![]() |
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Alta limuzina in stil Borat....
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Nu pot sa-mi dau seama ce masina a fost la inceput. Si sincer prefer sa nu-mi bat capul. E o hidosenie. Zici ca a luat piese aleatorii de pe vreo 10 masini si le-a aruncat cu prastia intr-o directie.
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
omul a facut-o dupa gustul lui, nu are cultura auto, ci doar mijloace tehnice, iar la interior se vede din greu arhitectura creata de un om care probabil are mileu pe televizor, cu peste de sticla pe el, si carpeta cu rapirea din serai pe perete...
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Cred ca Volvo 850 ....
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
urata cu spume....bleah
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
parerea mea e ca e foarte reusita ca design...mai ales stopurile bine proportionate si grila fata :)))))))))))))))
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
e un audi 100 la baza
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Si voi ziceati ca Loganu e urat=))=))=))
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Quote:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
Quote:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
luxoasa? mie mi se pare ca arata a vitan tiunning...
si dormeza aia din ea, aia nu-i luxoasa, chit ca-i de lemn... |
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
:) :) :) kich
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
ce mama dracu' e asta?
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
ce hidosenie doamne!!!!bine ca e in rusia la ei acolo!!:lol:
|
Re: Ce limuzina au cei din Ucraina!
La groapa de gunoi cu ea....cea mai urata limuzina vazuta
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:20. |
- Copyright 2026 4Tuning