Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Masini pe litoral (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/7268-masini-litoral.html)

madfish 21-08-05 14:54

Lambo`urile de la REX nu le-atzi prins ? pacat :cry: ... erau 2 murcielago mama mama ...

CRyS` 21-08-05 16:26

Mdeah!La un semafor am vazut unu.....adik acum l`am vazut ca`n 3 secunde disparuse :cry: !

orlando 21-08-05 16:49

o fi fost diesel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sincer sunt satul in bucureshti sunt la lambo de ma doare capu cel putzin 4-5!
si asa cry...d c nu te-ai dat cu el... :lol: ...ca si asa daca era modelu diesel aspirat il faceai :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

needBrain 21-08-05 21:49

bai......io nu as da banii pe un lambo.
nu-i masina aea pt strazile din romania

CRyS` 21-08-05 21:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
si asa cry...d c nu te-ai dat cu el... :lol: ...ca si asa daca era modelu diesel aspirat il faceai :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Si ce sa fac cu o Astra C?Pe langa Labo ala?Pusca mea...am ramas ca prostu la semafor si ma uitam ca vitzelu la poarta noua iar altzii din spate ma injurau :lol: :lol: :lol:

needBrain 21-08-05 22:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CRy_STy\"
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
si asa cry...d c nu te-ai dat cu el... :lol: ...ca si asa daca era modelu diesel aspirat il faceai :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Si ce sa fac cu o Astra C?Pe langa Labo ala?Pusca mea...am ramas ca prostu la semafor si ma uitam ca vitzelu la poarta noua iar altzii din spate ma injurau :lol: :lol: :lol:

stii ce bine-i sa fii in masina la care se uita lumea?
crede-ma io stiu.deci ibiza mea e a5a din romania.am cumparat-o cu vreo 2 sapt inainte sa fie lansata oficial in romania
stii cum se uitau romanii dupa ea?
pai eram odata in eforie nord,stateam in masina,si vine una si o ocoleste,se uita,se tot uita,si apoi a mai tipat la unu \"uita mah ibiza d-aia noua\"
stii ce bine m-am simtit? :lol:

CRyS` 21-08-05 23:03

Eiii de acu miroase a laudaaaaaaaaaaaaaa !!!! Si stii tu lauda de sine nu stinks a binee :lol: :lol: :lol: :lol: !

orlando 21-08-05 23:36

important e ca are cu ce se mandreasca...
dar sa stii needbrain ca aici e o mica kikitza...
zic asta ptr ca eu ma mai uit si imi bag putzin in tzigani cu sheptare cu a8-uri cu s-uri care asculta manele la maxim si put a transpiratzie si a jeg...si tot il admir dar il admir negativ...
bineintzeles daca e un pushti asa cu o super scula de mashina cum o ai tu toata stima...eu in locu ei veneam la tine te intrebam date tehnice da poate nu stia fata ce sunt alea...
normal te simtzi implinit asa urla inima in tine da cand vezi un slatar intr-o mashina mishto itzi vine sa te zgarii pe oki sau am vazut SL 55 AMG care mergea prin bucureshti fara trafic cu 50 la ora ce sa ii faci...sa ii dai in cap si sa ii iei mashina si sa o rupi putzin ca aia ptr asta e facuta...
deci in concluzie...orice mashina \"tunarita\" din romania atrage priviri si atrage admiratzie...!

GABBY_ 22-08-05 10:49

mai tata dar nu este obligatoriu acum daca ai masina rea de tot ,oriunde mergi cu ea sa fie numai forja.baga mana in foc ptr toti ca nu ati face asa ceva tot timpul.e normal sa mergi cate o data si mai linistit.la faza cu muzica fiecare asculta ce vrea si cat vrea

needBrain 22-08-05 15:51

deci faza cu masinile scumpe si cu gighineii din ele care asculta manele e stresanta rau
cat despre tipa aea ca \"mi-a abordat masina\"deci i-as fi raspuns cu cea mai mare placere
asa am patit io acum cativa ani:l-am vazut pe unu cu un volvo(era nou-noutza masina)si il intreb ce motor are
se uita jegosu' ala la mine de parca n-aveam un ochi
oricum,cel mai misto e cand ma intreaba cineva ce motor are masina
atunci ma simt bine.



P.S. nu am vrut sa ma laud.v-am spus doar cum se simt cei din masinile la care va uitati

Fixius 22-08-05 18:14

dupa cacaturile de masini care le-am vazut.... WOW
- Saraca Romania ce sararaca ii...
Muritori de foame...
- Sincer sa va spun ... eu traiesc in madrid... dar aici rar vezi cate un ferrari... sau lamborghini.... ce sa mai vb de mustang... da mayback.....


Felicitari celui care o facut pozele....

needBrain 22-08-05 20:17

pai romanu' e plin de el
deci au venit nush ce delegati de la UE si au ramas socati de masinile pe care le-au vazut in romania
nu se asteptau la asa ceva.au declarat ca nici in occident nu-s masini ca-n romania
dar la noi vezi la un semafor un lambo si langa o dacie de pe care curge tabla

iar vara,in mamaia....pai e ca-n monte carlo

madfish 23-08-05 18:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
iar vara,in mamaia....pai e ca-n monte carlo

poate mai rau ... ce e la Rex in fiecare vara sa terminat cu shmekeria.


All times are GMT +2. The time now is 19:40.

- Copyright 2026 4Tuning