Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Coman Razvan (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/73569-machete-lucru-coman-razvan.html)

coman razvan 30-10-09 14:36

Re: Machetele mele - coman razvan
 
Quote:

Originally Posted by radu_bv (Post 2764609)
"Cand pasiunea nu cunoaste limite..." era o vorba pe undeva, nu mai stiu pe unde.:D
misto porsche-urile. incet, incet iese misto si asta negru:-P bravo:!:

Multumesc man! :)
Quote:

Originally Posted by andreigica (Post 2764862)
Interesanta incercarea,incet,incet prinde contur macheta si cred ca o sa fie una de exceptie,bravo tie,ai talent!:lol:

Incet, incet o sa iasa ceva frumos! :) Sper ... :???:
Quote:

Originally Posted by L4uR (Post 2764879)
deocamdata porcul asteapta piese :d...multe piese:D...si razvan inca se chinuie sa faca un parbriz mic:))...sa speram ca pana diseara reuseste sa faca stikerele...

Nu cred ca azi, dar maine 80% le pun! :-P

coman razvan 30-10-09 20:43

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
6 Attachment(s)
Pentru azi :

1) carlig de remorcare fata
2) evacuare
3) stickere

Azi am comandat : scaun rally, proiectoare, volan rally si extinctor 1/18!

coman razvan 31-10-09 16:07

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
5 Attachment(s)
Azi: bari de rigidizare a caroseriei ... :)

- facute din bete de urechi
- lipite cu picatura intre ele si cu plastic topit
- vopsit negru
- montat pe masina

DTH 31-10-09 16:36

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Foarte tare a iesit , faza cu betisoarele e chiar geniala :)) si arata criminal , felicitari !

Mai faci ceva la ea?

coman razvan 31-10-09 16:37

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Multumesc! :) Oho, mai e de lucru o groaza! Surprizele vor veni pe parcurs ... :)

DTH 31-10-09 16:40

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 2767642)
Multumesc! :) Oho, mai e de lucru o groaza! Surprizele vor veni pe parcurs ... :)

Mult succes atunci , sanatate si timp sa fie ca imaginatie vad ca ai :D

L4uR 31-10-09 17:35

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
razvan si imaginatia:))))toate secretele imi apartin mie...asa sa fiu modest:)))hai ca glumeam....urmeaza multe surprize...

GAHU 31-10-09 18:47

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
frumos,poti uita de "lipiciu de pe mana",si mie mi-a intrat un strop in ochi,astept sa iti vad finalul

edyopel 31-10-09 19:00

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
de plexiglas nu ai auzit? Eu am incercat si a mers sau uitate la masina mea dacia si vezi ca este un om care face lucrari din plexiglas poate te ajuta el

coman razvan 31-10-09 19:56

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Ba da am auzit! :lol: Am si facut rost! Mai trebuie prelucrat! ;)

Dark Side 31-10-09 22:05

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Tare !
Si eu vreau sa fac ceva similar... candva...

arctix 31-10-09 23:39

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
stingatorul ala e cat China.....iti dai seama cum ar fi sa ai un stingator cat scaunul in masina? :D

coman razvan 31-10-09 23:42

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Stingatorul 1/18 pleaca luni spre mine! ;)

eddycdk 02-11-09 06:53

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
imi place ce i-ai facut... mai putin intercooler-ul...
chiar nu are loc acolo :cry:
aaa... si iti trebuie geam la oglizi :-P
in rest... numai laude

CALIN 79 02-11-09 07:37

Re: Machete in lucru - Coman Razvan
 
Aha ! Ti-am zis eu, din broscuta cea raioasa se transforma in printul cel frumos. Foarte tare masinuta ! Succes in continuare !


All times are GMT +2. The time now is 07:34.

- Copyright 2026 4Tuning