![]() |
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
Superba! Din cate am auzit se va da chiar Carlos Sainz cu un model asemanator, daca nu chiar cu asta, la cursa de 24h de la Nurburgring
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
E suuper mashina, facuta sa te duca din a in b doar ca un "pic" mai repede :D, tare de tot fara plush prin ea foarte practic interiorul , parca i-ti induce sa calci' pedalele alea, grrr, parca-i din transformers cu interiorul ala . Sport adevarat, BRAVO VW !!!
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
arata demential de marfa
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
WoW... ce masina, mult prea tare.
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
Criminala masina....n-am cuvinte
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
foarte agresiva masina,arata super,zici ca e facuta special sa o tii numai cu pedala la maxim apasata...
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
Quote:
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
misto masina;arata chiar bine.
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
superbaa!!!!!!
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
ceva rezultate concrete, cum ar fii performanta obtinuta pe pista de la nur?
|
Re: Volkswagen Scirocco Racing Version
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning