Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Taxa Lunara NSL (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/74209-taxa-lunara-nsl.html)

shantzu 28-06-08 17:58

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1618309)
ca pana la urma tot banii nostri sunt si trebuie sa-i folosim in avantajele filialei.

Sa ii bem seara de seara cat timp avem permisul "amanat" :rolleyes2

DONU' 28-06-08 18:09

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by TheMaax (Post 1618314)
Poi cand Bonule???????? Cand vom avea bani de banner! Hai sa mai miscam ceva pe aici! Prieteni , neprieteni fara reguli nu putem sa facem nimic si asta am mai discutat-o plus ca majoritatea dintre noi asta am votat!!!

O sa facem...
Stai lnistit...
Te agiti degeaba... Sa vedem ca va veni lumea la intalniri intai.
Deocamdata discutam despre club decat eu cu tine si cu Blondu. Te inteleg ca vrei sa facem treaba, insa nu impune tu o taxa si niste reguli, te rog!

TheMaax 28-06-08 18:12

Re: Taxa Lunara NSL
 
Bonule, cu tot respectul cuvenit Domn Presedinte stergetiva in pana mea ochelari, am zis ca se va impune si te am rugat pe u sa te ocupi de asta nu ca am impus eu ....... si ca tot veni vb de impus am impuso noi toti prin votul nostru .............. in fine daca iar stam si frecam tiparul iar o sa ne delasam .................... luna viitoare as propune o intalnire mica la un gratar ceva dar nah ............. nu avem domne cum nu?

dolb 28-06-08 18:14

Re: Taxa Lunara NSL
 
eu propun sa dati o tura pana la targoviste majoritatea membrilor si vorbim toti acolo si stabilim ce si cum! .... sau faceti voi o intalnire cu toti si apoi stabiliti daca sa fie taxa sau nu! e mai bine asa pentru toti ! sa nu va prind ca va mai certati :D

TheMaax 28-06-08 18:16

Re: Taxa Lunara NSL
 
Nu ne certam Dolb .. .......... e doar un debate in stilul nostru caracteristic, pana diseara o sa ajungem sa fim beti morti toti ................. :)):)):))

DONU' 28-06-08 18:21

Re: Taxa Lunara NSL
 
"Stergeti-va" se scrie dezlegat... A draq gramatica asta in spatziu.
Eu nu propun neaparat o intalnire la un gratar.
Dar o sa incercam si un gratar daca vrei tu neaparat.

Shantzu! Mi-au luat permisul! Am luat amenda...! Am luat-o mai mare...!!! :lol:

TheMaax 28-06-08 18:24

Re: Taxa Lunara NSL
 
Hmmm daca vreau eu! Mda nu mai zic nik ......................... ai dreptate ma agit degeaba !!! :(

DONU' 28-06-08 18:41

Re: Taxa Lunara NSL
 
Iti explic eu care e treaba si de ce nu prea sunt de acord cu gratarul.... dar nu aici! Stii tu ca cel mai bine rezolvam problemele fatza in fatza nu pe forum. Aici toata lumea vrea cate ceva, aici fiecare vrea sa fie cel mai bun.

shantzu 28-06-08 18:50

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1618387)
IAici toata lumea vrea cate ceva, aici fiecare vrea sa fie cel mai bun.

Fiecare o vrea mai mare :rolleyes2

Skma 28-06-08 20:47

Re: Taxa Lunara NSL
 
Pe mine nu m-a intrebat nimeni de taxa !:twisted:

jakal 29-06-08 00:24

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 1618553)
Pe mine nu m-a intrebat nimeni de taxa !:twisted:

tu nu mai dai bani......asiguri cauciucuri pt baietii din club.......:lol::lol:

DONU' 29-06-08 04:16

Re: Taxa Lunara NSL
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 1618553)
Pe mine nu m-a intrebat nimeni de taxa !:twisted:

Da' tu cine esti mah? Ce masina ai? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 00:36.

- Copyright 2026 4Tuning