![]() |
oah sa-mi bag picioarele....te-ai prins, am fost deconspirat ce ma fac acuuuuuuuum? :panic icon:
dute ma veziti de liceu la cei 15 ani de ai tai. |
ciumpi are dreptate in ce spune... :lol:
cred ca se poate inchide topicul ca vad ca domnul piry nu poate arata nimik.. in afara faptului ca vorbeste mult si se crede cel \"mai tare\".. nu vad nimik altceva :roll: |
avetzi pana sambata .. sa puneti masinile , daca nu ..
inchid topicul ;) |
binenteles ca \"i won't make it\" ;)
si acum am foarte mult de lucru dar imi notifica pe e-mail ca sa raspuns la topic asa ca nu-mi este foarte greu sa dau 2 clickuri sa vad ce scrie kickass bazatu. pina acum am invatat ceva de la kickass si ciumpi eu is dumnezo care-i jucator de ping pong. |
atzi ars-o aiurea ..
topic inchis . |
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning