![]() |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Quote:
Atunci weekendul viitor ne vedem la Romexpo si nu la Carrefour :D Partea buna e ca ne vedem 1000, nu 10 8) As propune ca mica noastra intalnire sa ramana la 2 saptamani dupa 4TD, si de preferat sa ne vedem din 2 in 2 saptamani (sau 3 sau 4, depinde cum cadem de acord). |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Eu propun Polivalenta ca fiind o locatie cu multe parcari destul de libere !
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Sau asa.
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Da, este cel mai ok. Si poti sa sta si in liniste fara sa te alerge paznicii..
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
la intalnire poate veni oricine? :D sau doar cei cu cunostinte tehnice in partea car audio?
as veni si eu sa-mi mai mangai timpanele :D |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Orice pasionat :D
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
acum am dat si eu peste acest topic si sunt foarte interesat. ma declar si eu prezent cu un modest sistem audio. in functie de ce data se stabileste imi anunt precis prezenta pentru ca in perioada 20iunie-21 iulie politia romana nu imi permite sa conduc...(permis retinut)
va urez bafta si sper sa fiu prezent la urmatoarea intalnire! |
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
am fost sambata la romexpo, m-am invartit pe acolo, am vazut ce are lumea prin masini, si inainte de masuratori a trebuit sa plec :(...
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
11 iulie, parcare Polivalenta? Haideti ca nu mai am rabdareee :lol:
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
pai si asa tarziu? hai maine :D
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Nu, ca lumea are examene, sesiuni :-P Se termina toate pana pe 10 iulie, de aia am ales 11 iulie, fiind Sambata.
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Pot sa vin si eu ?! Eu nu sunt cu brrr ... :D :) :)
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Audiofili fara restrictii. Sper ca te incadrezi :lol:
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
11 iulie, parcare Polivalenta? Haideti, curaj :lol: Macar 5 masini sa fie si tot e bine :D Asteptam confirmari!
|
Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
Eu sunt restrictionat de lipsa alcantarei in interiorul portbagajului meu. :) :) :) :) Eu in principiu vin.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:36. |
- Copyright 2026 4Tuning