Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Kadett prin Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/72055-kadett-bucuresti.html)

vectra16vB 13-11-08 19:45

Re: Kadett prin Bucuresti
 
suta o face cam in 3,..ceva sec. si ~240 in cam in 14 :)))
scuze pt oft dar este prea comic/tare filmul :)

Pinky 15-11-08 00:27

Re: Kadett prin Bucuresti
 
dom' Dragos, te asteapta si WRXu la braila :) ne videm acolo !

Nemilosu 16-11-08 06:33

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B39738 (Post 1860908)
un mic film din timpul testelor...

https://www.youtube.com/watch?v=CVEwWbtcIOo

cam intrerupe pe a 3-a :lol:

Lucian 16-11-08 17:57

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Felicitari Dragos pt cupa de la grupa D castigata azi la Braila !

yoda 16-11-08 21:48

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1867623)

alo, domnu' vorbiti din auzite sau stateati ascuns pe undeva pe acolo?! :lol:

p0mpi 16-11-08 22:13

Re: Kadett prin Bucuresti
 
farte felicitari, imi pare rau k nu am venit eu cu masina k sa ne dam, din motive personale nu am putut sa ajung dar a venit un prieten

isacfani 17-11-08 08:08

Re: Kadett prin Bucuresti
 
felicitari dragos pentru castigarea grupei !

Lucian 17-11-08 08:43

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by yoda (Post 1868159)
alo, domnu' vorbiti din auzite sau stateati ascuns pe undeva pe acolo?! :lol:

Din auzite ca am tot zis ca venim toghezari si ... pana la urma ... a fost o mistandarsteala .

kidu2006 17-11-08 14:03

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1867623)

Prea tare masina,chiar demonica:???:Eu am ramas surprins,la un momentdat,ultima cursa daca nu ma insel,nu stiu ce a facut,ratase startu,nush ce dreaq se intamplase ca facea ca toti dracii,iar Seatul parca,a trecut de el...dar ce tare,ca nici nu ajunsesera la jumate si deja "uga" avea o masina in fata la seat:))

ZerO_CooL 17-11-08 17:37

Re: Kadett prin Bucuresti
 
A intaia si a doua pleca fara sa accelereze prea tare... la a treia accelera si se ducea peste adversar... si din ce am vazut nu prea mai era nevoie de 4 si 5... le dadea de spectacol, una dupa alta...

leonard 17-11-08 17:39

Re: Kadett prin Bucuresti
 
vreau si eu un film de la cursa daca se poate cu bomba asta:)

p0mpi 17-11-08 18:18

Re: Kadett prin Bucuresti
 
frate pana la urma unde e kadettu ? " Kadett in bucuresti" imi pare rau k nu am fost eu acolo sa ne dam, mi-a zis prietenul meu care a fost cu masina k ai vb cu el, in bucuresti nu vii? :)

B39738 17-11-08 22:05

Re: Kadett prin Bucuresti
 
Va multumesc pentru aprecieri. Victoria de la Braila vine dupa abandonul de la Suceava, etape intre care am avut tendinta sa renunt la acest sport pe fondul unor probleme personale acumulate in timp ( de acolo si absenta mea la Ploiesti, Tulcea, Brasov, etc ). Din fericire munca depusa la o alta masina de aici de pe forum pentru repunerea ei pe roti m-a facut sa imi revin si am acordat din nou atentia cuvenita Kadettului. Masina merge foarte bine, am corectat unele chestii gresite in etapa reconstruirii ei si iata rezultatul de la Braila. Asa cum am scris si pe alte topicuri, 2 lucruri sunt importante acum: 1- masina nu se mai vinde, cel putin deocamdata, 2- masina va urca o grupa mai sus in competitiile Legal Racing viitoare.

@Pompi : la Braila m-am dus la masina ta cu gandul ca tu esti la volan, am aflat apoi ca e vorba de un prieten de-al tau, am inteles ca era chiar cel care a modificat masina.Libere nu au fost si oricum nu aveam cum sa stau, fiind mult prea obosit. Din pacate nu cred ca ajung la Bucuresti prea curand pentru ca in scurt timp voi demonta masina pentru urmatoarele upgradeuri pe perioada iernii. Ramane sa ne vedem cu totii sanatosi in primavara.

Numai bine.

MadCow 05-12-08 22:08

Re: Kadett prin Bucuresti
 
m-a rugat Dragos sa postez un anunt in numele lui ca el si-a uitat laptopul la BC:
sambta kadetul este in Bucuresti si ar dori o intalnire cu Seatul Cupra care a fost la Braila (ala gri), cu 350Z-u' sau alte masini care sunt interesate.
lasati-mi PM daca sunt doritori (cu locul, ora si un nr te contact)
Bodgan

morpheusmaster 05-12-08 23:38

Re: Kadett prin Bucuresti
 
O sa iasa iureeesss!!!


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning