand iti pui, te rog !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Bobbytza tata da-mi un telefon diseara sa iti dau eleronul :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:27. |
- Copyright 2026 4Tuning