Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7349-poze-masini-concediu.html)

intel23 23-10-09 20:59

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
1 Attachment(s)
Ah... am vazut si dacii ! sa fiu ontopic

NEo007 24-10-09 01:51

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Tu in luna de miere nu ai voie sa vezi rusoaice :P
Ala e Renault original :D

squid 24-10-09 18:35

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 2745339)
Am fost in Antalya... si... am fost in luna de miere... si... am vauzut multe multe rusoaice!

auauauaua, ce limpede e apa :lol:

L4uR 24-10-09 18:47

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
ma si stiam ca in strainatate nu prea sunt renaulturi 12 ingrijite...uite ce bine arata ala...dragut

BlueDana 25-10-09 02:07

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Eu cred ca masinutza aia de dupa pom e perfecta pt trafic :D oriunde o parchezi nu are cum sa deranjeze :P

cooL 20-12-09 15:53

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
2 Attachment(s)
Cred ca aici o sa am cele mai multe posturi .
Pt cei care nu ati citit postu meu de la Masinile noastre , ma cheama Marius . E timpu sa pun niste poze din Miami , Buenos Aires , Mauritius ....
Well have fun si sper sa va placa !

1 . Nissan GT-R , am vrut sa-mi dau ML pe GT-R se merita ? :D

cooL 20-12-09 15:54

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
1 Attachment(s)
A 2 a ii din Stockholm cand am avut un concurs acolo . BMW 530 XD GT

cooL 20-12-09 15:57

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
4 Attachment(s)
A 3 a un Dodge Viper Limited Edition :)
Super frumoasa masina , dar American Shit pt mine :-s

cooL 20-12-09 16:03

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
2 Attachment(s)
Poza asta ii numa asa ... II masina a lui un prieten de a meu din Miami . Are 16 ani si tata lui i.a luat Porsche Cayenne Turbo S si ML 63 AMG ca al meu numa pe argintiu si sa mergem amandoi in South Beach cu 2 ML 63 Amg , cand da cu spatele sa iasa din garaj ii da una in zid :)) A lovit.o putin :D

a 2 a ii una dintre masinile lu taicaso , mai are Carrera GT , GT3 RS , S 65 AMG , CL 65 AMG , SL 63 AMG , M3 de curse facut special pt el , si inca ceva masini mai vechi ....

cooL 20-12-09 16:07

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
1 Attachment(s)
My Ride in Buenos Aires , iiiiiiuuuuuuu . Cand mai am ceva nou , va anunt :D enjoy...

absstrakt 20-12-09 17:10

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Quote:

Originally Posted by cooL (Post 2908421)
a 2 a ii una dintre masinile lu taicaso , mai are Carrera GT , GT3 RS , S 65 AMG , CL 65 AMG , SL 63 AMG , M3 de curse facut special pt el , si inca ceva masini mai vechi ....

si jay leno ce a zis? :))
te asteptam in parcare la patinoar cu ele cat mai e zapada :lol::lol:

cooL 20-12-09 21:46

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
8 Attachment(s)
Ajung acasa numa prin Februarie si stau 1 sapt maxim ca nu am timp :( , hai ca mai pun niste poze :D acuma cu locatii si mai putine masini :P

cooL 20-12-09 21:53

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
5 Attachment(s)
Miami Heat game si David Guetta live at Mansion , South Beach

absstrakt 20-12-09 23:22

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
la minus 19 grade e tot ce aveam nevoie :))
acolo te antrenezi?

cooL 20-12-09 23:24

Re: Poze cu masini si cu voi de pe unde ati fost in concediu
 
Da aici ma antrenez ca pe timp de iarna nu ai unde in Romania si plus ca ies mult mai scump in Romania decat in America sau Argentina ...


All times are GMT +2. The time now is 13:03.

- Copyright 2026 4Tuning