Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Intalnire Caraudio Bucuresti!!! (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/76974-intalnire-caraudio-bucuresti.html)

SKR* 30-05-09 20:41

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 2364428)
4TuningDAYS - Action & Sound @ TIBCO 2009 - 3-7 Iunie 2009 Romexpo - Detalii in curand

sound-ul nu are legatura cu partea de car audio? :D...

later edit : intreb pentru ca nici eu nu stiu ce este exact in zilele respective :rolleyes2


Atunci weekendul viitor ne vedem la Romexpo si nu la Carrefour :D Partea buna e ca ne vedem 1000, nu 10 8)

As propune ca mica noastra intalnire sa ramana la 2 saptamani dupa 4TD, si de preferat sa ne vedem din 2 in 2 saptamani (sau 3 sau 4, depinde cum cadem de acord).

fuscobal 30-05-09 21:35

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Eu propun Polivalenta ca fiind o locatie cu multe parcari destul de libere !

SKR* 30-05-09 21:43

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Sau asa.

AlexBanu 31-05-09 10:00

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Da, este cel mai ok. Si poti sa sta si in liniste fara sa te alerge paznicii..

giubau_v8 31-05-09 12:47

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
la intalnire poate veni oricine? :D sau doar cei cu cunostinte tehnice in partea car audio?

as veni si eu sa-mi mai mangai timpanele :D

SKR* 31-05-09 14:29

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Orice pasionat :D

alex_nos 08-06-09 20:07

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
acum am dat si eu peste acest topic si sunt foarte interesat. ma declar si eu prezent cu un modest sistem audio. in functie de ce data se stabileste imi anunt precis prezenta pentru ca in perioada 20iunie-21 iulie politia romana nu imi permite sa conduc...(permis retinut)
va urez bafta si sper sa fiu prezent la urmatoarea intalnire!

giubau_v8 09-06-09 16:11

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
am fost sambata la romexpo, m-am invartit pe acolo, am vazut ce are lumea prin masini, si inainte de masuratori a trebuit sa plec :(...

SKR* 24-06-09 14:59

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
11 iulie, parcare Polivalenta? Haideti ca nu mai am rabdareee :lol:

giubau_v8 24-06-09 17:25

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
pai si asa tarziu? hai maine :D

SKR* 24-06-09 18:06

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Nu, ca lumea are examene, sesiuni :-P Se termina toate pana pe 10 iulie, de aia am ales 11 iulie, fiind Sambata.

animalutz 28-06-09 00:04

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Pot sa vin si eu ?! Eu nu sunt cu brrr ... :D :) :)

SKR* 28-06-09 00:44

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Audiofili fara restrictii. Sper ca te incadrezi :lol:

SKR* 03-07-09 15:45

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
11 iulie, parcare Polivalenta? Haideti, curaj :lol: Macar 5 masini sa fie si tot e bine :D Asteptam confirmari!

animalutz 03-07-09 15:54

Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!
 
Eu sunt restrictionat de lipsa alcantarei in interiorul portbagajului meu. :) :) :) :) Eu in principiu vin.


All times are GMT +2. The time now is 06:36.

- Copyright 2026 4Tuning