Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

ven`u 24-04-08 18:42

Re: Adunare pe la Campina
 
sa stii ca e vremea aiurea rau ... nu tine deloc cu noi ...
Merci frumos don`u ... il iau io de la tine :)

negoitacata 24-04-08 19:13

Re: Adunare pe la Campina
 
Astia la TV au anuntat ca ploua pana maine dim la ora 10 .....sa dea domnu.................si apoi sa fie cald restu zilei

ven`u 24-04-08 19:23

Re: Adunare pe la Campina
 
sa te auda dumnezeu ..ca m-am saturat de ploaie :(

CobraArt 25-04-08 00:06

Re: Adunare pe la Campina
 
Deci daca nu ploua ne intalnim la Sala la ora 21:00?

DONU' 25-04-08 01:00

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt (Post 1501543)
Deci daca nu ploua ne intalnim la Sala la ora 21:00?

Dap. Noi bagabontzii la 21:00 la Sala si la ora 22:00 la METRO (daca vremea tzine cu noi).

CobraArt 25-04-08 11:11

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1501640)
Dap. Noi bagabontzii la 21:00 la Sala si la ora 22:00 la METRO (daca vremea tzine cu noi).

Hai ca e soare afara ne vedem la sala :d

DONU' 25-04-08 12:15

Re: Adunare pe la Campina
 
Ora 21:00 la Sala Sporturilor!
Ora 22:00 la Petrom la METRO!

Campina! Venim!

negoitacata 25-04-08 12:35

Re: Adunare pe la Campina
 
Am vb cu baiatu cu fordu si o sa-i zica sa vina si larry ,si cine mai vine chemat de lari..o sa ne strangem...si mai dau si eu niste telefoane

kast_ACAB 25-04-08 15:44

Re: Adunare pe la Campina
 
:twisted: iii mah la ei :joy::boxing:

kraven_4_all 25-04-08 17:05

Re: Adunare pe la Campina
 
auzi.....vezi cum dai si de Mihai DMC si de Blizard te rog ...;) ....

DONU' 25-04-08 19:08

Re: Adunare pe la Campina
 
De plecat plecam, dar unde ne intalnim cu baietzii???
Eu zic sa ne intampine la Petrom-ul de la intrare in orash. In jur de 22:30-23:00 sa fitzi acolo. Bafta! Plec ca am o groaza de treburi...

negoitacata 26-04-08 00:44

Re: Adunare pe la Campina
 
Mi-e rusine pt. tot ce sa intamplat:((((((:((........a fost frumos am fost multi si am vazut niste masini foarte frumose .....IMI CER MI DE SCUZE:(

negoitacata 26-04-08 00:46

Re: Adunare pe la Campina
 
APP.......Paste fericit si tot ce va doriti

Pugralph 26-04-08 13:05

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1503271)
Mi-e rusine pt. tot ce sa intamplat:((((((:((........a fost frumos am fost multi si am vazut niste masini foarte frumose .....IMI CER MI DE SCUZE:(

SI ce s-a intmplat?Niste poze ceva?

DONU' 26-04-08 14:07

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 1503271)
Mi-e rusine pt. tot ce sa intamplat:((((((:((........a fost frumos am fost multi si am vazut niste masini foarte frumose .....IMI CER MI DE SCUZE:(

Stai mah linistit ca n-are de ce sa-ti fie rusine.
Vorbisem sa fim intampinatzi in Petrom dar nu ne-a asteptat nimeni, apoi am hotarat noi sa mergem pe strada la lac acolo ca se uitau gardienii la noi ca la filme cu Van Damme si la lac au inceput sa apara baietii incet, incet.
Problema este ca acolo sunt multe diesel-uri cu cai putzini si nu e nici loc de facut ceva frumos cum se facea o data.
Trebuie doar sa fiti mai organizatzi si cand anuntzam ca venim sa fiti pregatiti si cu masini si cu loc de intalnire si cu loc de alte chestii.
Nu zic ca nu ne-am simtzit bine, ne-am plimbat, am ras, am vorbit, dar totul trebuie organizat.
Shantzu o sa puna niste poze daca s-au facut!
Bafta la baietzi!


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning